Estrada
Viktor izgubio strpljenje sa Minom: oštar sukob posle emisije
Nakon burne rasprave u Eliti 9, Viktor Gagić i Mina Vrbaški doživeli su još jedan ozbiljan sukob zbog njenih navodnih laži, što je dovelo do prekida komunikacije.
Foto Izvor: Pink.rs
Nakon burne rasprave u Eliti 9, Viktor Gagić i Mina Vrbaški doživeli su još jedan ozbiljan sukob zbog njenih navodnih laži, što je dovelo do prekida komunikacije.
Još jedan dan u rijalitiju Elita 9 doneo je novu žestoku svađu između Viktora Gagića i Mine Vrbaški. Tokom večeri, posle emisije, situacija je eskalirala zbog, kako Viktor tvrdi, Mininih novih laži. Ovoga puta je Viktor izgubio strpljenje i jasno joj stavio do znanja da više ne želi da ima kontakt s njom.
Tokom rasprave, Mina je optužila Viktora da samo traži razlog za raskid i da uživa u njenoj patnji: “Samo tražiš razlog da raskineš sa mnom. Ti si mazohista koji uživa u tome da je meni loše i da se ja uništavam. Prema svima si dobar, sad ti i pevačica odgovara i zamalo da ti sedne u krilo”, rekla je Mina. Viktor joj je odgovorio pitanjem: “Ja uživam u tome da ti patiš?”
Ovaj sukob je doveo do toga da Viktor otera Minu od sebe i odluči da više ne želi da je vidi, što je izazvalo burne reakcije i kod ostalih učesnika, ali i publike koja prati Elitu 9. Video snimak njihove rasprave brzo se proširio na društvenim mrežama.
Elita 9: Viktoru pukao film i zarežao na Minu, ne želi više očima da je vidi – 10.05.2026.
Estrada
Stanija žestoko prozvala Aneli tokom emisije: Oštre reči i lične uvrede
U emisiji ‘Pitanja novinara’ Stanija Dobrojević javno kritikovala Aneli, iznoseći teške optužbe i komentare na njen račun.
U emisiji ‘Pitanja novinara’ Stanija Dobrojević javno kritikovala Aneli, iznoseći teške optužbe i komentare na njen račun.
Tokom aktuelne emisije ‘Pitanja novinara’, novinar Darko Tanasijević postavio je pitanje Staniji Dobrojević vezano za njen odnos sa Aneli. Stanija je tom prilikom istakla da tri godine nije iznosila uvrede na račun Aneli u medijima, dok je, prema njenim rečima, Aneli nastavila da je okrivljuje za razne stvari. Stanija je naglasila da nema veze sa Asminom, dok je Aneli trenutno sa Filipom, i dodala: „Ona budala ne zna značenje medijskog linča. Bila sam na rubu srama, sve najgore moguće. Lažljiva smrdljiva iznutra. Svoju lažnu priču je samouništila nakon tri nedelje, pa na drugi ku*ac.”
Na pitanje zašto sa Aneli nema spuštanja lopte, Stanija je odgovorila da „njoj ništa nije sveto” i navela da bi „primala i Asminov da ga je tada imala”, te da se sve dogodilo u hotelu gde se Aneli, kako tvrdi, zbližila sa Asminom. Na komentar o uramljivanju slike, Stanija je izjavila da je Aneli zahvaljujući njoj stekla određenu popularnost i materijalnu korist: „Sad je valjda na kontu Stanije zaradila za bojler. Jedna klošarka koja nije školovana, menjala muškarce, nema dve moždane vijuge. Od go*ana se pita ne pravi. Ona se je*e u rehabu i dolazi za crni sto i govori kako je ostavio nju i ćerkicu i da nisam videla lignje u životu pre njega. Poprcljiva majka. Posle tri nedelje nije mogla bez ku*ca.”
Stanija je potom optužila Aneli da je „ponizila dete od Neria i Hane”, ističući da je, prema njenim rečima, jedno dete napravila većim od drugog. Dodala je i sledeće: „Ona je rodila dete da bi ga majka čuvala napolju. Ova klošarka nije imala bojler i nije veće pare u životu videla dok nije srela njega. Nije imala ništa dok joj nije ugradio zube, platio operacije. Kad se porodila ni to je nije prosvetlilo. Ostavi dete od dva meseca pa se afteriše, nema…”
Ova izjava izazvala je burne reakcije i dodatno podgrejala sukob između Stanije i Aneli, ostavljajući publiku u iščekivanju daljih dešavanja.
Elita 9: Stanija žestoko udarila na Aneli, nije je štedela ni jednog trenutka – 27.06.2026.
Estrada
Stanija oštro kritikovala Aneli zbog ponašanja u rijalitiju i majčinstva
Tokom emisije ‘Pitanja novinara’, Stanija i Aneli razmenile su teške optužbe o ličnom životu i odnosu prema porodici.
Tokom emisije ‘Pitanja novinara’, Stanija i Aneli razmenile su teške optužbe o ličnom životu i odnosu prema porodici.
U najnovijoj emisiji ‘Pitanja novinara’ voditelj Darko Tanasijević vodio je razgovor sa Aneli Ahmić, tokom kog su se tenzije između nje i Stanije dodatno rasplamsale. Tema je bila odnos Aneli sa drugim učesnicima, posebno sa Anđelom. Aneli je tvrdila da Stanija pokušava da iznese lažnu priču sa Anđelom, dok je Stanija uzvratila oštrim rečima, iznoseći niz optužbi na račun Anelinog ponašanja.
Stanija je izjavila: “Ti majko velika imaš tri k*rca ovde. Jesam li se ja sa Anđelom vaćarila, majko velika? Tri k*rca promenila i sa četvrtim se valja i hoće da se pere preko moje površne komunikacije sa Anđelom.”
Aneli je odgovorila da je tokom tri godine imala seksualne odnose samo sa Janjušem i Lukom, svojim verenicima, i naglasila da njen odnos sa Filipom nije bio intiman, što su gledaoci mogli da vide. Takođe je pitala Staniju šta je zapravo želela sa Anđelom i istakla: “Za mene je Anđelo ovoliki kad se ogradio od nje i pokazao da nije folirant.”
Stanija je nastavila sa kritikama: “Mama ti čuva dete i zarađuješ na kontu mog imena dok se j*beš ovde tri sezone. Bojler nisi imala klošarko raspala. Došla je da glumi ucveljenu majku i tri sezone je j*be ko je stigne, velika majko.”
Aneli se branila navodeći da posete Hju Hefneru više govore o Staniji nego o njoj i da je sama Stanija sebe prikazala kao sponzorušu. Dodala je da je ulaganje u materijalne stvari bilo svesno jer je znala da će joj sve to ostati, dok je ona lično želela da ulaže u Sarajevo, jer to njoj ostaje. Istakla je da je ćerku viđala kad god je mogla, a da se, kada su napolju, ne razdvajaju.
Sukob između Stanije i Aneli još jednom je pokazao koliko su odnosi među učesnicima napeti, a teme porodice i odnosa prema deci i dalje izazivaju burne reakcije u rijalitiju.
Elita 9: Stanija upropastila Aneli i njeno majčinstvo, ovakva poniženja niste čuli- 27.06.2026.
Estrada
Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović kažnjene zbog kršenja pravila u Eliti
Veliki šef oduzeo honorar trima učesnicama nakon što nisu učestvovale u emisiji ‘Pitanja novinara’
Veliki šef oduzeo honorar trima učesnicama nakon što nisu učestvovale u emisiji ‘Pitanja novinara’
Veliki šef rijaliti programa ‘Elita’ još jednom je pokazao da se nepoštovanje pravila strogo sankcioniše. Nakon što su Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović propustile da budu za Crnim stolom tokom emisije ‘Pitanja novinara’, usledila je promptna reakcija produkcije – ove tri takmičarke ostale su bez honorara za taj period.
Kršenje osnovnih pravila u Beloj kući nije novost, ali ovog puta Veliki šef nije imao razumevanja za izostanak učesnica iz centralnog segmenta programa. Fotografije koje su pratile ovu odluku jasno pokazuju ozbiljnost situacije i reakciju ostalih zadrugara na ovu kaznu.
Prema informacijama sa zvaničnog portala, disciplinska mera je doneta isključivo zbog nepoštovanja pravila koja se odnose na prisustvo za Crnim stolom tokom važnih emisija. Veliki šef i ranije je javno isticao da se ovakvo ponašanje neće tolerisati, a slične kazne su primenjivane i prethodnih sezona.
Kazna je izazvala razne reakcije među učesnicima, ali i među gledaocima koji pomno prate dešavanja u Eliti. Ovakav potez produkcije dodatno je podsetio sve takmičare na važnost poštovanja pravila i obaveza koje su preuzeli ulaskom u rijaliti.
-
Estrada16 hours agoSloba Vasić se vratio nastupima posle boravka u Lazi
-
Estrada21 hours agoMina i Viktor otvoreno o planovima: prvo veridba, zatim proširenje porodice i venčanje
-
Estrada8 hours agoTO SU MOJE PRIVATNE STVARI: Jedini intervju JELENE JANKOVIĆ nakon napuštanja sportske karijere
-
Estrada24 hours agoAsminova iznenadna ponuda Majino odbijanje završilo žustrom raspravom
-
Estrada16 hours agoZdravko Čolić iskreno o ljubavnim brodolomima: Malo ozbiljnih veza, ali slomljeno srce
-
Estrada15 hours agoPevačica otkrila TRIK da se sakriju kilogrami
-
Estrada21 hours agoMaja i Asmin rešili da sačuvaju svoj odnos, podržali Luku posle šale o pašteti
-
Estrada20 hours agoDrama zbog sudopere: Dača i Filip u žestokoj svađi oko pranja posuđa
