Estrada
Marija Šerifović otkrila zašto više ne nastupa u klubovima i poslala jasnu poruku kolegama
Pevačica u emisiji progovorila o predstojećem koncertu, kritikovala trendove na sceni i otvorila dušu o ličnom gubitku
Foto Izvor: Pink.rs
Pevačica u emisiji progovorila o predstojećem koncertu, kritikovala trendove na sceni i otvorila dušu o ličnom gubitku
Marija Šerifović, jedna od najcenjenijih domaćih pevačica, gostovala je u emisiji ‘Premijera vikend specijal’, gde je detaljno govorila o pripremama za svoj koncert u Sava Centru, zakazan za 30. maj. U razgovoru sa voditeljkom Bojanom Lazić, Marija je otkrila šta publika može da očekuje i zašto je u potpunosti prestala sa klupskim nastupima.
Na pitanje o predstojećem koncertu, Marija je istakla važnost kvalitetne produkcije i zahvalila saradnicima: “Ostao je još 30. maj, raduje me taj projekat, potrudili smo se veoma da ta scena izgleda spektakularno. Najiskrenije moram da se zahvalim mojim saradnicima. Nije u redu ni doći u Sava Centar, postaviti četiri lampe i time se zadovoljiti.”
Govoreći o klupskim nastupima, Šerifović je jasno stavila do znanja da joj takav tip angažmana ne nedostaje: “Ne. Kome bi nedostajalo da nastupa posle jedan? Meni to ne nedostaje. Ima i dosta ljudi koji naprave koncert, pa pevaju po nastupima za po dvesta, trista ljudi. Drago mi je da imam publiku koja posećuje moje koncerte, kupuje karte, veoma sam srećna i radosna zbog toga.”
Pevačica je podelila i utiske sa koncerta Nine Badrić, ističući njenu emotivnost i dugovečnost na sceni. Takođe, dotakla se lične teme i ispričala kako se nosila sa gubitkom psa Haka, naglašavajući koliko joj je to teško palo. Marija je otkrila da trenutno ne planira da nabavi novog psa, osim ako njen sin u budućnosti to poželi.
Sa najavljenim koncertom u Sava Centru, Marija Šerifović nastavlja da potvrđuje svoj status na muzičkoj sceni, dok iskrenim izjavama i dalje privlači pažnju publike.
Estrada
Sukob Stanije i Ivana uzburkao Belu kuću: uvrede i optužbe u emisiji uživo
Tokom emisije ‘Gledanje snimaka’, Stanija i Ivan žestoko su se sukobili pred kamerama, a njihova rasprava izazvala je burne reakcije među zadrugarima.
Tokom emisije ‘Gledanje snimaka’, Stanija i Ivan žestoko su se sukobili pred kamerama, a njihova rasprava izazvala je burne reakcije među zadrugarima.
U emisiji ‘Gledanje snimaka’ koju vodi Maša Mihailović, atmosfera u Beloj kući postala je napeta kada je prvo pitanje upućeno Dači Virijeviću. Tema je bio odnos Ivana i Stanije, a snimak iz programa uživo pokrenuo je lavinu komentara i uvreda.
Dača je ocenio Ivanovo ponašanje rečima: “Verovatno je to bilo zbog žurke. On se ponašao kao gospodin prema njoj, pa je muvao kao čovek srednjih godina. Sve se to preokrenulo kad je krenula priča Anđela i Stanije i ona se ogadila Ivanu. Nije zaljubljen, ali mu se svidela na početku. Njemu se sviđaju te vatrene žene.”
Ivan je odgovorio navodeći: “Ja se zaljubljujem uvek na prvu. Meni se kod moje bivše žene sviđao i čukalj na nozi. Od glave do pete mi se sve svidelo. Ja akd se zaljubim ta je moja ili Božija. Ako njoj imponuje da sam ja zaljubljen i meni to imponuje.”
Stanija nije ostala ravnodušna, pa je uzvratila optužbama i uvredama: “Bio je zaljubljen u Aneli, pa je najstrašnije vređao da mi se želudac prevrće. On je i u mene, ali on je uhoda! Ovakav starac sa tom nosurdom!”
Njihova žučna razmena reči postala je glavna tema večeri, a napetost među učesnicima ne jenjava. Sukob je izazvao brojne komentare, a kako će se situacija dalje razvijati, ostaje da se vidi.
Elita 9: Ivan i Stanija zaratili u programu uživo, trese se sve – 25.06.2026.
Estrada
Alibaba uveren da će Nora više voleti njega od Aneli: obećava ćerki sigurnu budućnost
Tokom emisije “Pitanja gledalaca”, razotkrivena su osećanja između Aneli, Asmina (Alibabe) i njihove ćerke, dok Alibaba tvrdi da će Nora biti uz njega čim obnovi kontakt.
Tokom emisije “Pitanja gledalaca”, razotkrivena su osećanja između Aneli, Asmina (Alibabe) i njihove ćerke, dok Alibaba tvrdi da će Nora biti uz njega čim obnovi kontakt.
U aktuelnoj emisiji “Pitanja gledalaca” voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje upućeno Marku Janjuševiću Janjušu, u vezi sa njegovim promenjenim mišljenjem o Mileni Kačavendi. Janjuš je objasnio da je na početku bilo dobro druženje, ali da su se mišljenja vremenom promenila, što je potvrdila i Milena, dodajući da svako ima pravo da promeni stav.
Zatim je Aneli Ahmić dobila pitanje da li se plaši da bi njena ćerka Nora mogla više da zavoli Asmina (poznatog i kao Alibaba) ukoliko bi se viđali. Aneli je odgovorila da ne bi imala problem sa tim i da smatra da svako dete zaslužuje da voli oba roditelja. Dodala je da je važno da Nora ima odnos sa ocem i da joj je podjednako stalo do oba roditelja.
U raspravu se uključio i Ivan, koji je uputio oštre reči Aneli, dok je Asmin istakao: “Nora je mene uvek više volela i žensko dete uvek više voli oca. Ja mislim da je vreme da Aneli shvati da se niko nije izblamirao kao mi i da smo najveći blam kao dva roditelja. Jedini problem je što ona ne da da vidim Noru, a to može da se vidi za dva minuta. Neka se potrudi da dođe sa malom, a ja ću svakako u Beogradu da budem sa Majom. Nora će od mene da ima sve u životu, a ja ću da plaćam alimentaciju”.
Aneli je ostala pri stavu da nema problem da Nora voli i oca i majku podjednako, dok je Alibaba uveren da će, kada obnovi odnos sa ćerkom, Aneli ostati u njegovoj senci i da će Nora prvenstveno biti uz njega. Ova tema izazvala je burnu reakciju prisutnih u studiju.
Elita 9: Alibaba misli da će ga Nora voleti više od Aneli, nastao haos – 25.06.2026.
Estrada
Emina Jahović priznala da se pokajala zbog estetske korekcije usana
Pevačica iskreno pričala o iskustvu sa hijaluronom i povratku na prirodan izgled
Pevačica iskreno pričala o iskustvu sa hijaluronom i povratku na prirodan izgled
Emina Jahović, poznata pevačica i jedna od najstilizovanijih dama domaće scene, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa estetskim korekcijama. U jednoj emisiji, Emina je priznala da je svojevremeno podlegla trendu uvećanja usana hijaluronom, koji je tada bio izuzetno popularan među javnim ličnostima.
Jahovićeva je istakla da je želela da vidi kako bi izgledala sa punijim usnama, ali je ubrzo shvatila da ovakva promena nije za nju. Rezultat nije ispunio njena očekivanja, te se odlučila da ubrizgani hijaluron što pre ukloni i vrati se svom prirodnom izgledu.
“Jesu, usne su mi prirodne. U jednom trenutku sam otišla da ih radim, kada je bio onaj hajp oko hijalurona da se stavlja u usne. Ja sam otišla i malo sam probala, međutim izgledala sam katastrofalno. Onda sam ja otišla i istopila sam ih hijaluronidazom – to se ubrizga i onda sve nestane”, rekla je Emina u emisiji.
Pevačica je ovim potezom pokazala koliko joj je važno da ostane verna sebi, a njena iskrenost naišla je na brojne pozitivne reakcije. Mnogi pratioci su je podržali zbog otvorenog stava o lepoti i samopouzdanju. Emina je i ovoga puta potvrdila da se ne plaši da javno govori o svojim odlukama i iskustvima, ostajući dosledna svom imidžu autentične i hrabre umetnice.
-
Estrada23 hours agoSAMO RUKE PREKO GOLIH GRUDI: Aleksandra Prijović objavila ekskluzivni snimak i zapalila mreže
-
Estrada20 hours agoDragoljub Gaga Smiljanić i Sale Luks govorili o Aniti Stanojlović i njenim aferama
-
Estrada19 hours agoAnita Stanojlović kažnjena sa milion dinara zbog kršenja pravila rijalitija
-
Kultura22 hours agoŽeljko Mitrović pomaže skejtbord reprezentaciji Srbije da ode na Svetsko prvenstvo u Paragvaju
-
Estrada20 hours agoMaja Marinković i Luka Vujović tajno komunicirali uz pomoć Milana Stojičkovića
-
Estrada17 hours agoMilica Mitrović pokrenula prijave za Elitu 10: Evo kako da se prijavite
-
Paparazzo17 hours agoPogled iz luksuznog kompleksa u Puli koji je oduševio Čolića: Koliko je poznati pevač izdvojio za nekretninu
-
Elita13 hours agoAneli tvrdi da je Luka bio nasilan na veridbi
