Connect with us

Estrada

Kačavenda izazvala osudu bivših prijatelja zbog razgovora o Janjušu

Milena Kačavenda našla se u centru pažnje nakon što su u emisiji prikazani njeni intimni razgovori sa Jovanom Cvijanović, što je izazvalo lavinu negativnih komentara ukućana.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Milena Kačavenda našla se u centru pažnje nakon što su u emisiji prikazani njeni intimni razgovori sa Jovanom Cvijanović, što je izazvalo lavinu negativnih komentara ukućana.

Tokom emisije “Gledanje snimaka” prikazan je razgovor između Milene Kačavende i Jovane Cvijanović, gde su otvoreno govorile o svojim iskustvima sa Markom Janjuševićem Janjušem. Ova tema odmah je izazvala podeljene reakcije među ostalim učesnicima rijalitija, a mnogi su Kačavendu nazvali najvećim blamom u kući.

Janjuš je komentarisao situaciju rečima: “Ona očigledno voli da priča. Ona sa Jovanom priča koliko puta je sa mnom imala odnose, ona nema mozga. Ja jesam fatalan, ali ženo imala si ostale što se na njih nisi nakačila? Šta sam ja dozvolio sebe da kanalim jer sam rekao da sam pio kamagru? Pošto priča ajde da vidim šta želiš dalje da ispričaš. Ti prebacuješ na mene da ja pričam. Miki, koliko stvari sam ti rekao o mom privatnom životu? Milenu nisam nikad spomenuo.”

Sa svoje strane, Kačavenda je istakla da joj situacija nije nimalo smešna: “Neko ako misli da je ovo meni smešno, a meni uopšte nije smešno. On se sprdao, a onda dođe do cele noći. Ne vidim neku razliku između nas osim što je pokušao da me ponižava. On za mene nije muško i o nekim stvarima ako želiš da ćutiš onda ćutiš. Ja sam bila totalno sluđena i jedva sam se od ovoga opravila. Ja nisam rekla za seks, rekla sam intimni odnos, a on kaže da sam ga ja navukla.”

Bebica je dodao: “Ja mislim da Kačavenda uopšte nije svesna šta priča. Kaže da stoji iza svega, a ne stoji iza jedne stvari koju je uradila. Ti si ovde najveći blam koji postoji u kući.” Janjuš je nastavio: “Da li sam ja rekao da sam imao odnos sa njom? Ja to uopšte ne bih rekao, a onda sam došao u pab i ona je ustala i rekla: ‘Pošto sam ja laka i to si rekao sad sam sve rekla i sve se zna, napolju se sve zna i sad čekam Pretres nedelje.’ Ovo meni vređa inteligenciju.”

Matora je istakla da je očekivala drugačiju reakciju Kačavende posle dešavanja u pabu: “Ovaj klip je bitan jer je posle paba trebalo da bude ogorčena, a ne sa Jovanom lagano da priča uz nutelicu. Ona kad kaže da je blam ona to ne misli. Ona kao da želi da se priča o ovome.”

Dača je takođe imao komentar: “Ovaj razgovor je blamatan i ne treba da pravi ovakve klipove sa budaletinom i da li su bile u istom krevetu i koliko puta je bilo.” Anđelo je istakao: “Sad još Jovana da bude kriva što je postavila pitanje, a ti si ženo odgovarala. One pričaju da je blam što je spomenuta tableta, a to nije blam. Na kraju krajeva pokazala si da si laka žena, posle jedan dan si imala seks sa njim.”

Na kraju, Teodora je zaključila: “Mislim da je ona najveći blam ovde i da se izblamirala. Ja kad sam prvi put ušla ovde bila sam sa njene strane najosuđivanija, a sad je sve došlo na naplatu. Vidimo kakva je ona, da je laka i da bi bila sa mnogima da se iscimaju.”

Detalji o ovom događaju dostupni su i u video snimcima na YouTube kanalu rijalitija.

Elita 9: Kačavenda i Jovana pevačica razmenjuju iskustva o akcijama sa Janjušem – 20.03.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jovana Petrović povukla se iz Beograda: Mir pronašla uz baku i domaću pogaču

Ćerka Dejana Petrovića nakon turbulentnog perioda vreme provodi sa porodicom, fotografije sa Instagrama privukle pažnju

Published

on

By

Ćerka Dejana Petrovića nakon turbulentnog perioda vreme provodi sa porodicom, fotografije sa Instagrama privukle pažnju

Jovana Petrović, ćerka poznatog trubača Dejana Petrovića, poslednjih nedelja našla se u centru pažnje javnosti zbog incidenta koji je doživela u jednom klubu u Užicu. Nakon neprijatnosti, Jovana je odlučila da na neko vreme napusti Beograd i potraži mir u porodičnom okruženju, što je podelila sa svojim pratiocima na Instagramu.

Tokom prethodnih dana, Jovana je boravila u Crnoj Gori, a potom je odlučila da poseti baku. Na Instagram storijima prikazala je kako zajedno uživaju u jednostavnim, ali dragocenim trenucima. Posebno je oduševila pratioce fotografijom na kojoj njena baka sprema domaću pogaču, uz opušten razgovor i smeh. Na stolu su se našli i jogurt i domaći paradajz, što je dodatno doprinelo toploj porodičnoj atmosferi.

“Sad je sve okej”, poručila je Jovana uz fotografiju bake koja sedi za stolom, ispred prelepog buketa cveća. Ove slike izazvale su brojne reakcije podrške njenih pratilaca, koji su joj poželeli mir i brz oporavak nakon teškog perioda.

Podsećamo, Jovana je nedavno bila u žiži javnosti nakon što je za fizički napad optužila brata MMA borca Marka Bojkovića. O incidentu je govorila putem društvenih mreža, a sada se, sudeći po njenim objavama, vraća svakodnevici uz podršku porodice.

Pročitaj još

Estrada

Neočekivani trenuci u Zadruzi: zamalo poljupci između Asmina i Luke, Stanije i Anđela

Učesnici su tokom neobičnog zadatka morali da prenose loptice iz usta u usta u bazenu, što je dovelo do gotovo filmskih scena među popularnim takmičarima.

Published

on

By

Učesnici su tokom neobičnog zadatka morali da prenose loptice iz usta u usta u bazenu, što je dovelo do gotovo filmskih scena među popularnim takmičarima.

Danas je u Zadruzi Veliki šef postavio pred ukućane nesvakidašnji izazov – takmičari su morali da u bazenu prenose loptice iz usta u usta. Ova igra izazvala je brojne zanimljive i neočekivane situacije među učesnicima. Posebno su pažnju privukli trenuci kada su Asmin i Luka, kao i Stanija i Anđelo, bili na ivici da se poljube dok su pokušavali da savladaju zadatak. Ove gotovo romantične scene iznenadile su mnoge gledaoce, a ceo događaj zabeležen je kamerama TV Pink. Zanimljive momente možete pogledati na zvaničnom linku Zadruge.

Pročitaj još

Estrada

Veliki šef zatražio prijave za novi izazov, učesnici brzo reagovali

Pismo Velikog šefa stiglo u Belu kuću, a ukućani su odmah počeli da se prijavljuju za zadatak, iako je bilo poteškoća sa brojem dobrovoljaca.

Published

on

By

Pismo Velikog šefa stiglo u Belu kuću, a ukućani su odmah počeli da se prijavljuju za zadatak, iako je bilo poteškoća sa brojem dobrovoljaca.

Novo pismo Velikog šefa stiglo je u Belu kuću i ovonedeljni vođa Anđelo Ranković je okupio sve učesnike za crnim stolom kako bi ga pročitao. U pismu je stajalo da je vreme za novi izazov i da se odmah treba prijaviti 20 dobrovoljaca spremnih da učestvuju. Po instrukcijama, učesnici su morali da se podele u dve grupe od po deset i nije bilo dozvoljeno menjanje grupa.

Nakon što je pročitao pismo, takmičari su odmah počeli da se prijavljuju i organizuju, ali na početku nije bilo dovoljno prijavljenih. Anđelo je saopštio da ima samo 17 dobrovoljaca, čime nije ispunjen zahtev iz pisma. Ipak, posle dodatnog pozivanja, priključili su se još Maja, Asmin i Anita, pa je na kraju dostignut potreban broj od 20 učesnika za izazov. Prijave su tako zatvorene i grupe su formirane prema uputstvima iz pisma.

Elita 9: Veliki šef poslao pismo za izazov, oni neće da se prijave – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada