Estrada
Aneli i Filip ponovo pokušavaju: iako je on jasno rekao ne, ona i dalje veruje u njih
Aneli Ahmić i Filip Đukić su još jednom dali šansu svom odnosu, iako je Filip nedavno bio sa Dušicom Đokić i izjavio da ne želi vezu sa Aneli i njenim detetom.
Foto Izvor: Pink.rs
Aneli Ahmić i Filip Đukić su još jednom dali šansu svom odnosu, iako je Filip nedavno bio sa Dušicom Đokić i izjavio da ne želi vezu sa Aneli i njenim detetom.
Aneli Ahmić i Filip Đukić su odlučili da ponovo pokušaju da obnove svoj odnos, iako su pre nekoliko dana zvanično prekinuli komunikaciju. Nakon što je Filip bio intiman sa Dušicom Đokić, činilo se da je između njega i Aneli definitivno završeno. Ipak, danas su viđeni zajedno po dvorištu nakon podele budžeta, gde je Aneli pokazala svoju pažnju tako što je spremila obrok i nahranila Filipa, želeći da mu pokaže koliko joj je stalo. Iako je Filip u više navrata naglasio da ne želi vezu sa Aneli, niti da ima kontakt sa njenim detetom, Aneli ne odustaje i nastavlja da ulaže trud kako bi ga zadržala pored sebe. Njihova turbulentna priča nastavlja da privlači pažnju gledalaca, a ostaje da se vidi da li će ovoga puta uspeti da pronađu zajednički jezik.
Elita 9: Aneli hrani svog “nikad više” prijatelja sa povlasticama Filipa – 22.06.2026.
Estrada
Ane Paška otkrila borbu sa psihozom: Tri nedelje bez sna promenile mi život
Hrvatska pevačica iskreno govorila u emisiji o teškim momentima, nesanicama i pritisku umetničkog života
Hrvatska pevačica iskreno govorila u emisiji o teškim momentima, nesanicama i pritisku umetničkog života
Ane Paška, poznata hrvatska pevačica i kantautorka, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa psihičkim problemima u emisiji “Nedjeljom u 2”. Iskreno je ispričala sa kakvim se izazovima suočila, ističući da joj je dijagnostikovana psihoza F23, a da su nesanice bile glavni simptom ovog perioda.
Kako je otkrila, tri nedelje nije spavala, što je opisala kao izuzetno teško i haotično iskustvo. “Tri nedelje sekunde nisam spavala, ne znam da li to možete razumeti. To je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu. Nemate više sutra kada ne spavate, nema energije. Ja sam mogla razgovarati, ali mene je vaša energija napadala. Telo je bilo tu, a prolaziš teški haos i neopisivu bol. Prođe tramvaj i tebe to reže, to je takva vrsta osećaja”, rekla je Ane Paška tokom gostovanja.
Pevačica je istakla da je do svega došlo zbog prevelikog opterećenja i konstantnog pritiska da bude kreativna i pametna, što je posebno naglašeno tokom studija na Akademiji. “Bilo je jako teško, zato što smo bili prenakrcani teretom. Trebalo je pročitati toliko knjiga, trebalo je ići na predstave i filmove. Ono što mi je najteže padalo je da si ti zapravo bio uvek pod pritiskom, pogotovo dramaturgija je taj slučaj da uvek moraš imati mišljenje i moraš biti pametan”, objasnila je.
Nesanice je uporedila sa osećajem kao da je “na 30 LSD-a”, ističući koliko je teško bilo funkcionisati u takvom stanju. Ova otvorena ispovest naišla je na razumevanje i podršku publike, a Ane Paška je ovim korakom pokazala koliko je važno govoriti o mentalnom zdravlju.
Estrada
Mina Kostić još uvek u bolnici zbog tehničkih problema: Otpust odložen
Informacioni sistem u ustanovi “Dr Laza Lazarević” u kvaru, pevačica ostaje na lečenju dok se procedura ne reši
Informacioni sistem u ustanovi “Dr Laza Lazarević” u kvaru, pevačica ostaje na lečenju dok se procedura ne reši
Mina Kostić, poznata pevačica, već nekoliko nedelja boravi u psihijatrijskoj ustanovi “Dr Laza Lazarević” u Beogradu. Iako je danas trebalo da bude otpuštena sa klinike, njen povratak kući odložen je zbog tehničkih problema sa informacionim sistemom bolnice. Administrativne procedure ne mogu biti završene dok se sistem ne uspostavi, pa je izlazak pevačice za sada neizvestan.
Podsećamo, Mina Kostić je hospitalizovana 31. maja, a u ustanovu je primljena u pratnji policije nakon što je pokazala agresivno ponašanje. Tokom njenog boravka, podršku su joj pružali najbliži – verenik Mane Ćuruvija Kasper, koji je hitno doputovao iz Amerike, kao i brat i sestra koji je redovno posećuju.
Vest o Mininom zadržavanju na lečenju izazvala je veliko interesovanje javnosti, a brojne kolege i fanovi oglasili su se sa porukama podrške i željom za njen što brži oporavak.
Pevačica je ranije otvoreno govorila o teškim životnim periodima kroz koje je prolazila, kao i o zdravstvenim izazovima. U intervjuu za “Skandal” izjavila je: “Bilo mi je veoma teško, mislila sam da ću umreti. Imala sam 40 kilograma, bila sam veoma bolesna, i fizički i psihički. Pre 16 godina dobila sam ulcerozni kolitis, odnosno zapaljenje debelog creva. Nije me sramota da pričam o tome.”
Za sada nije poznato kada će Mina Kostić biti puštena iz bolnice, a njen tim i porodica ostaju uz nju dok se situacija ne reši.
Estrada
Ljuba Pantović progovorila o Staniji Dobrojević: Oštre reči u emisiji na RED TV
Bivša rijaliti učesnica iznela niz kritika na račun Stanije i prokomentarisala sukobe Maje i Asmina u emisiji
Bivša rijaliti učesnica iznela niz kritika na račun Stanije i prokomentarisala sukobe Maje i Asmina u emisiji
Ljuba Pantović, poznata bivša rijaliti učesnica, gostovala je u emisiji “Pitao bih za druga” na RED televiziji, gde nije štedela reči na račun Stanije Dobrojević. U razgovoru sa voditeljima Anastasijom Buđić i Stefanom Miloševićem Pand-om, Ljuba je otvoreno govorila o sukobima među rijaliti učesnicima, a posebno se osvrnula na odnos Maje Marinković i Asmina Durdžića.
Ljuba je na početku emisije komentarisala žestoke rasprave između Maje i Asmina, ističući da njihovi sukobi često prelaze granice i da im zamera način na koji rešavaju nesuglasice. “Oni kažu da to govore u besu, a to je kukavičluk jer ne smeju da ponove. Meni se diže kosa na glavi od tog afekta”, rekla je Pantović.
Najviše pažnje privukle su Ljubine izjave o Staniji Dobrojević. Pantovićeva je navela da je Stanija opsednuta njom već 13 godina i da je često bila tema njenih priča, čak i pred Asminovim roditeljima. Ljuba je svoju sportsku karijeru istakla kao kontrast u odnosu na Stanijin javni imidž i kritikovala njene izbore.
“Ona je bila sa Asminom za novac, pa je zaključala ribicu, a ja mislim da je to štuka”, izjavila je Ljuba tokom gostovanja. Voditelji su je pažljivo slušali, a gledaoci su imali priliku da čuju njeno viđenje aktuelnih dešavanja u svetu rijalitija.
Emisija je izazvala veliku pažnju na društvenim mrežama, a segmenti u kojima Ljuba komentariše Staniju ubrzo su postali tema komentara među fanovima i pratiocima rijaliti programa.
PZD: Ljuba Pantović razotkrila Stanijin lažni život – 22.06.2026.
-
Estrada23 hours agoCeca Šarić zablistala na punoletstvu ćerke Darije: Šako Polumenta podigao atmosferu pesmom
-
Estrada23 hours agoSanja Grujić posle raskida: dok Stefanović uživa u luksuzu, ona menja svakodnevicu
-
Estrada13 hours agoDea Đurđević objavila dirljivu fotografiju sa mužem pred porođaj
-
Estrada17 hours agoDarko Tanasijević saopštio odluku publike: Ko napušta Elitu i zašto su takmičari iznenađeni
-
Estrada23 hours agoSanja Grujić se oglasila na Instagramu nakon raskida sa Markom Stefanovićem
-
Estrada21 hours agoAnđelo Ranković otvoreno o Aniti Stanojlović: Nema lepe reči za nju i Luku
-
Estrada23 hours agoMilan Vasić podelio emotivnu fotografiju sina iz sela Veliko Ropotovo
-
Estrada23 hours agoAneli Ahmić progovorila o odnosima sa Asminom i Filipom u Eliti
