Estrada
Ljuba Pantović progovorila o Staniji Dobrojević: Oštre reči u emisiji na RED TV
Bivša rijaliti učesnica iznela niz kritika na račun Stanije i prokomentarisala sukobe Maje i Asmina u emisiji
Foto Izvor: Pink.rs
Bivša rijaliti učesnica iznela niz kritika na račun Stanije i prokomentarisala sukobe Maje i Asmina u emisiji
Ljuba Pantović, poznata bivša rijaliti učesnica, gostovala je u emisiji “Pitao bih za druga” na RED televiziji, gde nije štedela reči na račun Stanije Dobrojević. U razgovoru sa voditeljima Anastasijom Buđić i Stefanom Miloševićem Pand-om, Ljuba je otvoreno govorila o sukobima među rijaliti učesnicima, a posebno se osvrnula na odnos Maje Marinković i Asmina Durdžića.
Ljuba je na početku emisije komentarisala žestoke rasprave između Maje i Asmina, ističući da njihovi sukobi često prelaze granice i da im zamera način na koji rešavaju nesuglasice. “Oni kažu da to govore u besu, a to je kukavičluk jer ne smeju da ponove. Meni se diže kosa na glavi od tog afekta”, rekla je Pantović.
Najviše pažnje privukle su Ljubine izjave o Staniji Dobrojević. Pantovićeva je navela da je Stanija opsednuta njom već 13 godina i da je često bila tema njenih priča, čak i pred Asminovim roditeljima. Ljuba je svoju sportsku karijeru istakla kao kontrast u odnosu na Stanijin javni imidž i kritikovala njene izbore.
“Ona je bila sa Asminom za novac, pa je zaključala ribicu, a ja mislim da je to štuka”, izjavila je Ljuba tokom gostovanja. Voditelji su je pažljivo slušali, a gledaoci su imali priliku da čuju njeno viđenje aktuelnih dešavanja u svetu rijalitija.
Emisija je izazvala veliku pažnju na društvenim mrežama, a segmenti u kojima Ljuba komentariše Staniju ubrzo su postali tema komentara među fanovima i pratiocima rijaliti programa.
PZD: Ljuba Pantović razotkrila Stanijin lažni život – 22.06.2026.
Estrada
Veljko Ražnatović otvoreno o prioritetima: Porodica iznad svega, iskrena poruka sa Instagrama
Bokser je na društvenim mrežama podelio snažnu poruku o važnosti porodice, dok je otkrio kako je supruga Bogdana podnela njegovu odsutnost
Bokser je na društvenim mrežama podelio snažnu poruku o važnosti porodice, dok je otkrio kako je supruga Bogdana podnela njegovu odsutnost
Veljko Ražnatović, poznati bokser i sin folk zvezde Cece Ražnatović, ponovo je privukao pažnju javnosti svojim iskrenim stavovima o porodičnim vrednostima. Na svom Instagram profilu, Veljko je podelio poruku kojom je jasno stavio do znanja šta mu je najvažnije u životu.
Otac trojice sinova, Željka, Krstana i Isaije, istakao je koliko mu je porodica na prvom mestu. U objavi koju je podelio sa pratiocima, Ražnatović je naglasio: “Ne budi osoba koja viče na članove svoje porodice, a prema potpunim strancima se ponaša ljubazno.” Ova rečenica izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, a mnogi su pohvalili Veljka zbog iskrenosti i principijelnosti.
Podsećamo, Veljko je nedavno zbog povrede diskus hernije bio primoran da se preseli u Rusiju, gde je nekoliko meseci proveo odvojen od porodice radi oporavka i profesionalnog usavršavanja. Po povratku, istakao je koliko ceni podršku i žrtvu supruge Bogdane.
“Bogdana me je podržala, ima veliko poverenje u mene. Nije lako pustiti muža da sedam meseci živi sam u Moskvi. Ona je stvarno kraljica, carica. Velika je privilegija imati takvu ženu da ne moraš da razmišljaš nijedne sekunde, rasterećen si skroz. Nemaš nikakvu brigu. Ona je ostala sa muškom decom, sa ludacima”, rekao je Veljko u podkastu “Prava priča”.
Tokom boravka u Rusiji, imao je težak period oporavka, ali je uspeo da se izbori sa problemima i stekne dragocena iskustva i kontakte. Njegova iskrena poruka o važnosti porodice naišla je na pozitivne komentare i podršku brojnih fanova.
Estrada
Pevačica otkrila borbu sa psihozom: Tri nedelje bez sna promenile mi život
Hrvatska pevačica iskreno govorila u emisiji o teškim momentima, nesanicama i pritisku umetničkog života
Hrvatska pevačica iskreno govorila u emisiji o teškim momentima, nesanicama i pritisku umetničkog života
Ane Paška, poznata hrvatska pevačica i kantautorka, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa psihičkim problemima u emisiji “Nedjeljom u 2”. Iskreno je ispričala sa kakvim se izazovima suočila, ističući da joj je dijagnostikovana psihoza F23, a da su nesanice bile glavni simptom ovog perioda.
Kako je otkrila, tri nedelje nije spavala, što je opisala kao izuzetno teško i haotično iskustvo. “Tri nedelje sekunde nisam spavala, ne znam da li to možete razumeti. To je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu. Nemate više sutra kada ne spavate, nema energije. Ja sam mogla razgovarati, ali mene je vaša energija napadala. Telo je bilo tu, a prolaziš teški haos i neopisivu bol. Prođe tramvaj i tebe to reže, to je takva vrsta osećaja”, rekla je Ane Paška tokom gostovanja.
Pevačica je istakla da je do svega došlo zbog prevelikog opterećenja i konstantnog pritiska da bude kreativna i pametna, što je posebno naglašeno tokom studija na Akademiji. “Bilo je jako teško, zato što smo bili prenakrcani teretom. Trebalo je pročitati toliko knjiga, trebalo je ići na predstave i filmove. Ono što mi je najteže padalo je da si ti zapravo bio uvek pod pritiskom, pogotovo dramaturgija je taj slučaj da uvek moraš imati mišljenje i moraš biti pametan”, objasnila je.
Nesanice je uporedila sa osećajem kao da je “na 30 LSD-a”, ističući koliko je teško bilo funkcionisati u takvom stanju. Ova otvorena ispovest naišla je na razumevanje i podršku publike, a Ane Paška je ovim korakom pokazala koliko je važno govoriti o mentalnom zdravlju.
Estrada
Mina Kostić još uvek u bolnici zbog tehničkih problema: Otpust odložen
Informacioni sistem u ustanovi “Dr Laza Lazarević” u kvaru, pevačica ostaje na lečenju dok se procedura ne reši
Informacioni sistem u ustanovi “Dr Laza Lazarević” u kvaru, pevačica ostaje na lečenju dok se procedura ne reši
Mina Kostić, poznata pevačica, već nekoliko nedelja boravi u psihijatrijskoj ustanovi “Dr Laza Lazarević” u Beogradu. Iako je danas trebalo da bude otpuštena sa klinike, njen povratak kući odložen je zbog tehničkih problema sa informacionim sistemom bolnice. Administrativne procedure ne mogu biti završene dok se sistem ne uspostavi, pa je izlazak pevačice za sada neizvestan.
Podsećamo, Mina Kostić je hospitalizovana 31. maja, a u ustanovu je primljena u pratnji policije nakon što je pokazala agresivno ponašanje. Tokom njenog boravka, podršku su joj pružali najbliži – verenik Mane Ćuruvija Kasper, koji je hitno doputovao iz Amerike, kao i brat i sestra koji je redovno posećuju.
Vest o Mininom zadržavanju na lečenju izazvala je veliko interesovanje javnosti, a brojne kolege i fanovi oglasili su se sa porukama podrške i željom za njen što brži oporavak.
Pevačica je ranije otvoreno govorila o teškim životnim periodima kroz koje je prolazila, kao i o zdravstvenim izazovima. U intervjuu za “Skandal” izjavila je: “Bilo mi je veoma teško, mislila sam da ću umreti. Imala sam 40 kilograma, bila sam veoma bolesna, i fizički i psihički. Pre 16 godina dobila sam ulcerozni kolitis, odnosno zapaljenje debelog creva. Nije me sramota da pričam o tome.”
Za sada nije poznato kada će Mina Kostić biti puštena iz bolnice, a njen tim i porodica ostaju uz nju dok se situacija ne reši.
-
Estrada23 hours agoCeca Šarić zablistala na punoletstvu ćerke Darije: Šako Polumenta podigao atmosferu pesmom
-
Estrada14 hours agoDea Đurđević objavila dirljivu fotografiju sa mužem pred porođaj
-
Estrada23 hours agoSanja Grujić posle raskida: dok Stefanović uživa u luksuzu, ona menja svakodnevicu
-
Estrada18 hours agoDarko Tanasijević saopštio odluku publike: Ko napušta Elitu i zašto su takmičari iznenađeni
-
Estrada23 hours agoSanja Grujić se oglasila na Instagramu nakon raskida sa Markom Stefanovićem
-
Estrada22 hours agoAnđelo Ranković otvoreno o Aniti Stanojlović: Nema lepe reči za nju i Luku
-
Estrada24 hours agoMilan Vasić podelio emotivnu fotografiju sina iz sela Veliko Ropotovo
-
Estrada23 hours agoAneli Ahmić progovorila o odnosima sa Asminom i Filipom u Eliti
