Connect with us

Elita

Uroš demantovao glasine o Comari i Boškiću, otkriveni novi detalji o Aniti

Svađa između Aneli i Luke tokom ‘Igre istine’ iznela je u prvi plan priče o navodnim odnosima među zadrugarima, dok je Uroš izneo svoju verziju događaja vezanih za Anitu i Boškića.

Published

on

TV Pink Printscreen

Svađa između Aneli i Luke tokom ‘Igre istine’ iznela je u prvi plan priče o navodnim odnosima među zadrugarima, dok je Uroš izneo svoju verziju događaja vezanih za Anitu i Boškića.

Drama u Beloj kući ponovo je uzburkala odnose među učesnicima rijalitija tokom ‘Igre istine’. Sukob između Aneli Ahmić i Luke Vujovića izbio je zbog međusobnih optužbi i komentara o podršci i privatnim životima. Aneli je poručila: “Ja imam pravu podršku, a ti ljude koji su hteli da te udaju za svoju ćerku za papire”, na šta je Luka odgovorio da joj podrška bira frizuru i šta će da kaže Kačavendi. Anita se umešala rečima da je Lukina podrška njoj donela pobedu u sedmici, dok je Vujović uzvratio da bi ljudi sažalili Kačavendu kada bi čuli njenu priču, dodajući Aniti da “pije sama u četiri zida”.

Mielna je iznela detalje o dogovoru sa Borom, ističući: “Bora mi je rekao da će da me provuče kad bude nominovao Luku, upalio te je kao zmaja jer ti je rekao da ćeš biti između desetog i petnaestog mesta. Ti si zbog plasmana rekao da ti dečko ne dolazi na rođendan.” U nastavku emisije, postavljeno je pitanje Urošu da prokomentariše Anitinu izjavu o navodnoj trojci između Milice, Boška i Comare. Uroš je izričito negirao te navode: “Laž. Kad je ušla u vezu Anita sa Boškom, rekla mi je da zovem Comaru i da se raspitam kakav je. Boško je ispred mene rekao da nikad nije imao ništa sa Comarom. Anita je planirala trudnoću sa Boškom, kasnilo joj je.”

Ovime su dodatno rasvetljeni odnosi među zadrugarima, dok uzavrela atmosfera u Beloj kući ne jenjava.

Elita 9: Uroš otkrio da li mu je Boškić priznao da je imao trojku sa Comarom – 23.06.2026.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Elita

Obaveštenje Velikog Šefa: Ko ovo ne posluša ideee KAZNA

Published

on

By

Veliki Šef takmičarima Elite pustio je muziku za buđenje kako bi im stavio do znanja da je gotovo vreme za spavanje i da moraju da napuste krevete. Video buđenja možete pogledati klikom OVDE.

Iako znaju da je kažnjivo kad se spava posle dozvoljenog vremena neki ipak nisu marili za to i nastavili su da odmaraju.

Šta će biti, ostaje da vidimo…

Pročitaj još

Elita

Darko Tanasijević: Špijuniram na društvenim mrežama

Published

on

By

Ognjen Amidžić, Darko Tanasijević

Imam i lažan profil, kazao je mladi novinar i voditelj.

Veoma neposredan i duhovit Darko Tanasijević je na pitanja novinara Redportal.rs odgovarao u jednom dahu, u pauzi između treninga i odlaska na posao. Red smeha, red smeha i još jedan red smeha, jer drugačije ne ide, bar tako je on kazao.

Otkrio je nešto o čemu mnoge poznate ličnosti ćute, reč je o špijuniranju na društvenim mrežama:

  • Špijuniram i ja koga treba! Uglavnom to bude neka osoba iz mog privatnog života, kojoj možda ne želim u startu da dam do znanja da mi je privukla pažnju, pa gledam šta radi, objavljuje, lajkuje i prati inkognito, ali kad treba da se uđe na stori, tu je već problem. Za to služi lažan profil – iskren je bio Tanasijević.
Pročitaj još

Elita

Oglasila se Aleksandra Jakšić: Po ispadanju iz Elite, progovorila o odnosu sa Anđelom za Elitu.rs

Published

on

By

Bez dlake na jeziku!

Sada već bivša učesnica “Elite 9”, Aleksandra Jakšić, jutros je rano napustila imanje u Šimanovcima odlukom gledalaca, pa se tako sada oglasila za portal Elita.rs.

Naime, Aleksandra je za naš portal progovorila o odnosu sa Anđelom Rankovićem, s obzirom na to da se o prirodi istog spekulisalo naveliko i naširoko.

Anđelo, Milena

TV Pink Printscreen

– Bili smo jako bliski, imali smo specifičan odnos celu sezonu. Imali smo puno prepreka i vetrova koji su pokušavali da nas razdvoje, ali smo se stalno držali zajedno. Kakav je naš odnos?! Ja to ne mogu ni da definišem, onako kako ste gledali, tako je i bilo, a ja nisam želela da se definiše i nisam želela da ja to definišem – rekla je ona, te je otkrila da simpatije postoje:

– Simpatije tu jesu, jesu…Ja nisam neka šifalica koja će da ulazi u veze i da se ljubaka, kao što je i on ušao da bude ono što jeste. Uživali smo u društvu jedno drugog i to je bilo to, možda nešto bude, a možda i ne, zato i jeste trajao. Gledam podelu i napisala sam na papiriću: “sada ćemo da vidimo ko kosi, ko vodu nosi”, on je rekao: “ljubim te Jakšić, Loro Pijano” (tekst pesme Nući)…Nisam dozvoljavala da bilo ko narušava naš odnos, ko god je pokušao da se približi malo više, doživeo je kao i ostale devojke. Poenta je da ko god da je prišao, morao je da odstupi – ističe Jakšićka za Elita.rs.

Pročitaj još

Estrada