Estrada
Stanija Dobrojević otkrila šta Asmin misli o Marku Markoviću i Anđelu Rankoviću
Starleta je u rijalitiju iznela stav bivšeg verenika, komentarišući i druge učesnike
Foto Izvor: Pink.rs
Starleta je u rijalitiju iznela stav bivšeg verenika, komentarišući i druge učesnike
Stanija Dobrojević ponovo je privukla pažnju gledalaca izjavama tokom prethodne noći u rijalitiju, kada je govorila o svom bivšem vereniku Asminu Durdžiću. Ona je, komentarišući njegov odnos prema muškim učesnicima, otkrila da Asmin mnoge ne smatra pravim muškarcima, već ih naziva “devojčicama”.
Tokom otvorenog razgovora, Stanija je pomenula da se u toj grupi nalaze i Anđelo Ranković i njen bivši dečko Marko Marković, sa kojim je ranije takođe bila u vezi pred kamerama. Prema njenim rečima, Asmin je naročito kritičan kada procenjuje druge muškarce u rijalitiju, a upravo Marko Marković i Anđelo često su tema njegovih komentara.
“Naravno da je Asmin ljubomoran na Anđela. E, sad, Anđelo je za Asmina devojčica jedna. Vidi Asmin da između Anđela i Maje nema ništa, zato je miran… Takođe, Marko Marković je takođe devojčica za Asmina. Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu… Asmin je njima pušač ku*ca, jer ih smatra ozbiljnim muškarcima”, izjavila je Stanija pred kamerama.
Fanovi na društvenim mrežama odmah su počeli da komentarišu Stanijine reči, a snimak iz rijalitija već je izazvao brojne reakcije. Ove izjave podsetile su javnost na raniju vezu Stanije i Marka Markovića, ali i na njen turbulentni odnos sa Asminom Durdžićem, koji je bio u fokusu medija prethodnih godina.
Kako će se ova priča dalje razvijati, ostaje da se vidi u narednim epizodama rijalitija.
Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.
Estrada
Jelena Radanović otkrila poslednju prepisku sa Markom Pantićem: Oproštaj koji je dirnuo javnost
Supruga Slobe Radanovića podelila emotivne poruke s prerano preminulim novinarom, kolege i prijatelji u šoku
Supruga Slobe Radanovića podelila emotivne poruke s prerano preminulim novinarom, kolege i prijatelji u šoku
Novinar i voditelj Marko Pantić, poznat kao Ludo Pero, iznenada je preminuo 26. juna 2026. godine u Beogradu, u 36. godini. Njegova smrt ostavila je dubok trag među kolegama, prijateljima i porodicom, dok su se društvene mreže ubrzo ispunile oproštajnim porukama i sećanjima.
Posebno emotivnu objavu podelila je Jelena Radanović, supruga pevača Slobe Radanovića, koja je na Instagramu otkrila poslednju prepisku sa Markom. Naime, neposredno pre tragičnog događaja, Marko je Jeleni poslao snimak Slobinog nastupa sa koncerta. Jelena mu je kroz poruku odgovorila: “Sad za njim na Music week”, na šta joj je Marko uzvratio pitanjem: “Piši. Kod koga ide?”.
Uz fotografiju njihove prepiske, Jelena je napisala: “Poslednji snimak koji si napravio bio je Slobin, poslednja poruka koju si poslao bila je meni. I sledeće sekunde si samo otišao. Srećan put u Mir Perce.”
Vest o Markovoj iznenadnoj smrti potresla je i brojne javne ličnosti, koje su se u komentarima i objavama na društvenim mrežama opraštale od kolege i prijatelja. Mnogi su istakli njegovu energiju, profesionalizam i vedar duh koji je ostavio neizbrisiv trag u svetu novinarstva i voditeljstva.
Pantićeva poslednja komunikacija sa Jelenom Radanović dodatno je naglasila koliko su njegovi postupci i prijateljstva značili ljudima iz javnog života. Porodica i prijatelji nastavljaju da se opraštaju od Marka, dok su se na društvenim mrežama nizale poruke zahvalnosti i tuge.
Estrada
Luka stao u odbranu Anite tokom žustre rasprave o ‘Bajadera’ aferi u radijskom programu
Luka Vujović ušao je u studio kako bi zaštitio Anitu Stanojlović zbog optužbi vezanih za aferu ‘Bajadera’, što je izazvalo burnu diskusiju među učesnicima.
Luka Vujović ušao je u studio kako bi zaštitio Anitu Stanojlović zbog optužbi vezanih za aferu ‘Bajadera’, što je izazvalo burnu diskusiju među učesnicima.
Luka Vujović pojavio se uživo u radio programu kako bi javno branio svoju devojku Anitu Stanojlović povodom aktuelne afere ‘Bajadera’. U studiju je došlo do oštre konfrontacije sa Dačom Virijevićem, koji je uporno potencirao temu navodnih odnosa Anite. Luka je poručio: “Je l’ tvrdiš da je imala s*ksualne odnose? Kako možeš da tvrdiš kad nema snimak? Molim te da ne potenciraš tu temu. Ako je Milena provela noć sa Janjušem, ako oni ne potvrde ti ne možeš da tvrdiš. Ti si taj koji nedeljama samo to potencira. Matora nikad nije rekla da postoji snimak gde imaju s*ksualne odnose.” Dačo je odgovorio: “Hoćeš ti da nam objasniš? Mi nagađamo i možemo da mislimo i da je prodavala bajadere.” Tokom emisije, Bebica je naveo da ne bi želeo da neko nosi odgovornost zbog ovih optužbi, dok je Dačo nastavio sa pitanjima, uključujući i razlog zašto Biljana napolju Anitu naziva bajaderom. U završnici rasprave, istaknuto je i da Luka brani osobu o čijem životu zna malo, a Dačo je naglasio da o nekim stvarima može znati samo Anita.
Elita 9: Luka uleteo u radio da opere Anitu od afere “Bajadera” – 27.06.2026.
Estrada
Anđelka Prpić sa porodicom uživa u Diznilendu: Ne skida osmeh na licu
Glumica je sa suprugom i sinom otputovala u Pariz, a na Instagramu podelila radosne trenutke sa putovanja
Glumica je sa suprugom i sinom otputovala u Pariz, a na Instagramu podelila radosne trenutke sa putovanja
Poznata glumica Anđelka Prpić odlučila je da napravi predah od svakodnevnih obaveza i sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom otputuje u Pariz. Na svom Instagram profilu, Anđelka je podelila niz fotografija i pokazala kako uživa u čaroliji Diznilenda zajedno sa porodicom.
Na objavljenim fotografijama vidi se da je porodica iskoristila svaki trenutak za opuštanje, uživajući u hrani, piću i tipičnim atrakcijama ovog popularnog zabavnog parka. Posebnu pažnju privukla je fotografija na kojoj Anđelka nosi prepoznatljivi Mini Maus rajf sa ušima, dok njen široki osmeh svedoči o dobrom raspoloženju.
Uz slike, glumica je emotivno napisala: “Najmoji”, naglašavajući koliko joj znači vreme provedeno sa najbližima. U poslednje vreme, Anđelka je javno govorila o lepim promenama u svom životu i istakla zadovoljstvo novim poglavljem. “Lepo mi je u mom životu, u mojoj svakodnevici”, nedavno je izjavila.
Glumica je u jednoj od svojih izjava slikovito opisala kako doživljava životne promene i prepreke: “Divno je kad shvatiš da, bez obzira na to gde si skrenuo, imaš pravo da uključiš sva četiri žmigavca, da ubaciš u rikverc, da kreneš da izlaziš iz te uličice… Ima vozača koji će ti trubiti, jer su nervozni, ima i onih kojima nije teško da sačekaju, a u suštini, sve je do tebe.”
Kao poruku, Anđelka je dodala: “Sve kreće od nas”, pokazujući optimizam i pozitivnu energiju kojom zrači i na porodičnom odmoru.
-
Estrada22 hours agoTO SU MOJE PRIVATNE STVARI: Jedini intervju JELENE JANKOVIĆ nakon napuštanja sportske karijere
-
Elita20 hours agoLJUDI SU SPREMNI NA SVE, MENI ŽELUDAC NE DOZVOLJAVA NEKE STVARI: Sale Lux opleo po učesnicima ELITE
-
Elita20 hours agoANITA SE ISTOVREMENO VIĐALA SA BOŠKIĆEM I FILIPOM: Gagi Smiljanić izneo NEPOZNATE detalje
-
Estrada18 hours agoPROLAZI KROZ TEŽAK PERIOD: Kolega MINE KOSTIĆ otkrio planove za povratak
-
Estrada24 hours agoRadoš Bajić izabrao odmor u rodnom kraju: Umesto egzotičnih destinacija, uživa na Moravi
-
Elita23 hours agoSara se raspada u suzama: NIKADA OVAKO PONOVO, PO STOTI PUT, NIJE BILA ZALJUBLJENA (VIDEO)
-
Estrada24 hours agoNovo gledanje snimaka uživo na Pinku: učesnici Elite pred neočekivanim otkrićima
-
Estrada24 hours agoNikola Peković sa suprugom na odmoru u Turskoj, izbegava javnost daleko od Crne Gore
