Connect with us

Estrada

Edita Aradinović pokazala trudnički stomak i zamolila fanove za korisne savete

Pevačica je na Instagramu pokazala iskrenost i otvorenost, tražeći preporuke za prenatalni period

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica je na Instagramu pokazala iskrenost i otvorenost, tražeći preporuke za prenatalni period

Edita Aradinović, popularna pevačica, oduševila je svoje pratioce na Instagramu javnom objavom u kojoj je prikazala trudnički stomak. Iako joj trudnoća odmiče, Edita ostaje energična i nasmejana, a pratiocima je otkrila kako se priprema za novo životno poglavlje.

Aktivna na društvenim mrežama, Edita je odlučila da zatraži pomoć i podršku fanova u vezi sa svim aspektima trudnoće. Njen fokus je na korisnim savetima o ishrani, treninzima, knjigama o trudnoći i pripremama za dojenje i prirodan porođaj.

“Lele ja trudna. Žene pišite mi savete što se tiče ishrane, treninga, knjiga, pripreme za dojenje, prirodan porođaj, oporavka, svega što dobro utiče na prenatalni period (samo bez traumatičnih iskustava molim vas)”, napisala je Edita u svojoj Instagram objavi.

Ova iskrena poruka naišla je na veliku podršku njenih pratilaca, koji su se ubrzo uključili savetima i pozitivnim komentarima. Fanovi su pohvalili Editin optimizam i želju da se što bolje informiše o svim fazama kroz koje prolazi.

Pevačica je i ranije bila poznata po otvorenosti prema svojoj publici, ali ovoga puta je pokazala poseban emotivni trenutak iz svog života. Objavom je još jednom pokazala koliko joj je važno mišljenje i iskustvo drugih žena koje su prošle kroz slične faze.

Ostanite uz Editu na društvenim mrežama gde redovno deli nove detalje iz privatnog i profesionalnog života.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anita Stanojlović u fokusu: Oštri komentari zbog ponašanja u rijalitiju

Kum Ivana Marinkovića izneo svoje mišljenje o Aniti u emisiji, dok gledaoci prate njenu trudnoću u Beloj kući

Published

on

By

Kum Ivana Marinkovića izneo svoje mišljenje o Aniti u emisiji, dok gledaoci prate njenu trudnoću u Beloj kući

Anita Stanojlović ponovo je tema razgovora među javnošću nakon što je njen odnos sa cimerima u aktuelnoj sezoni “Elite” izazvao brojne reakcije. Njena trudnoća, o kojoj se priča još od početka rijalitija, dodatno je u centru pažnje, a sada je povod za komentare dao Gera, kum Ivana Marinkovića, gostujući u emisiji “Pitao bih za druga” na RED TV.

Tokom gostovanja, Gera je otvoreno govorio o Anitinom ponašanju, ističući promene u njenim odnosima sa ostalim učesnicima, posebno sa Lepim Mićom. Prema njegovim rečima, Stanojlovićeva je navodno težila da ostane u drugom stanju tokom boravka u rijalitiju, što je izazvalo oprečne komentare gledalaca.

“Lično mislim da je Anita odbila Miću od sebe svojim ponašanjem. Ona bi zatrudnela sa bilo kim u emisiji, ne možemo da se lažemo. I sa Zolom, sa bilo kim… Nije njoj vadilica bila tolika: ‘Treba mi drugo dete’. Treba ti troje dece, a nemaš nijednog muža? Ne ide ni to. Želim joj sve najbolje, da uspe taj brak, ali čisto sumnjam. Sa tom njenom agresijom čisto sumnjam da može da opstane u braku”, rekao je Gera u emisiji.

Njegove reči pokrenule su brojne reakcije na društvenim mrežama, gde gledaoci dele svoja mišljenja o Anitinom ponašanju i odnosima u Beloj kući. Trudnoća Stanojlovićeve sa Lukom Vujovićem već je ranije bila tema, dok sada pojedini učesnici i gledaoci analiziraju motive i razvoj situacije.

Anita i Luka nastavljaju zajednički učešće u rijalitiju, a kako će se njihova priča razvijati do kraja sezone, ostaje da vide verni pratioci ovog popularnog formata.

PBZD – Gera urnisao Anitu: Zatrudnela bi s bilo kim, željna je rijalitija – 09.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Ana Radulović otkrila koje estetske zahvate je imala i kako reaguje na komentare

Voditeljka je iskreno govorila o korekcijama na svom licu i telu, kao i o raskidu sa Mirčetom Radulovićem i odnosu prema negativnim komentarima.

Published

on

By

Voditeljka je iskreno govorila o korekcijama na svom licu i telu, kao i o raskidu sa Mirčetom Radulovićem i odnosu prema negativnim komentarima.

Ana Radulović, poznata voditeljka emisije ‘Elita’, podelila je otvoreno sa javnošću koje estetske zahvate je imala, ali i kako se nosi sa pričama i komentarima na svoj račun. Ona važi za jedno od najlepših televizijskih lica i odlučila je da stavi tačku na nagađanja o intervencijama kojima se podvrgla.

“Radila sam usne i grudi. Botoks radim, ali to kao ne računam. Nailazila sam na komentare da sam radila nos, pa jagodice. Deluje tako jer ja prirodno imam malo veće jagodice. Sklona sam i oticanju, pa možda tako izgleda. Ne dotiču me komentari loši, stvarno se ne opterećujem oko toga. Morala sam u jednom trenutku da raskrstim sama sa sobom, ili da se isključim ili da prolupam”, ispričala je Ana za full screen media.

Ona se dotakla i razvoda od pevača Mirčeta Radulovića, ističući da su njih dvoje bili veoma različiti, ali da su kao roditelji dobro funkcionisali. “Mi smo dva sveta različita. Super smo funkcionisali kao roditelji, ja sam mnogo radila, i noćne smene, neko to sve ne bi razumeo. Ali, nije bilo onog najvažnijeg, ljubavi. Falilo je to nešto. Nije bilo više zaljubljenosti. Mislim da smo oboje bili svesni svega, nismo ni pričali o tome, ali jednog dana smo morali da se suočimo. Pričali smo na kraju i shvatili da ne idemo u dobrom smeru. Videla sam da nije srećan sa mnom. Te priče da sam ga varala nisu istina. Svašta su pričali za mene, ali i ja sam čula svašta da njega… Mislim da me nije varao”, rekla je Ana.

Voditeljka je naglasila da je kroz sve izazove prošla uz razumevanje i da joj komentari drugih više ne utiču na raspoloženje.

Pročitaj još

Estrada

Nikola Rokvić otkrio detalje hodočašća do Egine: Putovanje za duhovno isceljenje

Poznati pevač govorio u emisiji o emotivnom zavetu za svog oca i humanitarnoj akciji koja je obeležila njegov život

Published

on

By

Poznati pevač govorio u emisiji o emotivnom zavetu za svog oca i humanitarnoj akciji koja je obeležila njegov život

Nikola Rokvić, jedan od najpoznatijih domaćih pevača, otvoreno je govorio o svom neobičnom i dirljivom hodočašću koje je započeo pre dve godine. Gostujući u emisiji Amidži šou, Rokvić je podelio emotivne detalje o svom pešačenju od Beograda do manastira svetog Nektarija na Egini, koje je trajalo 31 dan i iznosilo čak 1150 kilometara.

Rokvić je istakao da su ga na ovaj podvig podstakle teške porodične okolnosti – bolest njegovog oca Marinka, zbog koje je odlučio da se pomoli i da zavet da će pešačiti do svetilišta. “Podstaklo me je u tim trenucima, kada se Marinko razboleo, mi smo na sve načine pokušavali da Marinko ozdravi… Jedna velika uloga u svemu tome je duhovno ozdravljenje”, otkrio je Rokvić.

Pevač je tokom gostovanja objasnio da je posle molitve u crkvi u Valjevu dao zavet da će peške otići do manastira, što je i ispunio. Iako njegov otac nije telesno ozdravio, Rokvić je naglasio da je duhovno pronašao mir. Ujedno, on i supruga Bojana osnovali su fondaciju i tokom hodočašća prikupili blizu 400.000 evra za decu obolelu od kancera.

Po završetku putovanja, ispred manastira na Egini dočekala ga je porodica, a doček su propratili i brojni vernici. Rokvić je kroz celu priču naglasio važnost vere, zajedništva i pomaganja drugima. “Ovo je jedno životno putovanje, putovanje gde su pobedili vera, ljubav, zajedništvo, milosrđe, požrtvovanje, preobraženje i milost Božja”, rekao je pevač.

Njegova supruga Bojana takođe je istakla da je ova misija za Nikolu značila mnogo više od same humanitarne akcije, poručujući da su granice samo u našim mislima i da je sve moguće uz veru.

Pročitaj još

Estrada