Connect with us

Estrada

Darko Lazić otkrio emotivne trenutke pred sahranu brata Dragana: Mikrofon i parfem kao poslednji pozdrav

Pevač je u krugu porodice i prijatelja podelio potresne detalje poslednjeg oproštaja, dok tuga u porodici Lazić ne jenjava

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevač je u krugu porodice i prijatelja podelio potresne detalje poslednjeg oproštaja, dok tuga u porodici Lazić ne jenjava

Darko Lazić, poznati pevač, podelio je sa prijateljima i porodicom najteže trenutke nakon što je izgubio brata Dragana u saobraćajnoj nesreći. Na poslednjem ispraćaju, Darko je otkrio šta je stavio u kovčeg kao simbol oproštaja, ističući duboku vezu koju je imao sa preminulim bratom.

U emotivnoj atmosferi, okupljeni su mogli da čuju kako je Darko u sanduk stavio mikrofon, parfem, torbicu i štap za pecanje, predmete koji su za Dragana imali posebno značenje. Ovim gestom, pevač je želeo da oda počast bratovim ljubavima i strastima, uključujući muziku i pecanje, aktivnosti koje su ih često povezivale.

„Lepo sam ga obukao… U kovčeg sam mu stavio mikrofon, parfem, torbicu i štap za pecanje“, rekao je Darko tiho okupljenima. Njegove reči su izazvale snažne emocije među prisutnima, ostavljajući utisak koji je nadjačao i najdirljivije govore tog dana.

Darko je u nastavku, slomljen od tuge, dodao: „Eto, sve se sredilo, bio je nikad srećniji i nikad bolji… i onda ovako da mi ode.“

Poznato je da su braća Lazić bila izuzetno bliska i da su svaki slobodan trenutak koristili za zajednička druženja, bilo kod kuće ili sa prijateljima u vožnji motorima. Poslednja vožnja između Brestača i Šapca, u društvu prijatelja, ostala je njihovo poslednje zajedničko sećanje.

Porodica i prijatelji ističu neraskidivu vezu između Darka i Dragana, koja je prevazilazila tipičan bratski odnos. Iako ih je život često odvlačio na različite strane, uvek su pronalazili vreme da budu zajedno, što čini gubitak još bolnijim.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Aca Ilić i Biljana Jevtić otkrili kako je počela njihova ljubav

Poznati pevački par prisetio se prvih trenutaka veze i otkrio šta ih i posle 40 godina drži zajedno

Published

on

By

Poznati pevački par prisetio se prvih trenutaka veze i otkrio šta ih i posle 40 godina drži zajedno

Aca Ilić i Biljana Jevtić, jedan od najskladnijih bračnih parova na domaćoj estradi, gostovali su u emisiji ‘Amidži šou’ gde su sa publikom podelili detalje o početku svoje veze, koja traje već četiri decenije. Par je otvoreno govorio o tome šta ih nervira jedno kod drugog, ali i kako su se zaljubili pre 40 godina u hotelu Ambasador u Nišu.

Aca je sa dozom humora priznao da Biljanu najviše nervira što jede stojeći i mrvi po kući, dok je Biljana istakla da je naučila da toleriše njegove navike. Par se osvrnuo na prvi susret, kada je sve počelo zagrljajem i poljupcem tokom proslave Nove godine. “Grlili smo se malo i ljubili, spremao sam teren i pravi muškarac mora da zna kad treba da startuje”, rekao je Aca u emisiji, dok je Biljana dodala: “Još ide i jede, ja sam digla ruke… Ne može on mene nikad da izbaci iz takta koliko ja mogu da istrpim sve.”

Biljana se našalila i na račun njihove prve zajedničke noći, ističući da je odmah bilo “konkretno”. Aca je ispričao da je Biljanina ruka posle čestitanja Nove godine ostala malo duže na njegovom ramenu, čime su se i sami zabavili u studiju prisetivši se tih početaka.

Njihova priča još jednom potvrđuje da iskren odnos i međusobno razumevanje mogu da izdrže test vremena, a publika je imala priliku da uživa u retkim anegdotama poznatog para.

Pročitaj još

Estrada

Marina Visković otvoreno o vezi i tračevima o luksuznoj nekretnini

Pevačica je u emisiji Amidži šou progovorila o emotivnom statusu i odgovorila na nagađanja o poklonu od partnera

Published

on

By

Pevačica je u emisiji Amidži šou progovorila o emotivnom statusu i odgovorila na nagađanja o poklonu od partnera

Marina Visković, popularna pevačica, gostovala je u novom izdanju emisije Amidži šou, gde je bez zadrške govorila o svom privatnom životu. U centru pažnje našla su se pitanja o njenoj vezi sa partnerom, ali i spekulacije o tome da je od njega dobila skupocenu nekretninu.

Na direktno pitanje da li planira venčanje i da li je istina da je dobila luksuznu nekretninu, Marina je jasno odgovorila: “Ne udajem se još uvek. Srećna sam i ispunjena, to je najvažnije. Ne bih da pričam o nekretnini.”

Tokom emisije, Marina nije želela da ulazi u detalje niti da potvrdi ili demantuje priče koje kruže medijima, ali je istakla da joj je trenutno najbitnije da je zadovoljna svojim životom i vezom. Izjava je izazvala brojne reakcije gledalaca, a tema o njenom ljubavnom životu ponovo je postala predmet interesovanja javnosti.

Ova gostovanja dolaze nakon što su se u medijima pojavile razne spekulacije o njenom emotivnom statusu, ali i poklonima koje je navodno dobila od partnera. Marina je i ovoga puta ostala dosledna svom stavu da privatne detalje želi da zadrži za sebe, naglašavajući da je srećna i ispunjena.

Fanovi su u komentarima na društvenim mrežama podržali njen izbor da određene teme ne komentariše javno, dok je emisija dodatno podgrejala interesovanje za njen privatni život.

Pročitaj još

Estrada

Dj Tamaris direktno o Viktoru: Smatram da manipuliše Minom Vrbaški

Bivša učesnica Elite otvoreno govorila u emisiji ‘Pitao bih za druga’ o odnosu Mine i Viktora

Published

on

By

Bivša učesnica Elite otvoreno govorila u emisiji ‘Pitao bih za druga’ o odnosu Mine i Viktora

Dj Tamaris, poznata po iskrenim komentarima, gostovala je u emisiji ‘Pitao bih za druga’, gde je iznela svoje mišljenje o ljubavnom odnosu Mine Vrbaški i Viktora Gagića. Emisiju su vodili Stefan Kandić Kendi, Jovan Ilić – Joca novinar i Naida Varupa, a gosti su bili i astrološkinja Goca Dragišić i Dj Tamaris, nekadašnja učesnica rijalitija ‘Elita’.

Tokom razgovora, Dj Tamaris nije skrivala da joj se ne dopada način na koji Viktor postupa prema Mini. Istakla je da smatra Viktora manipulatorom i da njegovo ponašanje negativno utiče na Minu. U emisiji je jasno iznela svoj stav, navodeći da Viktor traži pažnju i da Minina veza sa njim nije bila potrebna. “Ona je za njega gigant”, poručila je Tamaris, naglašavajući da smatra Minu znatno jačom u tom odnosu.

Ova izjava izazvala je pažnju gledalaca, a tema odnosa između Mine i Viktora i dalje je aktuelna među fanovima rijalitija. Emisija je privukla brojne komentare na društvenim mrežama, gde su se mišljenja oko Tamarisine procene podelila.

Podsećamo, u emisiji su detaljno analizirani odnosi među bivšim učesnicima ‘Elite’, a Dj Tamaris je i ranije bila poznata po otvorenom iznošenju stavova o aktuelnim dešavanjima u rijalitiju.

Elita 9: Dj Tamaris nazvala Viktora manipulatorom, istakla da se ponaša džukački – 16.06.2026.


Pročitaj još

Estrada