Connect with us

Estrada

Marina Visković priznala da je izvadila silikone: Godinama se borila sa posledicama

Pevačica je u emisiji Magazin In otvoreno govorila o problemima sa biopolimerima i odluci da napravi veliku promenu

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica je u emisiji Magazin In otvoreno govorila o problemima sa biopolimerima i odluci da napravi veliku promenu

Marina Visković, poznata pevačica, iskreno je govorila o svom iskustvu sa estetskim zahvatima tokom gostovanja u emisiji ‘Magazin In’ koju vodi Sanja Marinković. U otvorenom razgovoru, Marina je otkrila da je posle mnogo godina donela odluku da izvadi silikone iz usana, ističući da se dugo mučila sa posledicama.

Na direktno pitanje novinarke Snežane Zindović sa portala Pink.rs, Marina je potvrdila da je napravila veliku promenu u svom izgledu. “Jeste. To mi je jedna velika i značajna stvar. Mnogo lepše izgledam. Moram reći da sam bila mnogo mlada kada sam to uradila, išla sam u srednju školu, pevala sam tada prateće vokale u studiju sa jednim našim pevačem. Pored je bio jedan doktor koji je to radio i to se tad pojavilo. Ja mu kažem ajde ti sa mnom da mi probamo, tada je bio biopolimer, ja sam otišla i ubrizgala. On me je zvao i pitao da li ću biti kao babun, majmun, šta će biti sa mojom glavom. Ja sam tada stvarno bila mlada, možda sam imala oko 18-19 godina, tad se pojavilo. To se meni izdeformisalo i mučila sam muku godina…”, ispričala je Marina u emisiji.

Viskovićeva je istakla da je odluku o zahvatu donela još u ranoj mladosti, kada su biopolimeri tek počeli da se koriste u estetskoj medicini. Godinama kasnije suočila se sa problemima koje su joj implanti prouzrokovali, zbog čega je na kraju odlučila da ih ukloni.

Njena iskrenost naišla je na brojne reakcije gledalaca, a tema estetskih zahvata i njihovih posledica ponovo je pokrenuta među publikom. Pevačica je ovim potezom pokazala koliko je važno donositi informisane odluke kada je reč o promenama na telu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stjepan Jelica Albino otkrio borbu sa vidom: Imam potvrdu o invaliditetu

Mladi reper retko govori o svom privatnom životu, a sada je podelio iskustva sa problemima vida i saradnjom sa poznatim kolegama

Published

on

By

Mladi reper retko govori o svom privatnom životu, a sada je podelio iskustva sa problemima vida i saradnjom sa poznatim kolegama

Stjepan Jelica, poznatiji kao Albino, ponovo je privukao pažnju javnosti nakon što je u gostovanju u jednom podkastu otvoreno govorio o svom zdravstvenom stanju. Reper je priznao da ima ozbiljan problem sa vidom, što ga je dovelo do toga da bude proglašen za 70 odsto invalida, o čemu poseduje i zvaničnu dokumentaciju.

Albino je istakao da mu svakodnevicu otežava specifičan način na koji vidi svet oko sebe. „Ja gledam kroz okvir, ali i oko njega. Oko njega mi je mutno, unutra mi je malo bolje… Dioptrija mi je +5, ali meni je ovde najveći problem. Imam papir da sam 70 odsto invalid“, ispričao je reper u podkastu.

Osim što se otvorio o ličnim izazovima, Albino je govorio i o muzičkoj karijeri. Posebno je pomenuo saradnju sa Miletom Kitićem, za kojeg je imao samo reči hvale. Naglasio je koliko su mu Kitić i njegova porodica ostavili snažan utisak, ističući njihovu ljudskost i profesionalnost.

„Radio sam sa Miletom Kitićem. Uz dužno, najveće poštovanje čoveku; i njemu i Marti i Eleni, mogu možda da kažem da su oni i jedni od najboljih ljudi koje sam u životu upoznao“, rekao je Albino u emisiji „Poster“.

Njegova iskrenost naišla je na razumevanje i podršku javnosti, dok je otac bio posebno ponosan na uspeh saradnje sa poznatim kolegama. Albino i dalje nastavlja da gradi karijeru, a njegovo priznanje dodatno je osvetlilo izazove sa kojima se suočava van scene.

Pročitaj još

Estrada

Anita Stanojlović u fokusu: Oštri komentari zbog ponašanja u rijalitiju

Kum Ivana Marinkovića izneo svoje mišljenje o Aniti u emisiji, dok gledaoci prate njenu trudnoću u Beloj kući

Published

on

By

Kum Ivana Marinkovića izneo svoje mišljenje o Aniti u emisiji, dok gledaoci prate njenu trudnoću u Beloj kući

Anita Stanojlović ponovo je tema razgovora među javnošću nakon što je njen odnos sa cimerima u aktuelnoj sezoni “Elite” izazvao brojne reakcije. Njena trudnoća, o kojoj se priča još od početka rijalitija, dodatno je u centru pažnje, a sada je povod za komentare dao Gera, kum Ivana Marinkovića, gostujući u emisiji “Pitao bih za druga” na RED TV.

Tokom gostovanja, Gera je otvoreno govorio o Anitinom ponašanju, ističući promene u njenim odnosima sa ostalim učesnicima, posebno sa Lepim Mićom. Prema njegovim rečima, Stanojlovićeva je navodno težila da ostane u drugom stanju tokom boravka u rijalitiju, što je izazvalo oprečne komentare gledalaca.

“Lično mislim da je Anita odbila Miću od sebe svojim ponašanjem. Ona bi zatrudnela sa bilo kim u emisiji, ne možemo da se lažemo. I sa Zolom, sa bilo kim… Nije njoj vadilica bila tolika: ‘Treba mi drugo dete’. Treba ti troje dece, a nemaš nijednog muža? Ne ide ni to. Želim joj sve najbolje, da uspe taj brak, ali čisto sumnjam. Sa tom njenom agresijom čisto sumnjam da može da opstane u braku”, rekao je Gera u emisiji.

Njegove reči pokrenule su brojne reakcije na društvenim mrežama, gde gledaoci dele svoja mišljenja o Anitinom ponašanju i odnosima u Beloj kući. Trudnoća Stanojlovićeve sa Lukom Vujovićem već je ranije bila tema, dok sada pojedini učesnici i gledaoci analiziraju motive i razvoj situacije.

Anita i Luka nastavljaju zajednički učešće u rijalitiju, a kako će se njihova priča razvijati do kraja sezone, ostaje da vide verni pratioci ovog popularnog formata.

PBZD – Gera urnisao Anitu: Zatrudnela bi s bilo kim, željna je rijalitija – 09.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Ana Radulović otkrila koje estetske zahvate je imala i kako reaguje na komentare

Voditeljka je iskreno govorila o korekcijama na svom licu i telu, kao i o raskidu sa Mirčetom Radulovićem i odnosu prema negativnim komentarima.

Published

on

By

Voditeljka je iskreno govorila o korekcijama na svom licu i telu, kao i o raskidu sa Mirčetom Radulovićem i odnosu prema negativnim komentarima.

Ana Radulović, poznata voditeljka emisije ‘Elita’, podelila je otvoreno sa javnošću koje estetske zahvate je imala, ali i kako se nosi sa pričama i komentarima na svoj račun. Ona važi za jedno od najlepših televizijskih lica i odlučila je da stavi tačku na nagađanja o intervencijama kojima se podvrgla.

“Radila sam usne i grudi. Botoks radim, ali to kao ne računam. Nailazila sam na komentare da sam radila nos, pa jagodice. Deluje tako jer ja prirodno imam malo veće jagodice. Sklona sam i oticanju, pa možda tako izgleda. Ne dotiču me komentari loši, stvarno se ne opterećujem oko toga. Morala sam u jednom trenutku da raskrstim sama sa sobom, ili da se isključim ili da prolupam”, ispričala je Ana za full screen media.

Ona se dotakla i razvoda od pevača Mirčeta Radulovića, ističući da su njih dvoje bili veoma različiti, ali da su kao roditelji dobro funkcionisali. “Mi smo dva sveta različita. Super smo funkcionisali kao roditelji, ja sam mnogo radila, i noćne smene, neko to sve ne bi razumeo. Ali, nije bilo onog najvažnijeg, ljubavi. Falilo je to nešto. Nije bilo više zaljubljenosti. Mislim da smo oboje bili svesni svega, nismo ni pričali o tome, ali jednog dana smo morali da se suočimo. Pričali smo na kraju i shvatili da ne idemo u dobrom smeru. Videla sam da nije srećan sa mnom. Te priče da sam ga varala nisu istina. Svašta su pričali za mene, ali i ja sam čula svašta da njega… Mislim da me nije varao”, rekla je Ana.

Voditeljka je naglasila da je kroz sve izazove prošla uz razumevanje i da joj komentari drugih više ne utiču na raspoloženje.

Pročitaj još

Estrada