Connect with us

Estrada

Aneli Ahmić uputila oštre reči Asminu Durdžiću tokom nominacija u Eliti

Tokom sinoćnje emisije učesnici birali između Maje Marinković i Asmina Durdžića, a Aneli je bivšem partneru izrekla teške optužbe

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Tokom sinoćnje emisije učesnici birali između Maje Marinković i Asmina Durdžića, a Aneli je bivšem partneru izrekla teške optužbe

U sinoćnjem izdanju emisije “Nominacije” u rijaliti programu “Elita” takmičari su bili suočeni sa izborom između Maje Marinković i Asmina Durdžića. Veče je obeležila burna rasprava i otvoreni sukobi među učesnicima, a posebno je odjeknula izjava Aneli Ahmić, koja se direktno obratila svom bivšem partneru Asminu.

Na samom početku, voditeljka Ivana Šopić dala je reč Aneli, koja nije štedela reči upućene Asminu. Ona je, između ostalog, rekla: „Što se tiče ovoga ovde, ne znam kako da ga nazovem i koju rečenicu da iskoristim… Imam najgore mišljenje o njemu, poznajem ga u dušu i za ovih pet meseci sam shvatila da je najlošija osoba na svetu koju sam upoznala. On je jedna ljiga od čoveka. Loš čovek, loš sin. Danas sam baš razmišljala kad sam bila trudna… Nisi nikakav milioner, Stanija i ti se lažno predstavljate. Mislim da nju jeste obmanuo i da je drugačiju sliku stvorio o sebi jer ne verujem da bi to trpela. Loš si čovek, više nikad loptu nećemo spustiti i možemo samo preko suda. Napolju ako me pozoveš Noru ti neću dati, možeš jedino da me tužiš. Mislim da će te se Nora sramiti kad bude starija i nikad sa njene strane nećeš biti voljen koliko jedan otac treba da se voli… Ti si jedno smeće i najveća moguća ljiga. Ti ćeš svaku ženu da povrediš i uništiš, kao što sad blatiš Staniju.”

Atmosfera u studiju bila je izuzetno napeta, a ostali učesnici nisu ostali ravnodušni na Aneline reči. Nominacije su izazvale niz reakcija i komentara, a očekuje se da će odluka o tome ko će ostati u Eliti doneti dodatnu neizvesnost među takmičarima.

Ove nominacije još jednom su pokazale koliko su emocije i sukobi izraženi u rijalitiju, a kako će se situacija dalje razvijati, ostaje da vidimo u narednim epizodama.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anđelo preuzima vođstvo i raspodelu budžeta u Eliti 9

Nakon što je Aleksandra Jakšić napustila Elitu 9, Anđelo Ranković je postao novi vođa i dobio zadatak da podeli novac među učesnicima prema uputstvu Velikog šefa.

Published

on

By

Nakon što je Aleksandra Jakšić napustila Elitu 9, Anđelo Ranković je postao novi vođa i dobio zadatak da podeli novac među učesnicima prema uputstvu Velikog šefa.

Popodne u “Eliti 9” je počelo burno nakon što je sinoć Aleksandra Jakšić napustila rijaliti, ostavljajući Anđela Rankovića na mestu novog vođe. Već na samom početku svog mandata, Anđelo je primio prvo pismo od Velikog šefa, koje ga je obavestilo o zadatku podele nedeljnog budžeta. U pismu je stajalo: “Draga Elito, šaljemo vam novac za nedeljne troškove, vođa će sada raspodeliti novac i to tako što 28 učesnika treba da dobije po 3.000, 4 učesnika po 4.000, a dva učesnika po 5.000 dinara. Mora se jasno i glasno čuti ko je koliko novca dobio i zbog čega.” Raspodela novca uvek izaziva tenzije među učesnicima, pa se očekuje da će Anđelove odluke izazvati brojne reakcije i diskusije za crnim stolom. Ova podela budžeta predstavlja prvi veliki izazov za novog vođu, a gledaoce očekuje zanimljivo poslepodne dok prate kako će se situacija razvijati.

Elita 9: Pismo za podelu budžeta – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić ipak ostaje u bolnici, otpust odložen zbog administracije

Pevačica još neko vreme pod nadzorom lekara, zdravstveno stanje stabilno i bez novih komplikacija

Published

on

By

Pevačica još neko vreme pod nadzorom lekara, zdravstveno stanje stabilno i bez novih komplikacija

Poznata pevačica Mina Kostić danas nije napustila Specijalnu bolnicu za psihijatrijske bolesti Laza Lazarević, iako se ranije očekivalo da će biti otpuštena na kućno lečenje. Odluka o otpustu odložena je zbog tehničkih i administrativnih razloga, pa će pevačica još nekoliko dana provesti u ustanovi dok se sve procedure ne završe.

Prema informacijama do kojih je došao portal Kurir, zdravstveno stanje Mine Kostić je stabilno i nije došlo do novih komplikacija koje bi uticale na tok njenog oporavka. U bolnici ističu da je reč isključivo o formalnostima koje treba da se ispune pre nego što pevačica bude puštena na dalje lečenje kod kuće.

Iako su fanovi i javnost danas iščekivali njen izlazak iz bolnice, procedura je ipak privremeno odložena. Očekuje se da bi Mina Kostić mogla da napusti kliniku u narednim danima, čim se završi potrebna papirologija.

Podsećamo, Mina je prethodnih dana bila pod stalnim lekarskim nadzorom, a izvori bliski slučaju navode da se njeno stanje postepeno popravlja. Za sada nije poznat tačan datum otpusta, ali je izvesno da se radi samo o administrativnim preprekama, a ne o pogoršanju zdravstvenog stanja.

Pevačica ostaje u bolnici do daljeg, a javnost će biti obaveštena kada budu poznate nove informacije o njenom otpustu.

Pročitaj još

Estrada

Filip Car odgovorio na Asminove komentare: Sramota me da komentarišem ovu temu

Nakon što je Asmin Durdžić izneo pesmu o Filipu Caru i Maji Marinković, Car se kratko oglasio za Pink.rs

Published

on

By

Nakon što je Asmin Durdžić izneo pesmu o Filipu Caru i Maji Marinković, Car se kratko oglasio za Pink.rs

Filip Car, poznat po učešću u rijaliti programima, našao se ponovo u fokusu javnosti nakon što je Asmin Durdžić, aktuelni učesnik “Elite 9”, kroz pesmu prokomentarisao njegov odnos sa Majom Marinković. Asmin je u izjavi za Pink.rs izneo stih: “Šta Car ima, što nemam ja?”, aludirajući na to da on i Filip gaje emocije prema istoj ženi – Maji Marinković.

Ubrzo nakon toga, redakcija portala Pink.rs kontaktirala je Filipa Cara kako bi čula njegov stav o ovim aktuelnim dešavanjima. Car je bio izuzetno kratak i jasan u odgovoru: “Sramota me komentarisati! Zaista, sramota me poveznice bilo kakve sa njima, zato se oglašavam za izjave! Hvala na razumevanju”, rekao je Car, pokazujući da ne želi dodatno da ulazi u ovu priču.

Podsećamo, Filip Car je nedavno za isti portal izneo svoje mišljenje i o ponašanju pojedinih učesnika rijalitija, posebno Filipa Đukića, navodeći da mu se ne dopada način na koji se Đukić ponaša s obzirom na godine i poziciju voditelja na televiziji. Car je tada istakao: “Ne sviđa mi se ponašanje Filipa Đukića zato što je to skoro četrdesetogodišnji muškarac… On je tamo došao kao neko ko je voditelj na televiziji, treba da pazi na svoj imidž, a neke stvari mi se kod njega ne sviđaju. Drag mi je i gotivim ga, ali realno, to što radi ne mogu opravdati.”

I dok se komentari i dalje nižu u vezi sa ovim ljubavnim trouglom, čini se da Filip Car ne želi da se upušta u dalje javne rasprave na ovu temu.

Pročitaj još

Estrada