Estrada
Baka Nada otvorila dušu o aferi ketering: Sve sam poslala za Neriov rođendan
Baka aktuelnog učesnika Elite, Neria Ružanija, u emisiji otkrila detalje o poklonima i emotivnoj poruci
Foto Izvor: Pink.rs
Baka aktuelnog učesnika Elite, Neria Ružanija, u emisiji otkrila detalje o poklonima i emotivnoj poruci
Baka Nada Ružani, baka aktuelnog rijaliti učesnika Neria Ružanija, progovorila je u emisiji ‘Rijaliti rešetanje’ o aktuelnoj aferi ketering povodom rođendana svog unuka. U razgovoru sa voditeljem Jocem Novinarom, Nada je iznela činjenice o tome kako je organizovala poklone i ketering za proslavu unukovog rođendana.
Na samom početku emisije, Nada je otkrila da je lično uplatila novac kako bi se obezbedio ketering za Neriov rođendan, inspirisana onim što je videla kod druge učesnice. ‘Ja sam uplatila 2. februara deo novca, bila sam tužna zbog svega. Videla sam ketering kod gospođe Milosave i želela sam to isto za Neria. Čula sam se sa gospođom koja radi ketering, ona mi je rekla da uplatim koliko mogu, a ostatak će ona, jer voli Neria’, ispričala je Nada.
Nada je naglasila da poseduje dokaze o uplati i da je sve detalje prosledila članovima porodice. ‘Uplatila sam 200 evra da se kupi sve što treba. Zamolila sam osobu koja je organizovala da napiše čestitku umesto mene i ona je to uradila’, objasnila je Nada tokom razgovora.
Baka je potom dodala da je čula kako je i Sita Ahmić, još jedna učesnica, takođe bila uključena u dogovaranje keteringa. ‘Rekla mi je da je Sita tražila isto što i ja, a na kraju je ispalo da sam ja poslala samo jedan oval hrane. Nije mi bilo lako, sve sam radila za svog unuka’, priznala je Nada.
Ova tema izazvala je veliku pažnju gledalaca, posebno jer su dokazi o uplati i emotivnoj poruci dospeli u javnost. Nada je ostala dosledna tome da je sve što je radila bilo iz ljubavi prema unuku i želje da mu dan učini posebnim.
Estrada
Igor X iskreno o odnosima sa Minom Kostić i Kasperom nakon burnog razvoda
Pevač progovorio o bivšoj supruzi, ćerki i novom partneru Mine, dok pevačica izlazi iz bolnice
Pevač progovorio o bivšoj supruzi, ćerki i novom partneru Mine, dok pevačica izlazi iz bolnice
Pevač Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, otvoreno je govorio o svom odnosu sa bivšom suprugom Minom Kostić, ali i o njenom sadašnjem partneru, Maneu Ćuruviji Kasperu. Povod za njegov komentar bio je izlazak Mine Kostić iz psihijatrijske ustanove “Laza Lazarević”, gde je provela 23 dana, a gde su je dočekali njena braća i Kasper.
Tokom Mininog boravka u bolnici, Kasper joj je svakodnevno dolazio u posetu i brinuo o njoj, što su zabeležili i mediji. Igor X je, komentarišući Kasperove pohvale na račun vaspitanja njihove ćerke Anastasije, istakao da mu je drago što je to prepoznato i zahvalio mu se na lepim rečima.
“Moram ovom prilikom da mu se zahvalim, čuo sam delove tog intervjua, nisam ga odgledao, ali evo zahvaljujem mu se. Drago mi je da je to zaključio, jer to negde potvrđuje ono što je meni bitno da sam dobar otac. Znam da su njih dvoje aktuelni, kao što joj želim svu sreću u poslu, želim joj sreću i u ljubavi, da je srećna i zaljubljena i iskreno se nadam da je to tako. Njega opet ne poznajem, ne mogu da pričam o njemu ništa, ako je njoj dobar, i ako je ona srećna sa njim, ja im želim svu sreću”, rekao je Igor X.
Dodao je i da je zadovoljan svojim životom i da su on i Mina ostali u dobrim odnosima, uprkos ranijim nesuglasicama tokom razvoda. “Nema zle krvi. Bilo je nesuglasica, nijedan razvod ne prođe divno i bajno, ali iskreno, zaboravio sam. Sve je sada na mestu, kako treba. Ja sam joj radio dva spota, ako mogu da joj nešto pomognem tu sam. Želim joj dobro u poslu, jer ako je njoj dobro, biće i dobro mom detetu koje je sa njom. To su sad gluposti da ja njoj želim bilo šta loše u bilo kom smislu. Želim joj da bude i uspešna i srećna i zdrava i sve drugo”, zaključio je pevač.
Mina je nakon izlaska iz bolnice izjavila da se oseća dobro, dok podršku dobija i od porodice i partnera.
Estrada
Dea Đurđević uživa na odmoru pred porođaj: Voditeljka pokazala trenutke sreće sa suprugom
Poznata voditeljka podelila fotografiju iz infiniti bazena, otkrivši kako provodi poslednje dane trudnoće
Poznata voditeljka podelila fotografiju iz infiniti bazena, otkrivši kako provodi poslednje dane trudnoće
Dea Đurđević, popularna voditeljka, privukla je pažnju javnosti novom objavom sa letovanja. Na svom Instagram profilu podelila je osmehnu fotografiju iz infiniti bazena, jasno pokazujući da poslednje dane pred porođaj provodi u društvu supruga Lazara Petrovića, okružena pozitivnom energijom i radošću.
U opisu fotografije Dea je kratko poručila: “Samo želim da živim dok sam živa.” Ova iskrena rečenica odrazila je njeno trenutno raspoloženje i želju da maksimalno uživa u svakom trenutku, dok sa suprugom nestrpljivo iščekuje dolazak njihovog prvog deteta.
Zanimljivo je da se Dea i Lazar poznaju još iz srednjoškolskih dana, ali su se putevi tada razdvojili. Nakon petnaest godina, sudbina ih je ponovo spojila, a ljubav je obnovljena nakon što je Dea raskinula prethodnu vezu. Par je nedavno stao na “ludi kamen”, a vest o trudnoći donela im je dodatnu sreću.
Dea je u nedavnoj izjavi istakla da ima veliku podršku okruženja i da je presrećna zbog trudnoće. “Svi su uz mene, cela televizija i hvala na tome. Moram da kažem da ću uskoro saznati pol, ali eto Bog je odlučio, nismo planirali, ali eto kada sam saznala, kada sam videla dve crte stvarno se odsečeš, ali presrećna sam”, rekla je Dea Đurđević.
I dok Lazar izbegava medijsku pažnju, Dea otvoreno deli detalje iz svog života sa pratiocima, pokazujući iskrenu sreću i zahvalnost zbog svega što joj se dešava.
Estrada
Aneli oštro reagovala na Filipovo priznanje o Lores: Gde je nestala njihova veza?
Nakon što je Filip Đukić izjavio da bi radije provodio vreme sa pevačicom Lores nego sa Aneli Ahmić, Aneli je besno poručila fanovima šta misli o njegovim postupcima.
Nakon što je Filip Đukić izjavio da bi radije provodio vreme sa pevačicom Lores nego sa Aneli Ahmić, Aneli je besno poručila fanovima šta misli o njegovim postupcima.
Aneli Ahmić nije mogla da zadrži svoje nezadovoljstvo nakon što je Filip Đukić javno priznao da bi mu bilo zanimljivije da se druži sa mladom pevačicom Lores umesto sa njom. Ovakvo Filipovo ponašanje potpuno je iznenadilo Aneli, zbog čega se povukla u pab “Prijatelji” i obratila se svojim fanovima vidno uznemirena.
U obraćanju je jasno stavila do znanja da više ne želi nikakve poklone niti iznenađenja povodom Filipovog rođendana. Posebno se obratila Toši, ističući: “Tošo, pošto smo pričali za Filipov rođendan da mi nabaviš privezak nikako. Ne želim da mi dođe neka slika, torta, ništa. Tošo, ja sam ti tražila privezak i sprej, ali nikako da ne donosiš. Lik je rekao da je zaljubljen u mene, a kaže da bi se pre družio sa Lores. Gde je nestala ta ljubav? Slučajno da mi nije došla neka slika.”
Aneli je ovim rečima pokazala koliko ju je pogodilo Filipovo priznanje i postavila pitanje o iskrenosti njegovih osećanja. Njeno emotivno izlaganje izazvalo je mnogo reakcija među pratiocima na društvenim mrežama, a snimak ovog trenutka ubrzo je postao viralan.
Elita 9: Anelino besno obraćanje fanovima povodom Filipovog priznanja za Lores – 23.06.2026.
-
Estrada22 hours agoPevačica otkrila borbu sa psihozom: Tri nedelje bez sna promenile mi život
-
Estrada23 hours agoJA NE BEŽIM OD TOGA: Teodora Popovska otkrila da li joj SMETA kad je gledaju kao TIKTOKERKU umesto kao PEVAČICU
-
Estrada20 hours agoVanja Živić napušta Elitu zbog zdravstvenih razloga: Veliki šef poslao saopštenje u Belu kuću
-
Estrada19 hours agoAnđelo izabrao Kačavendu za izolaciju: poznato s kim će provesti narednu nedelju
-
Estrada19 hours agoBoškić demantovao glasine o Milici Veličković: Nismo imali trojku, ostajemo prijatelji
-
Estrada22 hours agoMina Kostić još uvek u bolnici zbog tehničkih problema: Otpust odložen
-
Estrada20 hours agoEmotivan rastanak u Eliti: Vanja napustila takmičenje, Janjuš joj uputio posebnu poruku
-
Estrada21 hours agoStanija oštro prozvala Anđela zbog foliranja: maske padaju u Zadruzi
