Connect with us

Estrada

Darko Lazić se emotivnom objavom oprostio od brata Dragana: Poruka koja je dirnula sve

Pevač je na Instagramu podelio citat nakon sahrane, a reči podrške ne prestaju da pristižu

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevač je na Instagramu podelio citat nakon sahrane, a reči podrške ne prestaju da pristižu

Pevač Darko Lazić podelio je sa pratiocima na Instagramu emotivnu objavu, nedugo nakon što je sahranio svog rođenog brata Dragana. Tragedija koja je pogodila porodicu Lazić dogodila se u petak u Brestaču, kada je Dragan Lazić izgubio život u saobraćajnoj nesreći.

Nakon što se povukao iz javnosti kako bi tugovao, Darko je na društvenim mrežama podelio citat koji je izazvao snažne reakcije. U objavi je pisalo: „Ne dozvoli nikome ko nije hodao u tvojim cipelama da ti govori kako da vežeš pertle“, što su pratioci prepoznali kao snažnu poruku i izraz lične boli.

Nakon ove objave, usledile su brojne reči podrške i saosećanja prijatelja, porodice i obožavalaca, koji su Darku slali poruke utehe i saosećanja.

Nesreća se dogodila na putu Šabac–Valjevo, u mestu Belotić, kada je automobil “citroen” kojim je upravljao V.K. (62) skretao ulevo i presekao put motociklu nemačkih tablica kojim je upravljao Dragan Lazić (32). Dragan je preminuo na putu do Doma zdravlja u Vladimircima. U “citroenu” je bila i M.K. (60), koja je prevezena u bolnicu u Šapcu.

Kako navodi izvor, Darko je, čim je saznao za nesreću, pohitao u šabački Dom zdravlja, a kada je primio najteže vesti, nije mogao da suzdrži emocije.

Pevač trenutno prolazi kroz težak period, a javnost mu je uputila brojne poruke podrške u ovim bolnim trenucima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Boškić demantovao glasine o Milici Veličković: Nismo imali trojku, ostajemo prijatelji

Nakon što je Anita Stanojlović iznela tvrdnje u emisiji ‘Pretres nedelje’, Boškić je otkrio svoju stranu priče i zamolio bivšu da ga ne spominje u rijalitiju

Published

on

By

Nakon što je Anita Stanojlović iznela tvrdnje u emisiji ‘Pretres nedelje’, Boškić je otkrio svoju stranu priče i zamolio bivšu da ga ne spominje u rijalitiju

Boškić, poznat kao bivši dečko Anite Stanojlović i dugogodišnji prijatelj Nenada Marinkovića Gastoza, oglasio se povodom tvrdnji koje su iznete tokom aktuelne emisije ‘Pretres nedelje’. Naime, Anita je tokom večeri izjavila da je Milica Veličković navodno imala trojku sa Boškićem, što je izazvalo burne reakcije u rijaliti zajednici i na društvenim mrežama.

Ekipa Pink.rs je odmah kontaktirala Boškića kako bi čuli njegov komentar na temu koja se proširila medijskim prostorom. On je kratko i jasno demantovao sve navode, ističući da između njega i Milice nije bilo ničeg osim prijateljstva. “Ne, naravno da nije istina. Nemam ništa drugo da kažem, ostaću suzdržan. Ne znam što me spominju, obećala mi je kad je ušla da neće pričati o meni, ali džabe. Milica i ja nismo imali nikakvu trojku, dobri smo drugari”, rekao je Boškić za Pink.rs.

Dodao je i da je Anitu zamolio da ga ne spominje u rijalitiju, što, kako navodi, ona nije ispoštovala. Ova tema izazvala je brojne komentare među gledaocima i pratiocima rijalitija, ali za sada nema reakcije od strane Milice Veličković.

Kako će Anita reagovati na Boškićev demanti i da li će se ova priča dalje razvijati, ostaje da se vidi u narednim epizodama. Pratioci rijalitija sa nestrpljenjem očekuju dalji rasplet među akterima ovog javnog sukoba.

Pročitaj još

Estrada

Anita iznela tvrdnje o Milici Veličković i Boškiću: novi skandal u Eliti

Tokom izbora omiljene osobe, Anita Stanojlović je pred svima iznela šokantne navode o navodnom odnosu između Milice Veličković i njenog bivšeg dečka Boškića, što je izazvalo buru u Eliti 9.

Published

on

By

Tokom izbora omiljene osobe, Anita Stanojlović je pred svima iznela šokantne navode o navodnom odnosu između Milice Veličković i njenog bivšeg dečka Boškića, što je izazvalo buru u Eliti 9.

U najnovijem dešavanju u rijalitiju Elita 9, došlo je do velikog uzbuđenja kada je Anđelo Ranković birao svoju omiljenu osobu. Tom prilikom, Anita Stanojlović je dobila priliku da govori i tada je iznela tvrđenje da je Milica Veličković bila u trojci sa njenim bivšim partnerom Boškićem. Ova izjava izazvala je snažne reakcije među ostalim učesnicima i nagoveštava nastavak tenzija i potencijalnih sukoba u kući. Cela situacija je zabeležena i na video snimku sa događaja od 23. juna 2026. godine, a može se pogledati na zvaničnom YouTube kanalu Zadruge. Očekuje se da će ove optužbe imati ozbiljan odjek među učesnicima i doneti još više drame u nastavku rijalitija.

Elita 9: Anita obelodanila da je Milica Veličković imala trojku s Boškićem – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Anđelo izabrao Kačavendu za izolaciju: poznato s kim će provesti narednu nedelju

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, Anđelo Ranković je neočekivano poslao Milenu Kačavendu u izolaciju, a otkriveno je i ko će joj praviti društvo sedam dana.

Published

on

By

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, Anđelo Ranković je neočekivano poslao Milenu Kačavendu u izolaciju, a otkriveno je i ko će joj praviti društvo sedam dana.

U aktuelnoj emisiji ‘Pretres nedelje’ na televiziji Pink, voditelj Milan Milošević prepustio je reč Anđelu Rankoviću, koji je imao zadatak da odabere potrčke. Ovaj potez Anđela iznenadio je mnoge gledaoce, jer je odlučio da među izabranima bude i Milena Kačavenda.

Anđelo je tom prilikom izjavio: “Ja neću da se igram s ljudima s kojima sam dobar. Sada ću da podignem Kačavendu, Dača, Ivana, Anitu i Luku.” Na osnovu ovog izbora, Kačavenda će narednih sedam dana boraviti u izolaciji, a društvo će joj praviti jedan od ljutih rivala iz Elite 9, čime je dodatno podigao tenziju među učesnicima rijalitija.

Ovaj razvoj događaja izazvao je burne reakcije, budući da su mnogi očekivali drugačiji izbor, a odluka Anđela da ne štedi ni one s kojima je u dobrim odnosima postala glavna tema među ostalim takmičarima.

Elita 9: Anđelo poslao Kačavendu u izolaciju sa ljutim rivalom – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada