Connect with us

Estrada

Kristina Spalević progovorila nakon sukoba s Kristijanom: Stvari će mi biti vraćene

Pevačica se oglasila na Instagramu posle porodične drame i potvrdila da joj Kristijan vraća lične stvari

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica se oglasila na Instagramu posle porodične drame i potvrdila da joj Kristijan vraća lične stvari

Kristina Spalević, poznata javnosti kao bivša učesnica rijaliti programa, ponovo je privukla pažnju zbog nedavne porodične drame sa Kristijanom Golubovićem. Sve je započelo pre nekoliko dana kada je izbila svađa između Kristine i Kristijana, zbog koje je intervenisala i policija.

Nakon što je, prema izveštajima, Kristina prijavila Kristijana nadležnim organima, ona je na svom Instagram profilu otkrila da je Kristijan iskoristio situaciju da iz stana odnese sve vredne stvari. Ova informacija izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, a fanovi su sa nestrpljenjem čekali Kristinin dalji komentar.

Kristina je sada odlučila da se obrati javnosti i putem Instagram Story-ja potvrdila da će joj stvari biti vraćene. “Biće mi vraćene stvari, ko je ispratio – ispratio. Izbegavam dodatni hajp na svu muku”, navela je Kristina u svojoj objavi.

Ova kratka, ali jasna poruka naišla je na podršku njenih pratilaca, dok se komentari na društvenim mrežama uglavnom svode na želje da se situacija što pre reši. Podsećamo, cela situacija usledila je nakon što su se Kristina i Kristijan našli u centru pažnje zbog nesuglasica koje su kulminirale policijskom intervencijom. Kristina trenutno izbegava dodatnu medijsku pažnju i fokusira se na rešavanje privatnih pitanja.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Veljko Ražnatović otvoreno o prioritetima: Porodica iznad svega, iskrena poruka sa Instagrama

Bokser je na društvenim mrežama podelio snažnu poruku o važnosti porodice, dok je otkrio kako je supruga Bogdana podnela njegovu odsutnost

Published

on

By

Bokser je na društvenim mrežama podelio snažnu poruku o važnosti porodice, dok je otkrio kako je supruga Bogdana podnela njegovu odsutnost

Veljko Ražnatović, poznati bokser i sin folk zvezde Cece Ražnatović, ponovo je privukao pažnju javnosti svojim iskrenim stavovima o porodičnim vrednostima. Na svom Instagram profilu, Veljko je podelio poruku kojom je jasno stavio do znanja šta mu je najvažnije u životu.

Otac trojice sinova, Željka, Krstana i Isaije, istakao je koliko mu je porodica na prvom mestu. U objavi koju je podelio sa pratiocima, Ražnatović je naglasio: “Ne budi osoba koja viče na članove svoje porodice, a prema potpunim strancima se ponaša ljubazno.” Ova rečenica izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, a mnogi su pohvalili Veljka zbog iskrenosti i principijelnosti.

Podsećamo, Veljko je nedavno zbog povrede diskus hernije bio primoran da se preseli u Rusiju, gde je nekoliko meseci proveo odvojen od porodice radi oporavka i profesionalnog usavršavanja. Po povratku, istakao je koliko ceni podršku i žrtvu supruge Bogdane.

“Bogdana me je podržala, ima veliko poverenje u mene. Nije lako pustiti muža da sedam meseci živi sam u Moskvi. Ona je stvarno kraljica, carica. Velika je privilegija imati takvu ženu da ne moraš da razmišljaš nijedne sekunde, rasterećen si skroz. Nemaš nikakvu brigu. Ona je ostala sa muškom decom, sa ludacima”, rekao je Veljko u podkastu “Prava priča”.

Tokom boravka u Rusiji, imao je težak period oporavka, ali je uspeo da se izbori sa problemima i stekne dragocena iskustva i kontakte. Njegova iskrena poruka o važnosti porodice naišla je na pozitivne komentare i podršku brojnih fanova.

Pročitaj još

Estrada

Pevačica otkrila borbu sa psihozom: Tri nedelje bez sna promenile mi život

Hrvatska pevačica iskreno govorila u emisiji o teškim momentima, nesanicama i pritisku umetničkog života

Published

on

By

Hrvatska pevačica iskreno govorila u emisiji o teškim momentima, nesanicama i pritisku umetničkog života

Ane Paška, poznata hrvatska pevačica i kantautorka, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa psihičkim problemima u emisiji “Nedjeljom u 2”. Iskreno je ispričala sa kakvim se izazovima suočila, ističući da joj je dijagnostikovana psihoza F23, a da su nesanice bile glavni simptom ovog perioda.

Kako je otkrila, tri nedelje nije spavala, što je opisala kao izuzetno teško i haotično iskustvo. “Tri nedelje sekunde nisam spavala, ne znam da li to možete razumeti. To je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu. Nemate više sutra kada ne spavate, nema energije. Ja sam mogla razgovarati, ali mene je vaša energija napadala. Telo je bilo tu, a prolaziš teški haos i neopisivu bol. Prođe tramvaj i tebe to reže, to je takva vrsta osećaja”, rekla je Ane Paška tokom gostovanja.

Pevačica je istakla da je do svega došlo zbog prevelikog opterećenja i konstantnog pritiska da bude kreativna i pametna, što je posebno naglašeno tokom studija na Akademiji. “Bilo je jako teško, zato što smo bili prenakrcani teretom. Trebalo je pročitati toliko knjiga, trebalo je ići na predstave i filmove. Ono što mi je najteže padalo je da si ti zapravo bio uvek pod pritiskom, pogotovo dramaturgija je taj slučaj da uvek moraš imati mišljenje i moraš biti pametan”, objasnila je.

Nesanice je uporedila sa osećajem kao da je “na 30 LSD-a”, ističući koliko je teško bilo funkcionisati u takvom stanju. Ova otvorena ispovest naišla je na razumevanje i podršku publike, a Ane Paška je ovim korakom pokazala koliko je važno govoriti o mentalnom zdravlju.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić još uvek u bolnici zbog tehničkih problema: Otpust odložen

Informacioni sistem u ustanovi “Dr Laza Lazarević” u kvaru, pevačica ostaje na lečenju dok se procedura ne reši

Published

on

By

Informacioni sistem u ustanovi “Dr Laza Lazarević” u kvaru, pevačica ostaje na lečenju dok se procedura ne reši

Mina Kostić, poznata pevačica, već nekoliko nedelja boravi u psihijatrijskoj ustanovi “Dr Laza Lazarević” u Beogradu. Iako je danas trebalo da bude otpuštena sa klinike, njen povratak kući odložen je zbog tehničkih problema sa informacionim sistemom bolnice. Administrativne procedure ne mogu biti završene dok se sistem ne uspostavi, pa je izlazak pevačice za sada neizvestan.

Podsećamo, Mina Kostić je hospitalizovana 31. maja, a u ustanovu je primljena u pratnji policije nakon što je pokazala agresivno ponašanje. Tokom njenog boravka, podršku su joj pružali najbliži – verenik Mane Ćuruvija Kasper, koji je hitno doputovao iz Amerike, kao i brat i sestra koji je redovno posećuju.

Vest o Mininom zadržavanju na lečenju izazvala je veliko interesovanje javnosti, a brojne kolege i fanovi oglasili su se sa porukama podrške i željom za njen što brži oporavak.

Pevačica je ranije otvoreno govorila o teškim životnim periodima kroz koje je prolazila, kao i o zdravstvenim izazovima. U intervjuu za “Skandal” izjavila je: “Bilo mi je veoma teško, mislila sam da ću umreti. Imala sam 40 kilograma, bila sam veoma bolesna, i fizički i psihički. Pre 16 godina dobila sam ulcerozni kolitis, odnosno zapaljenje debelog creva. Nije me sramota da pričam o tome.”

Za sada nije poznato kada će Mina Kostić biti puštena iz bolnice, a njen tim i porodica ostaju uz nju dok se situacija ne reši.

Pročitaj još

Estrada