Connect with us

Estrada

Neriova baka Nada otkrila emotivne detalje o unuku: Suze zbog uvreda i teškog detinjstva

Baka aktuelnog učesnika Elite 9 u emisiji Rijaliti rešetanje govorila o odnosu sa Sitom i školskim izazovima

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Baka aktuelnog učesnika Elite 9 u emisiji Rijaliti rešetanje govorila o odnosu sa Sitom i školskim izazovima

Nada Ružani, baka aktuelnog učesnika Elite 9 Nerija Ružanija, gostovala je u emisiji ‘Rijaliti rešetanje’ kod voditelja Joce Novinara, gde je otvoreno govorila o porodičnim izazovima, ali i o odnosu sa Sitom Ahmić. Razgovor je vođen telefonski, a Nada je podelila svoja osećanja povodom dešavanja u rijalitiju, ali i o periodu kada je Nerio bio dete.

Tokom razgovora, Nada je istakla da je trpela uvrede od strane Site, navodeći: “Ona je govorila da sam ja baba monstrum, da sam ja poslala samo jedan oval, a ja sam sve dala za njega. Moram da kažem da mi je jako teško zbog svega, ali znam da moj Nerio zna da su to poslali baba i deda. Meni je jako teško palo sve.”

Nada je ispričala i kako je Nerio, zajedno sa Hanom, došao kod njih nakon problema sa Sitom. “Oni su došli sada kod nas, nije njemu lako. Sita je njega na neki način zlostavljala, ona je njega izvukla iz škole, a on je bio dobrica u školi, bilo je kao otac. Ja kada sam saznala za to zvala sam profesore da vidim gde je Nerio i da li je išao u školu, oni su rekli da ne ide, pa smo mi njega tražili u Sarajevu u školama, a njega nije bio bilo, propao mu je šesti razred, te je opet išao u šesti razred, on je ponavljao taj razred. Ona njemu ništa nije davala, uzimala je penziju koju je Nerio imao od oca. Mi smo kada je njegov otac, a moj sin Boris poginuo, mi smo stalno dolazili kod njih, pomagali, oblačili, on je voleo da dođe kod nas, ali Sita kasnije to nije dozvoljavala.”

Emisija je prikazala emotivnu stranu bake koja se rasplakala tokom razgovora, a mnogi gledaoci su u komentarima izrazili podršku Neriovoj porodici. Ceo razgovor sa bakom Nadom možete pogledati u videu:

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Sandra Afrika otvoreno o bivšoj vezi i idealnom partneru: Evo šta je sve priznala

Pevačica je u popularnoj emisiji govorila o odnosu sa bivšim dečkom i otkrila koliko joj je važna razlika u godinama

Published

on

By

Pevačica je u popularnoj emisiji govorila o odnosu sa bivšim dečkom i otkrila koliko joj je važna razlika u godinama

Sandra Afrika našla se u centru pažnje tokom gostovanja u emisiji „Ami Dži šou“, gde je otvoreno govorila o svom ljubavnom životu. Popularna pevačica osvrnula se na odnos sa bivšim dečkom Mikišom i otkrila da li bi mu dala novu šansu, kao i kakav tip muškarca privlači kada su godine u pitanju.

Na pitanje o mogućnosti pomirenja sa bivšim partnerom, Sandra Afrika nije ostala nedorečena. Istakla je da, sa svojih 39 godina, više ne veruje u priče i da dobro zna šta želi od života. Iako su mnoge zaintrigirali detalji o njenoj prošloj vezi, pevačica je bila jasna u svojim stavovima.

Pored toga, Sandra je otkrila i koliko joj je bitna razlika u godinama kada bira partnera. Otvoreno je priznala da ima granicu u godinama, ali nije precizirala tačan broj. U razgovoru se dotakla i tetovaža, otkrivši da ih ima pet do sedam, da nema omiljenu, kao i da je već prepravljala određene, ali nijednu ne bi uklonila.

“Možda pet, šest ili sedam. Nemam neku omiljenu, ne bih skinula nijednu. Šta sam htela da prepravim, prepravila sam. Na vratu i leđima je nešto bilo i to sam prepravila”, rekla je Sandra Afrika u emisiji.

Emisija je izazvala veliku pažnju gledalaca, a komentari na društvenim mrežama nisu izostali. Fanovi su pohvalili pevačicinu iskrenost i zrelost, a mnogi su podržali njene stavove o ljubavi i životu.

Sandra Afrika je još jednom pokazala da nema tabu tema kada je reč o njenom privatnom životu i da uvek otvoreno odgovara na pitanja publike.

Pročitaj još

Estrada

Ljuba Aličić iskreno o estradi: Oštro o kolegama i koncertima

Pevač otvoreno u emisiji Amidži šou govorio o mladim zvezdama, sukobu sa Kebom i svom viđenju muzičke scene

Published

on

By

Pevač otvoreno u emisiji Amidži šou govorio o mladim zvezdama, sukobu sa Kebom i svom viđenju muzičke scene

Ljuba Aličić, poznati pevač narodne muzike, gostovao je u emisiji “Amidži šou” gde je bez zadrške odgovarao na pitanja gledalaca sa Instagrama. Tokom gostovanja, Aličić je izneo svoje mišljenje o aktuelnoj muzičkoj sceni i otvoreno komentarisao ponašanje mlađih kolega.

Na pitanje ko je po njegovom mišljenju najveća zvezda narodne muzike, Ljuba je bez dileme odgovorio: “Šaban Šaulić.”

Kada je reč o održavanju velikih koncerata, Aličić je bio jasan i direktan: “Kad vidim ko sve pravi, ne pravi mi se koncert. Jeza me hvata. Koju pesmu ti imaš, majke ti?” Time je jasno pokazao kritički stav prema nekim mlađim izvođačima, a posebno je apostrofirao Jakova Jozinovića, kojeg je ovog puta oštro prozvao.

U razgovoru se dotakao i odnosa sa kolegama, pa je tako progovorio o ranijoj svađi sa Kebom, a pohvalne reči je imao za Janjuša, kog je nazvao “najboljim čovekom u Eliti”.

Emisija je izazvala dosta reakcija na društvenim mrežama, a fanovi su podržali Ljubinu iskrenost i direktan pristup. Njegovi komentari su izazvali polemike među gledaocima, ali su još jednom potvrdili njegovu reputaciju pevača koji nema dlake na jeziku.

Pročitaj još

Estrada

Buba Miranović otkrila razloge povlačenja i progovorila o spekulacijama vezanim za Rođu Raičevića

Pevačica se nakon operacije glasnih žica vraća na scenu, a u emisiji Amidži šou dotakla se i priča o odnosu sa kolegom

Published

on

By

Pevačica se nakon operacije glasnih žica vraća na scenu, a u emisiji Amidži šou dotakla se i priča o odnosu sa kolegom

Biljana Bosiljčić, poznatija kao Buba Miranović, dugo je bila prepoznatljiva po svojoj upečatljivoj ljubičastoj frizuri i specifičnom stilu, a devedesetih je bila jedna od najpoznatijih domaćih pevačica. Poslednjih godina povukla se sa javne scene, ali je sada gostujući u emisiji ‘Amidži šou’ najavila povratak sa novom pesmom, što je izazvalo veliko interesovanje publike.

Pevačica je otvoreno govorila o razlozima svoje pauze, ističući da je operacija glasnih žica uticala na njenu odluku da se privremeno povuče iz javnosti. “Imala sam operaciju glasnih žica, pa sam se umirila i povukla. Sada malo ispočetka…”, izjavila je Buba.

Tokom gostovanja dotakla se i čestih natpisa u medijima o tome da je pokojni Rođa Raičević bio zaljubljen u nju, što godinama intrigira javnost. Miranović je na tu temu rekla: “Ja to ne znam da li je on bio zaljubljen… Pišu mediji već 20 godina, to tako kruži, međutim kad smo se čuli poslednji put on je imao ozbiljnu vezu, mislim da je bila neka koleginica, ali sam zaboravila ime…”.

Na pitanje da li su joj u mladosti prilazile kolege iz muzičkog sveta, Buba je bila iskrena: “Niko mi nikad nije prilazio… Kolege ne, drugi da… Muzičari nikada”.

S obzirom na najavu nove pesme i povratak na scenu, fanovi sa nestrpljenjem očekuju njen novi muzički korak, a Buba je pokazala da je spremna za novi početak.

Pročitaj još

Estrada