Connect with us

Estrada

Toni Cetinski otkazao koncert u Novom Sadu, supruga Dubravka preuzela odgovornost

Menadžerka i supruga pevača javno se obratila fanovima nakon iznenadnog otkazivanja nastupa u Spensu

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Menadžerka i supruga pevača javno se obratila fanovima nakon iznenadnog otkazivanja nastupa u Spensu

Hrvatski pevač Toni Cetinski našao se u centru pažnje nakon što je samo nekoliko sati pred zakazani koncert otkazao nastup u dvorani Spens u Novom Sadu. Odluka je izazvala buru reakcija među fanovima, a dodatnu pažnju privukla je izjava njegove supruge i menadžerke Dubravke Cetinski, koja je preuzela punu odgovornost za ovaj potez.

Dubravka Cetinski oglasila se na društvenim mrežama, gde je jasno navela da je odluka o otkazivanju koncerta u Novom Sadu bila njena profesionalna odluka. Naglasila je da odluka nije bila usmerena protiv publike i da nema veze sa prodajom ulaznica. “Ja sam Dubravka Cetinski, Tonijeva menadžerka, i želim jasno reći da je odluka da Toni ne nastupi u dvorani Spensu u Novom Sadu bila moja profesionalna odluka i za nju preuzimam punu odgovornost. Ta odluka nije donesena protiv publike u Novom Sadu, niti je imala ikakve veze s prodajom ulaznica”, napisala je Dubravka.

Pevač je ranije naveo da dvorana nosi bolna sećanja iz ratnih devedesetih, dok je Dubravka u svom obraćanju istakla žaljenje zbog razočaranja fanova i objasnila da je odluka doneta u kratkom roku. “Toni je tokom godina mnogo puta nastupao u Novom Sadu i uvek imao divnu publiku. Zato mi je posebno žao što se ova situacija dogodila upravo pred tim ljudima koji su mu uvek davali veliku podršku. Svesna sam da je odluka donesena na sam dan koncerta i žao mi je zbog svih ljudi koji su kupili ulaznice i planirali da dođu. Izvinjavam se svima kojima je to donelo razočaranje. Odluka je bila teška i donesena u kratkom vremenu”, navela je menadžerka.

Fanovi u Srbiji izrazili su nezadovoljstvo ovakvim razvojem situacije, posebno jer su godinama podržavali Cetinskog. Situaciju je dodatno zakuvala informacija da je pevač zakazao koncert u Zagrebu na dan državnosti Hrvatske, što je dodatno izazvalo negativne komentare u domaćoj javnosti.

Ostaje da se vidi kako će se odnos između pevača i njegove publike u Srbiji razvijati nakon ovih dešavanja.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Asmin otvoreno rekao da ne voli Maju, ona na ivici nervnog sloma

Nakon popodnevnog odmora, Maja Marinković i Asmin Durdžić nastavili su žestoku raspravu tokom koje je Asmin priznao svoja osećanja.

Published

on

By

Nakon popodnevnog odmora, Maja Marinković i Asmin Durdžić nastavili su žestoku raspravu tokom koje je Asmin priznao svoja osećanja.

Maja Marinković i Asmin Durdžić su i posle popodnevnog odmora nastavili žustru svađu. Tokom prepirke, Asmin je odlučio da bude iskren prema Maji i rekao: “Evo ne volim te”. Ovaj njegov potez izazvao je burnu reakciju kod Maje, koja mu je uzvratila: “Znači ti si laž”. Asmin je potom tražio od Maje da mu dokaže ljubav i priznao da joj više ne veruje: “Dokaži da me voliš. Ja sam od juče prestao sve da ti verujem”. Maja je na to kratko odgovorila: “Kažem ti na vreme”.

Tokom razgovora, Asmin je istakao: “Rekla si da ne volim nikoga, kako mogu da volim pet žena, mogu samo jednu. Ti si prošli vikend bila moja žrtva, izgledalo je jadno i bedno”. Maja je potom optužila Asmina da stvara nepotrebne sukobe: “Nek vide ljudi da praviš veštačke frke”. Svađa se nastavila, a Maja je bila na ivici pucanja dok su razmenjivali teške reči i optužbe.

Elita 9: Asmin priznao da ne voli Maju, ona na ivici pucanja – 16.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Specijalna iznenađenja za Odabrane: Veliki šef ponovo šalje poklone

Kao što je postalo uobičajeno utorkom, Veliki šef je i ovog puta obradovao Odabrane posebnim poklonima i dodatnim iznosom za provod.

Published

on

By

Kao što je postalo uobičajeno utorkom, Veliki šef je i ovog puta obradovao Odabrane posebnim poklonima i dodatnim iznosom za provod.

Veliki šef je još jednom pokazao da ne zaboravlja Odabrane, šaljući im posebno iznenađenje u kuću. Kao i svakog utorka, takmičari su dobili poklone, a ovoga puta to su bili slatkiši i grickalice koje su izazvale veliko oduševljenje među njima. Uz to, najavljeno je da će prilikom podele budžeta Odabrani biti nagrađeni sa dodatnih 500 dinara za provod, što ih izdvaja od ostalih cimera i pruža im priliku za još bolju zabavu. Ova tradicija iznenađenja postala je prepoznatljiv znak pažnje Velikog šefa prema svojim favoritima. Više detalja i reakcije učesnika možete pogledati na zvaničnom YouTube kanalu, gde je objavljen i snimak sa dodele poklona.

Elita 9: Stiglo iznenađenje za Odabrane – 16.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Marina Visković objasnila priču o vili u Dubaiju i otkrila svoje favorite sa estrade

Pevačica je u emisiji odgovorila na komentare o luksuznoj nekretnini i izdvojila koleginice koje smatra najatraktivnijima

Published

on

By

Pevačica je u emisiji odgovorila na komentare o luksuznoj nekretnini i izdvojila koleginice koje smatra najatraktivnijima

Marina Visković, popularna pevačica, gostovala je u emisiji “Amidži šou” i otvoreno govorila o nedavnim spekulacijama vezanim za njen boravak u Dubaiju. Povod za razgovor bila su brojna pitanja gledalaca na Instagramu, a posebno je pažnju privukla tema luksuzne vile, za koju su mnogi mislili da je njena.

Na pitanje kako je došla do tolike kuće u Dubaiju, Marina je objasnila da se radi o šali i parodiji nastaloj tokom snimanja spota. “Ja sam jako iznenađena jer svi vole koliko volim da se zezam. Mi smo dok smo snimali spot iskoristili trenutak da napravimo parodiju. Imali smo za cilj da se zabavimo. Iznenađena sam da ima veliki broj ljudi koji misle da sam ozbiljna da je to moja kuća. Samo smo se šalili i imali smo za cilj da napravimo parodiju. Da imam tamo kuću, ne bih je snimala na taj način”, istakla je Marina u emisiji.

Osim toga, pevačica je odgovorila i na pitanje koje koleginice smatra najzgodnijima na domaćoj sceni. “Ima dosta lepih koleginica. Mia moja, ja volim nju, volim kad je neko posvećen svom izgledu i ima zgodno telo. Ceca, njena lepota i harizma. Anabela mi je jako lepa žena…”, rekla je Marina, izdvojivši nekoliko imena sa estrade.

Na kraju, dotakla se i odnosa sa Ilidom i Marinom, ističući da su i dalje dobre prijateljice, iako se ne viđaju često zbog obaveza. “Mi smo super drugarice, nemamo priliku često da se družimo, ali smo u kontaktu i rado se viđamo kad nam to vreme dozvoli”, zaključila je Viskovićeva.

Njeno gostovanje izazvalo je veliku pažnju gledalaca, a komentari na društvenim mrežama dodatno su potvrdili interesovanje javnosti za sve što Marina radi i izjavljuje.

Pročitaj još

Estrada