Connect with us

Estrada

Edita Aradinović traži pomoć zbog zdravstvenih problema tokom trudnoće

Pevačica je na Instagramu otkrila da se razbolela i zatražila preporuku za pulmologa

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica je na Instagramu otkrila da se razbolela i zatražila preporuku za pulmologa

Edita Aradinović, popularna pevačica, obratila se svojim pratiocima na Instagramu sa ličnim apelom. Ona je otkrila da se tokom trudnoće prvi put ozbiljno razbolela, što ju je zabrinulo s obzirom na to da je bivši asmatičar i da su joj pluća često na udaru. Edita je istakla da je prati konstantan kašalj i zamolila pratioce da joj preporuče dobrog pulmologa.

“Ne znam kako, ali uspela sam za jedan dan opasno da se razbolim. Prvi put sam bolesna u trudnoći, malo sam se uplašila. Prati me opasan i konstantan kašalj, pa bih vas pitala imate li preporuku za dobrog pulmologa? Pluća su mi uvek prva na udaru, jer sam bivši asmatičar”, napisala je Edita u svojoj objavi.

Edita je ranije u medijima govorila i o svom odnosu sa bivšim partnerom Nenadom Stevanovićem, ocem njenog deteta. Kako kaže, iako su raskinuli, ostali su u dobrim odnosima zbog deteta, a emotivni život je trenutno stavila po strani. “Bila je potrebna hrabrost, s obzirom na to da smo oboje znali kuda vodi naš odnos, a želeli smo dete. A s druge strane, mirna sam jer znam da je on dobar čovek i biće dobar otac”, istakla je pevačica.

Na pitanje o polu bebe, Edita je priznala da je priželjkivala dečaka, ali dodala: “Sada je potpuno svejedno, samo da mi je živa i zdrava.”

Fanovi su u komentarima poželeli pevačici brz oporavak i pružili podršku u ovom izazovnom periodu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Terza prekinuo odnose sa Lukom i Anitom zbog uvreda na račun porodice

Gostujući u emisiji ‘Amnezija’, Terza je otvoreno govorio o raskidu prijateljstva sa Lukom i Anitom posle teških reči upućenih njegovoj bivšoj verenici i majci njegovog deteta.

Published

on

By

Gostujući u emisiji ‘Amnezija’, Terza je otvoreno govorio o raskidu prijateljstva sa Lukom i Anitom posle teških reči upućenih njegovoj bivšoj verenici i majci njegovog deteta.

U emisiji ‘Amnezija’, prvi gost Bore i Filipa bio je Terza, koji je detaljno izneo razloge sukoba sa Lukom i Anitom. On je objasnio da je sve počelo nakon što je Aneli ušla u rijaliti, a Luka se sukobio sa njom i upleo Milicu, majku Terzine ćerke, u tu priču, iako je njihova ćerkica tada bila kod kuće. Milica je zbog toga tužila Luku. Terza je naveo da je više puta bilo pomena neprijatnih tema, uključujući i priču sa Anđelom, gde je Luka slao poruke dok je Milica bila trudna, što mu je bilo jako teško da sluša.

Dodao je da mu je bilo posebno neprijatno kada je Anita, nakon što je Milica spomenula da je želela dete sa Boškićem, izgovorila: “A šta je ona htela grupnjake” i nastavila sa sličnim uvredama. Terza je istakao da je očekivao da mu bar priđu i objasne situaciju, a ne da iznose takve stvari u javnosti. On je zamolio ostale učesnike da ne pominju priču sa Anđelom, naglasivši: “Ne branim ja Milicu, nego mi je neprijatno da slušam o tome jer imam dete s njom.”

Posebno ga je pogodilo što je, kako kaže, Luka vređao sve što ima – oca, majku i dete – što je za njega neprihvatljivo: “S njim sam završio”, poručio je Terza.

U nastavku razgovora osvrnuo se i na Anitu, navodeći da ne razume zašto joj smeta kada spomene “Bajaderu”, ako je već tamo potpisivala ugovor. Na pitanje Filipa zašto je Biljana tako izjavila o njemu, Terza je odgovorio da mu je Milan rekao kako ga njegova majka ogovara napolju, iako ne zna pravi razlog za to. On je naglasio da je upravo on bio jedini koji ih je branio u kući, posebno kada su saznali za trudnoću, i često je bio na njihovoj strani. Međutim, kako zaključuje, Anita i Luka su više puta vređali njegovu bivšu verenicu i majku njegovog deteta, zbog čega je odlučio da prekine svaki kontakt sa njima.

Elita 9: Terza priča o svojoj svađi sa Anitom i Lukom,pokušava da se iskupi kod Milice?- 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Luka otkrio kako je nastao sukob sa Terzom i zašto je Aniti savetovao da ne spominje Milicu

Luka Vujović objasnio je razloge sukoba sa Terzom, ulogu Anite u celoj priči i detalje o incidentu vezanom za Milicu i Đedovića.

Published

on

By

Luka Vujović objasnio je razloge sukoba sa Terzom, ulogu Anite u celoj priči i detalje o incidentu vezanom za Milicu i Đedovića.

Nakon što je Terza gostovao u radiju, Luka Vujović se pojavio kako bi izneo svoju stranu priče o sukobu sa njim. Luka je naveo da između njih do tada nije bilo ozbiljnih uvreda, ali da je sada došlo vreme da mu kaže sve što misli. “Kad sam mu rekao j*bem ti sve, nisam siguran da je mislio na dete, vređao sam ga i vređao bih ga pet sati, i grizao bih ga pet sati. Meni se Anita kune u nerođeno dete, znači Milica i Đedović su bili u sukobu, Đedović je hteo da Anita ispriča Kačavendi za Anđela i Milicu, ali ona nije htela. Onda je Anita ispričala i izvinjavala se Milici, onda je rekla okej, ali da je istina da je Đedović to rekao, a Anita je ubačena u vatru. Đedović se miri sa Milicom, a ona pokreće priču na Elitoviziji za Relju”, objasnio je Luka.

Luka je dalje ispričao da je jednom, dok je bio pod dejstvom alkohola, vređao Sofiju, ali u to vreme nije bio u vezi sa njom. Istakao je da je uvek branio Sofiju u vezi sa Danom i nije se mešao u njihove konflikte, dok se Terza uvek uključivao u njegove svađe. On je naglasio: “Da li sam ja ikad pričao šta je rekao za Sofiju, za Milicu napolju? Nikad. To radi drug. Anita je rekla to za Milicu, ali se ogradila, ona se izvinila Terzi, a ja sam joj rekao da nikad ne uzima Milicu u usta”, zaključio je Vujović.

Elita 9: Luka objašnjava sukob sa Terzom – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Sukob u radiju: Anita i Luka u žestokoj raspravi sa Terzom, obezbeđenje reagovalo

Napetost je kulminirala u radijskom studiju kada su Anita Stanojlović i Luka Vujović ušli u konflikt sa Terzom zbog priča o Milici i Boškiću, što je dovelo do intervencije obezbeđenja.

Published

on

By

Napetost je kulminirala u radijskom studiju kada su Anita Stanojlović i Luka Vujović ušli u konflikt sa Terzom zbog priča o Milici i Boškiću, što je dovelo do intervencije obezbeđenja.

U radijskom studiju Elita 9 nastao je potpuni haos kada su se Anita Stanojlović i Luka Vujović suočili sa Terzom pokušavajući da razjasne situaciju oko Milice Veličković, Anitinog bivšeg dečka Boškića i drugih aktera. Tokom burne diskusije, obezbeđenje je bilo primorano da reaguje zbog povećanih tenzija.

Anita je istakla: “To za Relju je pokrenula Milica na Elitoviziji. A napolju, Đedović mi je rekao da će da mi kaže za Milicu i Anđelu. Ja imam snimak, šta mi je pričao od reči do reči, da kažem Terzi ili Kačavendi od A do Š nisam slagala, ko je meni Đedović da mu se pravdam, kad me bude dirao uzvratiću, ja neću da mu ćutim. Pokrenula sam temu.”

Na njene reči, Terza je uzvratio negirajući optužbe: “Ja nikad ne bih tražio da oduzmem dete od majke, to su takve laži, da ga ne vidim deset godina, nikad to ne bih tražio.”

Anita je insistirala da je Terza trebalo ranije da stane u zaštitu majke svog deteta, umesto da to čini pred kraj rijalitija, dok je Terza odgovorio: “Oni dobijaju pitanje za Bajaderu, a ne ja, nisam ja tamo bio. Ovo je spinovanje, uvlače Đedovića. Ona je rekla da pravi dete sa Boškićem.”

Sukob je privukao pažnju kako gledalaca, tako i osoblja, a događaj je izazvao veliku reakciju na društvenim mrežama.

Elita 9: Opšti haos u radiju između Anite, Luke i Terze – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada