Connect with us

Estrada

Anđela Ašanin otkriva kako izgleda rad iza kulisa Pinkovih zvezda

Voditeljka popularnog muzičkog takmičenja govori o energiji emisije i odnosima među kolegama

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Voditeljka popularnog muzičkog takmičenja govori o energiji emisije i odnosima među kolegama

Anđela Ašanin, voditeljka jedne od najgledanijih sezona “Pinkovih zvezda”, otvoreno je govorila o iskustvima sa ovog popularnog muzičkog šoua. U intervjuu za Pink.rs, Anđela je podelila svoje utiske o dinamici i emocijama koje prate svaku epizodu, kao i o tome šta sve publika ne vidi kada se kamere ugase.

Ašanin je istakla koliko je važna podrška među članovima tima, posebno kada emisija emituje snažne emocije i takmičarsku napetost. Bez zadrške je govorila o odnosima u žiriju, ali i o prijateljstvu i saradnji među voditeljima, naglašavajući da je jedinstvo ključno za uspeh cele produkcije.

“Volim kada me bace u vatru, tada se najbolje snalazim”, navela je Anđela, govoreći o izazovima koje donosi rad na ovako zahtevnom projektu. Dodala je da se emocije često prelivaju i iza kamera, ali da profesionalizam u timu uvek ostaje na prvom mestu.

Publika iz sezone u sezonu ostaje verna ovom muzičkom takmičenju, što potvrđuje i velika gledanost. Anđela je priznala da i sama ponekad bude dirnuta nastupima kandidata, ali da je upravo to čini još posvećenijom svom poslu.

“Pinkove zvezde” iz godine u godinu okupljaju talente iz regiona i ostaju jedan od najznačajnijih muzičkih formata na domaćoj sceni.

Watch on


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Luka stao u odbranu Anite tokom žustre rasprave o ‘Bajadera’ aferi u radijskom programu

Luka Vujović ušao je u studio kako bi zaštitio Anitu Stanojlović zbog optužbi vezanih za aferu ‘Bajadera’, što je izazvalo burnu diskusiju među učesnicima.

Published

on

By

Luka Vujović ušao je u studio kako bi zaštitio Anitu Stanojlović zbog optužbi vezanih za aferu ‘Bajadera’, što je izazvalo burnu diskusiju među učesnicima.

Luka Vujović pojavio se uživo u radio programu kako bi javno branio svoju devojku Anitu Stanojlović povodom aktuelne afere ‘Bajadera’. U studiju je došlo do oštre konfrontacije sa Dačom Virijevićem, koji je uporno potencirao temu navodnih odnosa Anite. Luka je poručio: “Je l’ tvrdiš da je imala s*ksualne odnose? Kako možeš da tvrdiš kad nema snimak? Molim te da ne potenciraš tu temu. Ako je Milena provela noć sa Janjušem, ako oni ne potvrde ti ne možeš da tvrdiš. Ti si taj koji nedeljama samo to potencira. Matora nikad nije rekla da postoji snimak gde imaju s*ksualne odnose.” Dačo je odgovorio: “Hoćeš ti da nam objasniš? Mi nagađamo i možemo da mislimo i da je prodavala bajadere.” Tokom emisije, Bebica je naveo da ne bi želeo da neko nosi odgovornost zbog ovih optužbi, dok je Dačo nastavio sa pitanjima, uključujući i razlog zašto Biljana napolju Anitu naziva bajaderom. U završnici rasprave, istaknuto je i da Luka brani osobu o čijem životu zna malo, a Dačo je naglasio da o nekim stvarima može znati samo Anita.

Elita 9: Luka uleteo u radio da opere Anitu od afere “Bajadera” – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Anđelka Prpić sa porodicom uživa u Diznilendu: Ne skida osmeh na licu

Glumica je sa suprugom i sinom otputovala u Pariz, a na Instagramu podelila radosne trenutke sa putovanja

Published

on

By

Glumica je sa suprugom i sinom otputovala u Pariz, a na Instagramu podelila radosne trenutke sa putovanja

Poznata glumica Anđelka Prpić odlučila je da napravi predah od svakodnevnih obaveza i sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom otputuje u Pariz. Na svom Instagram profilu, Anđelka je podelila niz fotografija i pokazala kako uživa u čaroliji Diznilenda zajedno sa porodicom.

Na objavljenim fotografijama vidi se da je porodica iskoristila svaki trenutak za opuštanje, uživajući u hrani, piću i tipičnim atrakcijama ovog popularnog zabavnog parka. Posebnu pažnju privukla je fotografija na kojoj Anđelka nosi prepoznatljivi Mini Maus rajf sa ušima, dok njen široki osmeh svedoči o dobrom raspoloženju.

Uz slike, glumica je emotivno napisala: “Najmoji”, naglašavajući koliko joj znači vreme provedeno sa najbližima. U poslednje vreme, Anđelka je javno govorila o lepim promenama u svom životu i istakla zadovoljstvo novim poglavljem. “Lepo mi je u mom životu, u mojoj svakodnevici”, nedavno je izjavila.

Glumica je u jednoj od svojih izjava slikovito opisala kako doživljava životne promene i prepreke: “Divno je kad shvatiš da, bez obzira na to gde si skrenuo, imaš pravo da uključiš sva četiri žmigavca, da ubaciš u rikverc, da kreneš da izlaziš iz te uličice… Ima vozača koji će ti trubiti, jer su nervozni, ima i onih kojima nije teško da sačekaju, a u suštini, sve je do tebe.”

Kao poruku, Anđelka je dodala: “Sve kreće od nas”, pokazujući optimizam i pozitivnu energiju kojom zrači i na porodičnom odmoru.

Pročitaj još

Estrada

Bebica tvrdi da je Lukino i Terzino prijateljstvo bilo iz interesa, a Anitu vidi kao potencijalni problem za Luku

Nenad Macanović Bebica u emisiji ‘Sa mesta splačina’ komentarisao je odnos Luke i Terze, ali i Anitin uticaj na Luku, iznoseći sumnje u iskrenost prijateljstva i upozoravajući na moguće komplikacije.

Published

on

By

Nenad Macanović Bebica u emisiji ‘Sa mesta splačina’ komentarisao je odnos Luke i Terze, ali i Anitin uticaj na Luku, iznoseći sumnje u iskrenost prijateljstva i upozoravajući na moguće komplikacije.

U emisiji ‘Sa mesta splačina’ gosti su bili Nenad Macanović Bebica i Jovana Tomić Matora, gde je tema bila odnos među zadrugarima. Tokom razgovora, Bebica je izneo mišljenje o prijateljstvu između Luke i Terze, navodeći da to nikada nije bila prava prijateljska veza i da je sve vođeno interesima. On je podsetio da je Luka nedavno nazvao Terzu folirantom, iako je samo pre nedelju dana želeo da mu krsti dete, što po njegovom mišljenju pokazuje nestabilnost i neiskrenost tog odnosa.

Bebica je kao ključan problem u njihovom odnosu naveo Asmina, koji je, prema njegovim rečima, uveo dodatne komplikacije i uticao na dinamiku između Luke i Terze. Takođe, istakao je da će Anita, zbog svog karaktera, verovatno uvlačiti Luku u različite probleme, smatrajući da ona ima sklonost ka konfliktima i da može dovesti Luku u nezgodne situacije. On je rekao: ‘Oni uvek gledaju da umešaju druge ljude. Neki će da kažu da on nema pravo da brani Milicu, jer je uradio sve to sa Sofijom, ali ja mislim da treba da ima taj zaštitnički stav prema Milici. Mislim da prijateljstvo Luke i Terze nikada nije ni bilo iskreno. Oni su u svađi svašta rekli jedan drugom, a to iskreno prijateljstvo ne može da bude. Luka je rekao da je Terza folirant, a pre sedam dana je želeo da mu krsti dete. To su interesna prijateljstva. Asmin je bio ključni problem u tom odnosu, u tom prijateljstvu. Mnoge stvari su tu upletene. Anita će u mnoge probleme da ubaci Luku, baš zbog toga što je takav tim devojke.’

Tokom emisije, akcenat je bio na međuljudskim odnosima i potencijalnim konfliktima među zadrugarima, a Bebica je izrazio zabrinutost zbog mogućih problema koji mogu nastati zbog trenutne dinamike u grupi.

Elita 9: Bebica uveren da će Anita navući Luku na tanak led – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada