Connect with us

Estrada

Slađa Poršelina odgovorila Asminu Durdžiću: Jasna poruka posle njegovog poziva

Pevačica je direktno reagovala na Asminov pozdrav tokom rasprave sa Majom Marinković, a njene reči odjeknule su među fanovima

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica je direktno reagovala na Asminov pozdrav tokom rasprave sa Majom Marinković, a njene reči odjeknule su među fanovima

Slađa Poršelina ponovo je u centru pažnje domaće javnosti nakon što je Asmin Durdžić tokom verbalne rasprave sa Majom Marinković pomenuo njeno ime i uputio joj jasan poziv. Sve se odigralo pred kamerama, kada je Asmin, usred polemike, izdvojio trenutak da pošalje pozdrav Slađi i predloži zajednički odmor po izlasku iz aktuelnog rijalitija.

“Pozdrav za moju drugaricu Slađu Poršelinu, kad izađem idemo na odmor”, rekao je Asmin, dok se svađa sa Majom odvijala pred publikom.

Njegova izjava nije ostala bez odgovora. Slađa Poršelina mu je vrlo brzo uzvratila, jasno stavivši do znanja da joj nije prijatno što je ponovo uvučena u njihove rasprave. “Samo me spominjete, alo Asmine, zar ja nisam bila najgora?! Pukao je ko oblanda”, poručila je Slađa, jasno naglašavajući svoj stav o celoj situaciji.

Ovaj kratki ali efektan dijalog izazvao je pažnju gledalaca, a komentari se već pojavljuju na društvenim mrežama. Iako reakcije fanova nisu detaljno prenete, vidljivo je da je Slađina izjava pokrenula novu temu među pratiocima rijalitija.

Kontekst ovog događaja je dugotrajan i često promenljiv odnos između aktera rijalitija, gde se stare simpatije i prijateljstva često iznose u javnost tokom konflikata. Da li će Asmin i dalje pominjati Slađu nakon ovih reči, ostaje da vidimo u narednim epizodama.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stanija žestoko prozvala Aneli tokom emisije: Oštre reči i lične uvrede

U emisiji ‘Pitanja novinara’ Stanija Dobrojević javno kritikovala Aneli, iznoseći teške optužbe i komentare na njen račun.

Published

on

By

U emisiji ‘Pitanja novinara’ Stanija Dobrojević javno kritikovala Aneli, iznoseći teške optužbe i komentare na njen račun.

Tokom aktuelne emisije ‘Pitanja novinara’, novinar Darko Tanasijević postavio je pitanje Staniji Dobrojević vezano za njen odnos sa Aneli. Stanija je tom prilikom istakla da tri godine nije iznosila uvrede na račun Aneli u medijima, dok je, prema njenim rečima, Aneli nastavila da je okrivljuje za razne stvari. Stanija je naglasila da nema veze sa Asminom, dok je Aneli trenutno sa Filipom, i dodala: „Ona budala ne zna značenje medijskog linča. Bila sam na rubu srama, sve najgore moguće. Lažljiva smrdljiva iznutra. Svoju lažnu priču je samouništila nakon tri nedelje, pa na drugi ku*ac.”

Na pitanje zašto sa Aneli nema spuštanja lopte, Stanija je odgovorila da „njoj ništa nije sveto” i navela da bi „primala i Asminov da ga je tada imala”, te da se sve dogodilo u hotelu gde se Aneli, kako tvrdi, zbližila sa Asminom. Na komentar o uramljivanju slike, Stanija je izjavila da je Aneli zahvaljujući njoj stekla određenu popularnost i materijalnu korist: „Sad je valjda na kontu Stanije zaradila za bojler. Jedna klošarka koja nije školovana, menjala muškarce, nema dve moždane vijuge. Od go*ana se pita ne pravi. Ona se je*e u rehabu i dolazi za crni sto i govori kako je ostavio nju i ćerkicu i da nisam videla lignje u životu pre njega. Poprcljiva majka. Posle tri nedelje nije mogla bez ku*ca.”

Stanija je potom optužila Aneli da je „ponizila dete od Neria i Hane”, ističući da je, prema njenim rečima, jedno dete napravila većim od drugog. Dodala je i sledeće: „Ona je rodila dete da bi ga majka čuvala napolju. Ova klošarka nije imala bojler i nije veće pare u životu videla dok nije srela njega. Nije imala ništa dok joj nije ugradio zube, platio operacije. Kad se porodila ni to je nije prosvetlilo. Ostavi dete od dva meseca pa se afteriše, nema…”

Ova izjava izazvala je burne reakcije i dodatno podgrejala sukob između Stanije i Aneli, ostavljajući publiku u iščekivanju daljih dešavanja.

Elita 9: Stanija žestoko udarila na Aneli, nije je štedela ni jednog trenutka – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Stanija oštro kritikovala Aneli zbog ponašanja u rijalitiju i majčinstva

Tokom emisije ‘Pitanja novinara’, Stanija i Aneli razmenile su teške optužbe o ličnom životu i odnosu prema porodici.

Published

on

By

Tokom emisije ‘Pitanja novinara’, Stanija i Aneli razmenile su teške optužbe o ličnom životu i odnosu prema porodici.

U najnovijoj emisiji ‘Pitanja novinara’ voditelj Darko Tanasijević vodio je razgovor sa Aneli Ahmić, tokom kog su se tenzije između nje i Stanije dodatno rasplamsale. Tema je bila odnos Aneli sa drugim učesnicima, posebno sa Anđelom. Aneli je tvrdila da Stanija pokušava da iznese lažnu priču sa Anđelom, dok je Stanija uzvratila oštrim rečima, iznoseći niz optužbi na račun Anelinog ponašanja.

Stanija je izjavila: “Ti majko velika imaš tri k*rca ovde. Jesam li se ja sa Anđelom vaćarila, majko velika? Tri k*rca promenila i sa četvrtim se valja i hoće da se pere preko moje površne komunikacije sa Anđelom.”

Aneli je odgovorila da je tokom tri godine imala seksualne odnose samo sa Janjušem i Lukom, svojim verenicima, i naglasila da njen odnos sa Filipom nije bio intiman, što su gledaoci mogli da vide. Takođe je pitala Staniju šta je zapravo želela sa Anđelom i istakla: “Za mene je Anđelo ovoliki kad se ogradio od nje i pokazao da nije folirant.”

Stanija je nastavila sa kritikama: “Mama ti čuva dete i zarađuješ na kontu mog imena dok se j*beš ovde tri sezone. Bojler nisi imala klošarko raspala. Došla je da glumi ucveljenu majku i tri sezone je j*be ko je stigne, velika majko.”

Aneli se branila navodeći da posete Hju Hefneru više govore o Staniji nego o njoj i da je sama Stanija sebe prikazala kao sponzorušu. Dodala je da je ulaganje u materijalne stvari bilo svesno jer je znala da će joj sve to ostati, dok je ona lično želela da ulaže u Sarajevo, jer to njoj ostaje. Istakla je da je ćerku viđala kad god je mogla, a da se, kada su napolju, ne razdvajaju.

Sukob između Stanije i Aneli još jednom je pokazao koliko su odnosi među učesnicima napeti, a teme porodice i odnosa prema deci i dalje izazivaju burne reakcije u rijalitiju.

Elita 9: Stanija upropastila Aneli i njeno majčinstvo, ovakva poniženja niste čuli- 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović kažnjene zbog kršenja pravila u Eliti

Veliki šef oduzeo honorar trima učesnicama nakon što nisu učestvovale u emisiji ‘Pitanja novinara’

Published

on

By

Veliki šef oduzeo honorar trima učesnicama nakon što nisu učestvovale u emisiji ‘Pitanja novinara’

Veliki šef rijaliti programa ‘Elita’ još jednom je pokazao da se nepoštovanje pravila strogo sankcioniše. Nakon što su Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović propustile da budu za Crnim stolom tokom emisije ‘Pitanja novinara’, usledila je promptna reakcija produkcije – ove tri takmičarke ostale su bez honorara za taj period.

Kršenje osnovnih pravila u Beloj kući nije novost, ali ovog puta Veliki šef nije imao razumevanja za izostanak učesnica iz centralnog segmenta programa. Fotografije koje su pratile ovu odluku jasno pokazuju ozbiljnost situacije i reakciju ostalih zadrugara na ovu kaznu.

Prema informacijama sa zvaničnog portala, disciplinska mera je doneta isključivo zbog nepoštovanja pravila koja se odnose na prisustvo za Crnim stolom tokom važnih emisija. Veliki šef i ranije je javno isticao da se ovakvo ponašanje neće tolerisati, a slične kazne su primenjivane i prethodnih sezona.

Kazna je izazvala razne reakcije među učesnicima, ali i među gledaocima koji pomno prate dešavanja u Eliti. Ovakav potez produkcije dodatno je podsetio sve takmičare na važnost poštovanja pravila i obaveza koje su preuzeli ulaskom u rijaliti.

Pročitaj još

Estrada