Connect with us

Estrada

Bebica u suzama zbog Teodore: emotivni trenutak doveo do rasprave u izolaciji

Nenad Macanović Bebica i Teodora Delić ponovo su se suočili sa emocijama i teškim razgovorom tokom boravka u izolaciji, što je izazvalo dramatičnu scenu.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Nenad Macanović Bebica i Teodora Delić ponovo su se suočili sa emocijama i teškim razgovorom tokom boravka u izolaciji, što je izazvalo dramatičnu scenu.

U izolaciji su se ponovo sreli Teodora Delić i njen bivši verenik Nenad Macanović Bebica, što je dovelo do emotivne rasprave o njihovoj vezi. Bebica je izneo svoja osećanja, govoreći Teodori: “Grliš mi se, kako bih te jako zagrlio sada.” Teodora mu je na to odgovorila da su želje jedno, a mogućnosti drugo. Nenad je priznao koliko mu teško pada ova situacija, posebno zato što leži na metar od nje, a ne može da je zagrli.

“Teško mi je zbog svega, želim da te zagrlim, a ne mogu, želim da te poljubim, a ne mogu. Spavam odvojen od tebe. Ja uvek sve iskreno pričam”, otvoreno je rekao Bebica. Teodora ga je upitala zašto ne može da je zagrli, na šta je on odgovorio: “Pa ne mogu, ti si tako izabrala.” U nastavku razgovora, pokušali su da razjasne kada je došlo do udaljavanja, a Bebica je naveo da je to bilo pre 22 dana, dok se Teodora nije mogla tačno setiti datuma.

Njihov dijalog otkrio je koliko su emocije još prisutne, ali i koliko im trenutna situacija teško pada. Između njih je usledila tura pravdanja i pokušaja da objasne svoja osećanja i odluke.

Elita 9: Bebica plače jer žarko želi da zagrli Teodoru, usledila svađa i raskrinkavanje – 22.04.2026


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Aneli i Stanija zajedno protiv Asmina: u Americi ću reći da je sve bio rijaliti trik

Gošće emisije ‘Radio Amnezija’, Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević, otvoreno su pričale o odnosima sa Asminom i Majom i istakle međusobnu podršku.

Published

on

By

Gošće emisije ‘Radio Amnezija’, Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević, otvoreno su pričale o odnosima sa Asminom i Majom i istakle međusobnu podršku.

Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević bile su naredne gošće popularne emisije ‘Radio Amnezija’, gde su bez ustručavanja govorile o svojim odnosima sa Asminom i Majom. Tokom razgovora, njih dve su pokazale jedinstvo i zajednički stav protiv Asmina, ističući da su sada bliže nego ikada.

Aneli je tom prilikom izjavila da će u Americi predstavljati da je njen odnos sa Asminom bio ‘marketinški trik i rijaliti’, čime je jasno stavila do znanja svoj stav i distancu prema bivšem partneru. U istom tonu nastavila je i Stanija, koja je pružila podršku Aneli i zajedno su komentarisale ranije sukobe.

U emisiji je bilo reči i o Maji, a voditelj Bora ih je pitao da li su prethodne večeri udružile snage sa ciljem da provociraju Maju, na šta su njih dve odgovorile zajedničkim stavom.

Aneli je naglasila: ‘Ova žena ovde me je najmanje izvređala!’, ukazujući na Staniju i time dodatno potvrđujući njihovu međusobnu podršku i novu dinamiku odnosa u rijalitiju.

Ovaj razgovor pokazuje kako su se Aneli i Stanija udružile protiv zajedničkog protivnika i sada nastupaju kao saveznice, dok Aneli jasno poručuje da je sve što se dešavalo sa Asminom deo rijaliti igre.

Elita 9: Aneli i Stanija kao najbolje drugarice u Amneziji, žestoko oplele po Asminu – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Asmin Durdžić napravio haos u radiju: Stanija i Aneli skandirale tokom emisije

Neočekivani upad izazvao burne reakcije u emisiji ‘Amnezija’, dok je obezbeđenje odmah reagovalo

Published

on

By

Neočekivani upad izazvao burne reakcije u emisiji ‘Amnezija’, dok je obezbeđenje odmah reagovalo

Asmin Durdžić, poznat iz rijaliti programa, izazvao je pravu pometnju u toku emisije ‘Amnezija’ kada je iznenada ušao u radio studio. Tokom gostovanja, društvo su mu pravile Stanija Dobrojević i Aneli Ahmić, koje su svojim komentarima dodatno podgrejale atmosferu.

U trenutku kada se Asmin pojavio, Stanija i Aneli su počele da mu skandiraju, tražeći da pokaže više, što je izazvalo buru smeha i iznenađenja među prisutnima. Emisija je ubrzo postala centar pažnje, a obezbeđenje je moralo odmah da reaguje kako bi smirilo situaciju.

“Došao sam sa svojim s*sama, evo na šta ja ličim”, rekao je Asmin, dok mu je Stanija dobacila: “Ja da sam na Majinom mestu ne bih ti dala da skineš majicu.” Aneli je dodala: “Koliko si eura dao za dete, gde si tri godine?”

Tokom burne razmene reči, Stanija je ironično predložila: “Skini gaće da vidimo još veći blam od tih visećih s*sа.” Asmin je uzvratio: “One su lude za mnom. Da nemam Noru sad bih opet skinuo gaće.” Ubrzo su Stanija i Aneli počele da uzvikuju: “Skini gaće, skini gaće, skini gaće.”

Ova scena iz emisije ‘Amnezija’ izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, a snimak događaja ubrzo je postao viralan. Obezbeđenje je efikasno reagovalo, sprečivši dalji razvoj incidenta.

Ovakvi trenuci iz rijaliti programa često postaju tema javnosti, a ovog puta su Stanija, Aneli i Asmin još jednom pokazali zašto su među najzanimljivijim učesnicima u aktuelnoj sezoni.

Elita 9: Asmin ušao u radio, Aneli i Stanija počele da mu skandiraju da pokaže sve – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Lepa Lukić o oporavku nakon nezgode: Polomila sam nogu u prodavnici

Folk pevačica otvoreno o povredi i izazovima tokom mirovanja, otkriva kako teče proces oporavka

Published

on

By

Folk pevačica otvoreno o povredi i izazovima tokom mirovanja, otkriva kako teče proces oporavka

Lepa Lukić, legendarna pevačica narodne muzike, nedavno je doživela nezgodu tokom svakodnevne kupovine, što je dovelo do ozbiljne povrede. Tokom boravka u prodavnici, Lukićeva je pala, pri čemu je povredila kolena i polomila nogu na dva mesta, zbog čega je hitno hospitalizovana.

Pevačica se sada oglasila i podelila sa javnošću detalje o incidentu i trenutnom zdravstvenom stanju. Ističe da je oporavak spor i zahteva potpuno mirovanje, a svakodnevicu joj u ovom periodu olakšava poseban napitak koji sama priprema i koristi za ublažavanje bolova.

“Pala sam na kolena i odrala ih. Noga se izvrnula i došlo je do preloma na dva mesta! Kuvam jedan napitak i mlak ga stavljam na nogu. Sedam dana sam to koristila i bolovi su gotovo nestali. Oporavak ide polako, ali i dalje ne mogu nigde da izlazim”, ispričala je Lepa Lukić za domaće medije.

Njena iskrenost i borbenost naišle su na brojne poruke podrške kolega i poštovalaca, koji joj žele brz oporavak. Iako se još uvek ne može vratiti svakodnevnim aktivnostima, pevačica optimistično gleda na period koji sledi i strpljivo čeka potpuni oporavak.

Lukićeva je poznata po svojim hitovima i dugoj karijeri, a javnost sa nestrpljenjem očekuje njen povratak na scenu kada zdravstveno stanje to bude dozvolilo.

Pročitaj još

Estrada