Estrada
Katarina Živković podelila emotivni trenutak sa sinom: Stefan liči na tatu
Pevačica je na Instagramu pokazala porodičnu atmosferu, otkrila detalje o majčinstvu i istakla izazove savremenog roditeljstva
Foto Izvor: Pink.rs
Pevačica je na Instagramu pokazala porodičnu atmosferu, otkrila detalje o majčinstvu i istakla izazove savremenog roditeljstva
Katarina Živković, popularna pevačica, ponovo je privukla pažnju javnosti deljenjem ličnih trenutaka sa sinom Stefanom na svom Instagram profilu. Iako ima brojne poslovne obaveze, Kaća ne krije koliko joj znače trenuci sa naslednikom, što je pokazala i najnovijom objavom iz porodičnog doma. Na fotografiji koju je podelila vidi se kako uživa u popodnevnom odmoru sa sinom, koji mirno spava pored nje.
Pevačica je otkrila da joj majčinstvo daje dodatnu energiju i istakla da su joj trenuci sa Stefanom najvažniji. U objavi je iskreno govorila o tome kako se nosi sa izazovima roditeljstva, priznajući da želi da bude savršena majka, ali i da je to često teško zbog samokritičnosti. “Teško je jer sam ja samokritična, surovi perfekcionista, želim da budem na svim poljima savršena”, rekla je Kaća kroz smeh.
Govoreći o tome na koga je sin nasledio osobine, Katarina je istakla: “Stefan je mali, beba je, fizički liči na tatu, nema mamin karakter.” Dodala je i da, iako nije popustljiva mama, svaki mali Stefanov gest za nju ima posebno značenje. Pevačica je takođe naglasila važnost stabilnosti u savremenom društvu, komentarišući izazove koje donose društvene mreže i digitalno doba.
Katarina nije želela da otkriva detalje o emotivnom partneru, ali je priznala da bi volela proširenje porodice u budućnosti, mada su joj trenutno prioriteti poslovne prirode. Njena iskrenost i prizemljenost naišle su na pozitivne reakcije pratilaca, koji uvek rado prate njene objave i podržavaju je u svim životnim ulogama.
Estrada
Jelena Vučković pokazala novu figuru nakon razvoda, uživa sa dečkom iz Beograda
Pevačica se pojavila u bikiniju na Instagramu, a javnost komentariše i njen izbor partnera
Pevačica se pojavila u bikiniju na Instagramu, a javnost komentariše i njen izbor partnera
Jelena Vučković, ćerka Goce Božinovske i Radeta Vučkovića, ponovo je u fokusu estradne javnosti. Nakon razvoda, pevačica je na Instagramu podelila fotografije sa bazena na kojima je pokazala zavidnu figuru, a pažnju je privukla i vest da uživa u novoj vezi sa ugostiteljem iz Beograda.
Na objavljenim fotografijama Jelena pozira u koralnom bikiniju na ivici bazena. Njena izvajana figura, vidljivi trbušnjaci i noge izazvali su brojne komentare, a mnogi su primetili da pevačica izgleda bolje nego ikada. Fanovi su joj uputili brojne pohvale ispod objava, a slike su brzo obišle društvene mreže.
Jelena je ovim potezom jasno stavila do znanja da je spremna za novo životno poglavlje i da zrači samopouzdanjem. “Jelena je divna devojka i javna ličnost za primer, videli smo je u Miletovom kafiću”, navodi izvor iz okruženja pevačice.
U javnosti je posebnu pažnju izazvao i njen novi emotivni izbor. Mile, ugostitelj sa Dorćola, bio je u centru komentara zbog navoda o finansijskim problemima iz prošlosti, uključujući dugovanja prema bivšim partnerkama. Ipak, pevačica se nije oglašavala na ovu temu, već je fokusirana na svoje nastupe i privatni život.
Podsećamo, Jelena Vučković je poznata po svom muzičkom talentu, ali i po tome što posle ličnih promena zrači novom energijom, što su pratioci na društvenim mrežama i prepoznali.
Estrada
Nikolina Kovač sa porodicom uživa na moru, poslala iskrenu životnu poruku
Pevačica je na Instagramu podelila porodične trenutke i otvorila dušu o izazovima koje nosi život
Pevačica je na Instagramu podelila porodične trenutke i otvorila dušu o izazovima koje nosi život
Nikolina Kovač, poznata pevačica, iskoristila je letnje dane da sa suprugom Sašom Kaporom i troje dece otputuje na more. Na svom Instagram profilu podelila je fotografije sa odmora, pokazujući kako uživa sa porodicom nakon što je pre četiri meseca rodila sina Simeona.
Na objavljenim fotografijama Nikolina je u prirodnom izdanju, nasmejana i opuštena, dok sa decom provodi vreme na plaži i u šetnjama. Fanovi su imali priliku da vide kako izgleda porodična svakodnevica popularnog para i koliko im znači zajednički odmor.
Pored vizuelnih trenutaka, Nikolina je uz jednu objavu podelila emotivnu poruku o životnim izazovima: “Teško je duši prihvatiti da oni u koje si verovao nisu deo tvog bića da ti ne misle baš najbolje. Teško je srcu pojmiti da bitke koje vodiš niko ne primećuje. Teško je pokloniti osmeh, a sve zaboraviti, nije lako… Moje srce bira stazom ljubavi, puštati da duša sazreva, da putuje, oblikuje se kako samo ona to zna, kako ume. Stazom ljubavi”, napisala je pevačica.
Nikolina i Saša Kapor su u skladnom braku i imaju još dvoje dece, sina Nikolaja i ćerku Nikoletu. Povodom porođaja, Nikolina je ranije istakla da se dobro oporavlja i da je presrećna zbog dolaska trećeg deteta. Takođe je podelila da je ime Simeon biblijskog porekla i nosi značenje “Bog sluša”.
Odmor na moru očigledno prija celoj porodici, a Nikolina je još jednom pokazala koliko joj je važno da neguje bliske odnose i deli iskrene emocije sa svojim pratiocima.
Estrada
Ane Paška otkrila borbu sa psihozom: Posle mesec dana na psihijatriji krenula na put biciklom
Hrvatska pevačica je otvoreno govorila o teškom periodu, terapiji i odluci da potraži novi početak, a podršku je dobila od porodice
Hrvatska pevačica je otvoreno govorila o teškom periodu, terapiji i odluci da potraži novi početak, a podršku je dobila od porodice
Hrvatska pevačica i kantautorka Ane Paška podelila je sa javnošću svoju ličnu priču o borbi sa psihičkim problemima. U intervjuu je otkrila da je nakon tri nedelje nesanice potražila stručnu pomoć i provela mesec dana na psihijatriji, gde joj je dijagnostikovana psihoza F23.
Tokom lečenja, kako je ispričala, pila je između 12 i 15 lekova dnevno, što joj je donelo olakšanje, ali i izazvalo snažnu potrebu za promenom. Presudan trenutak nastupio je kada je, po povratku kući, odlučila da krene na putovanje biciklom bez plana kada će se vratiti. Svoju odluku poverila je roditeljima, a podršku je dobila od oca, koji joj je odmah ponudio pomoć.
“Meni je trebalo nekoliko meseci da odem na psihijatriju i tamo sam otišla potražiti pomoć. Bila sam tu nekih mesec dana i onda sam počela ekstremno spavati od tih lekova, pila sam 12 do 15 lekova dnevno”, ispričala je Ane Paška.
Pevačica je detaljno opisala teškoće sa kojima se suočavala, posebno ističući nesanicu i osećaj haosa. “Dijagnoza koju sam dobila je psihoza F 23 i to se manifestovalo kroz nesanice. Tri nedelje sekunde nisam spavala, to je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu”, rekla je u emisiji “Nedjeljom u 2”.
Nakon što je počela svoju biciklističku avanturu, Ane je osetila povratak snage i volje, što joj je pomoglo na putu oporavka. Fanovi i javnost su sa pažnjom pratili njeno iskustvo, a podrška porodice bila joj je ključna tokom najtežih dana.
-
Estrada21 hours agoNEPRIJATNO: Vanja Živić na meti kritika zbog silikonske zadnjice
-
Estrada20 hours agoNove tvrdnje o aferi Bajadera: Anitu zatekli sa više muškaraca, Žana otkrila šok detalje
-
Estrada17 hours agoDA LI STE ZNALI KO JE OTAC KRISTIJANA GOLUBOVIĆA? Osuđen na doživotnu robiju, te noći začet je Kristijan
-
Estrada22 hours agoTeodora Džehverović na meti kritika zbog spota: Fanovi prepoznali sličnosti sa svetskim zvezdama
-
Estrada19 hours agoBora i Anastasija prevazišli uvrede i nastavili skladno u rijalitiju
-
Estrada15 hours agoJOKIĆ HTEO DA NAPUSTI KOŠARKU: Priznao zbog čega je pomišljao na kraj karijere
-
Estrada14 hours agoVeljko Ražnatović uložio 50.000 evra u svinjogojske farme, poslušao savet tasta
-
Estrada22 hours agoVeliki šef upozorio učesnike: Nepridržavanje pravila donosi kazne
