Connect with us

Estrada

Terza i Sofija stavili tačku na vezu: emotivan razgovor nakon raskida

Tokom žurke u “Eliti 9” Bora Terzić Terza prekinuo je vezu sa Sofijom Janićijević, a u emotivnom razgovoru podelio svoja osećanja i sramotu zbog priča koje kruže.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Tokom žurke u “Eliti 9” Bora Terzić Terza prekinuo je vezu sa Sofijom Janićijević, a u emotivnom razgovoru podelio svoja osećanja i sramotu zbog priča koje kruže.

Na sinoćnjoj žurci u “Eliti 9” došlo je do konačnog raskida između Bore Terzića Terze i Sofije Janićijević. Terza je u razgovoru sa Filipom Đukićem ispred kazina iskreno govorio o tome koliko ga pogađaju natpisi o Sofiji i navodima da je bila sa starijim muškarcem od 70 godina. Priznao je da mu je teško što se o njegovoj devojci tako piše i dodao: “Ovo je blam, nije moj blam brate, ali…” Filip ga je pokušao utešiti, rekavši: “Ti si tu čist sto posto.”

Terza je istakao da je prema Sofiji uvek bio pošten i da bi od nje očekivao isto: “Ja se nisam jednoj ribi obratio na loš način, baš sam bio pošten prema njoj. Prema meni bi bila poštena samo da mi je rekla.” Filip je kratko prokomentarisao: “J*ebiga, za*ebano je to.”

Terza je izrazio zabrinutost zbog toga šta bi njegova porodica pomislila kada bi pročitala takve naslove: “Videćeš moju porodicu i upoznaćeš mog oca, meni je bitno njegovo mišljenje. Zamisli da mi pišu po novinama da mi je žena bila sa dedom i uzimala mu lovu, beži bre. Čovek još daje izjave, zamisli ti šta je to.”

Na kraju razgovora, bilo je jasno da je Terza veoma povređen, dok je Sofija ostala hladna prema celoj situaciji. Njihova veza je definitivno završena, a Terza je kroz suze izvinjavao Urošu i prisetio se članova svoje porodice, Milice i ćerke Barbare.

Elita 9: Terza i dalje ne veruje da je Sofija bila s Danetom, ali ga je svakako blam – 22.04.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Nikolina Kovač sa porodicom uživa na moru, poslala iskrenu životnu poruku

Pevačica je na Instagramu podelila porodične trenutke i otvorila dušu o izazovima koje nosi život

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu podelila porodične trenutke i otvorila dušu o izazovima koje nosi život

Nikolina Kovač, poznata pevačica, iskoristila je letnje dane da sa suprugom Sašom Kaporom i troje dece otputuje na more. Na svom Instagram profilu podelila je fotografije sa odmora, pokazujući kako uživa sa porodicom nakon što je pre četiri meseca rodila sina Simeona.

Na objavljenim fotografijama Nikolina je u prirodnom izdanju, nasmejana i opuštena, dok sa decom provodi vreme na plaži i u šetnjama. Fanovi su imali priliku da vide kako izgleda porodična svakodnevica popularnog para i koliko im znači zajednički odmor.

Pored vizuelnih trenutaka, Nikolina je uz jednu objavu podelila emotivnu poruku o životnim izazovima: “Teško je duši prihvatiti da oni u koje si verovao nisu deo tvog bića da ti ne misle baš najbolje. Teško je srcu pojmiti da bitke koje vodiš niko ne primećuje. Teško je pokloniti osmeh, a sve zaboraviti, nije lako… Moje srce bira stazom ljubavi, puštati da duša sazreva, da putuje, oblikuje se kako samo ona to zna, kako ume. Stazom ljubavi”, napisala je pevačica.

Nikolina i Saša Kapor su u skladnom braku i imaju još dvoje dece, sina Nikolaja i ćerku Nikoletu. Povodom porođaja, Nikolina je ranije istakla da se dobro oporavlja i da je presrećna zbog dolaska trećeg deteta. Takođe je podelila da je ime Simeon biblijskog porekla i nosi značenje “Bog sluša”.

Odmor na moru očigledno prija celoj porodici, a Nikolina je još jednom pokazala koliko joj je važno da neguje bliske odnose i deli iskrene emocije sa svojim pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Ane Paška otkrila borbu sa psihozom: Posle mesec dana na psihijatriji krenula na put biciklom

Hrvatska pevačica je otvoreno govorila o teškom periodu, terapiji i odluci da potraži novi početak, a podršku je dobila od porodice

Published

on

By

Hrvatska pevačica je otvoreno govorila o teškom periodu, terapiji i odluci da potraži novi početak, a podršku je dobila od porodice

Hrvatska pevačica i kantautorka Ane Paška podelila je sa javnošću svoju ličnu priču o borbi sa psihičkim problemima. U intervjuu je otkrila da je nakon tri nedelje nesanice potražila stručnu pomoć i provela mesec dana na psihijatriji, gde joj je dijagnostikovana psihoza F23.

Tokom lečenja, kako je ispričala, pila je između 12 i 15 lekova dnevno, što joj je donelo olakšanje, ali i izazvalo snažnu potrebu za promenom. Presudan trenutak nastupio je kada je, po povratku kući, odlučila da krene na putovanje biciklom bez plana kada će se vratiti. Svoju odluku poverila je roditeljima, a podršku je dobila od oca, koji joj je odmah ponudio pomoć.

“Meni je trebalo nekoliko meseci da odem na psihijatriju i tamo sam otišla potražiti pomoć. Bila sam tu nekih mesec dana i onda sam počela ekstremno spavati od tih lekova, pila sam 12 do 15 lekova dnevno”, ispričala je Ane Paška.

Pevačica je detaljno opisala teškoće sa kojima se suočavala, posebno ističući nesanicu i osećaj haosa. “Dijagnoza koju sam dobila je psihoza F 23 i to se manifestovalo kroz nesanice. Tri nedelje sekunde nisam spavala, to je jedno neopisivo teško iskustvo i život u haosu”, rekla je u emisiji “Nedjeljom u 2”.

Nakon što je počela svoju biciklističku avanturu, Ane je osetila povratak snage i volje, što joj je pomoglo na putu oporavka. Fanovi i javnost su sa pažnjom pratili njeno iskustvo, a podrška porodice bila joj je ključna tokom najtežih dana.

Pročitaj još

Estrada

Sukob zbog Neria eskalirao: Tanja Boginja pokušala da smiri situaciju, ali završila u centru svađe

Žustra rasprava Sandre Todić sa Hanom Duvnjak i Nerijem Ružanjijem kulminirala je u spavaćoj sobi, dok je Tanja Stijelja pokušavala da spreči veći incident

Published

on

By

Žustra rasprava Sandre Todić sa Hanom Duvnjak i Nerijem Ružanjijem kulminirala je u spavaćoj sobi, dok je Tanja Stijelja pokušavala da spreči veći incident

Tokom noći u rijalitiju došlo je do burnog sukoba između Sandre Todić, Hane Duvnjak i Neria Ružanjija. Sandra je nastavila sa uvredama na račun Hane, a potom je u raspravu upleo i Nerija. U jednom trenutku, Tanja Stijelja Boginja pokušala je da zaustavi konflikt stajući između zavađenih učesnika.

Sandra je provocirala Hanu pitanjima o njenoj porodici, dok je Tanja pokušavala da smiri tenzije rečima: “Pa je l’ tebe neko tera da pričaš o svojoj porodici? Oni su muž i žena.” Međutim, Sandra se nije zaustavljala, već je poručila Tanji da se ne meša i nastavila sa komentarima o Neriju: “Nerio, treba kod svoje majke da ode i dete isto kod njega, on je dobar dečko, a ona nije dobra.”

Tanja joj je uzvratila: “Oni se vole. Je l’ tvoj posao da vređaš ovde? Sita te je poslala ovde, braniš Aneli, koga braniš ti? Zar tebi nije bio Luka favorit?” Sandra joj je zatim odbrusila da joj je Sita sestra i dodala: “Boginja ispadaš za nedelju dana.” Sukob je dodatno eskalirao kada je Nerio počeo da viče na Sandru: “K*rvo, j*bem ti majku u p*čku, idem sad da maltretiram Aneli, jer ti nas ovde maltretiraš. J*bao sam ti babu.”

Sandra je zatim pokušala da polije Neria, ali je Tanja ponovo pokušala da spreči fizički obračun. U nastavku rasprave Sandra je pitala Nerija da li voli svoju majku, na šta je on kratko odgovorio: “Ne volim.”

Kulminacija sukoba desila se kada je Sandra počela da vuče i gura Tanju Boginju, koja je uporno ostajala između nje i Neria, ne želeći da se skloni. Detalje ovog incidenta možete pogledati na društvenim mrežama.

Pročitaj još

Estrada