Connect with us

Estrada

Stefani Grujić objavila snimke sa verenikom nakon izlaska iz rijalitija

Bivša učesnica Elite 8 podelila je trenutke sa partnerom na društvenim mrežama i otkrila kako je izgledala veridba

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Bivša učesnica Elite 8 podelila je trenutke sa partnerom na društvenim mrežama i otkrila kako je izgledala veridba

Stefani Grujić, bivša učesnica rijalitija “Elita 8”, ponovo je privukla pažnju javnosti objavama na društvenim mrežama. Nakon što je nedavno potvrdila veridbu, Stefani je na Instagramu podelila kadrove sa svojim novim izabranikom, pokazujući kako provode vreme zajedno.

Pre ulaska u rijaliti, Stefani je postala majka sina Konstantina, a njene objave na mrežama često prikazuju koliko je posvećena roditeljstvu. Sada je, međutim, u centru pažnje zbog romantične veze koja je, kako kaže, iznenadila i nju samu.

U nedavnom razgovoru za Pink, Stefani je otkrila kako je izgledala sama prosidba: “Da, verena sam. Kratko smo zajedno, ali očigledno dovoljno da napravimo haos. Ne volim mnogo da otkrivam, ali verujte mi, nije dosadno ni najmanje, desilo se baš brzo i neočekivano. Trenutno nismo tu, na odmoru smo, gde se i dogodila veridba”, rekla je ona.

Stefani je opisala veridbu kao filmski trenutak: “Iskreno, veridba mi je bila kao iz filma, nisam imala pojma šta se sprema, totalno me je uhvatio nespremnu. Prvo šok, pa smeh… haos emocija, rekla sam ‘da’ bez razmišljanja. Sve je bilo spontano, ali baš u tom ludilu je i bilo najlepše. Planovi postoje, ali nisu za svačije uši, recimo samo da ovo nije neka prolazna priča, a ostalo ćete videti na vreme.”

Na fotografijama koje je objavila, Stefani i njen verenik deluju opušteno i srećno, a pratioci su joj uputili brojne čestitke i reči podrške. Njeni sledeći koraci ostaju tajna, ali je jasno da uživa u novoj životnoj fazi.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Maja i Asmin žestoko kritikovali Staniju tokom emisije: optužbe i najava verbalnog obračuna

U emisiji “Sa mesta splačina” Maja Marinković i Asmin Durdžić izneli su oštre komentare na račun Stanije, povodom sukoba sa Marinkovićevom.

Published

on

By

U emisiji “Sa mesta splačina” Maja Marinković i Asmin Durdžić izneli su oštre komentare na račun Stanije, povodom sukoba sa Marinkovićevom.

U najnovijem izdanju emisije “Sa mesta splačina”, gosti su bili Maja Marinković i Asmin Durdžić, koji su zajedno uputili oštre kritike na račun Stanije. Tokom razgovora, voditelj je pitao Asmina o aktuelnim izjavama Aneli, na šta je on odgovorio da nikada nije branio Aneli da putuje sa Norom i da bi, u slučaju problema na granici, odmah poslao potrebna dokumenta. Naglasio je da ne razume zašto se Aneli vraća na stare teme, jer je, po njegovom mišljenju, sve već rečeno i završeno.

Na pitanje o sukobu između Stanije i Maje, Asmin je istakao da stoji iza svega što je rekao Staniji, jer je ona, prema njegovim rečima, vređala njegovu devojku. Dodao je da bi prvo trebalo pitati Staniju šta je mislila kada je pričala o Majinoj porodici, konkretno o tome da je majka napustila Maju kad je bila mala i da je njen otac Taki navodno podvodio ćerku.

Maja Marinković je takođe iznela svoj stav, rekavši da je Stanija izgovorila mnogo uvredljivih reči o njenom odnosu sa ocem i optužila je da je manipulator. Maja je naglasila: “Ako meni neko vređa moju porodicu, ja ću da vređam tuđu, jer je meni moja porodica svetinja.” Takođe je navela da Stanija ne može da podnese to što je ostala bez Asmina i prozvala je zbog, kako je rekla, stida zbog svog porekla.

Tokom emisije, voditelj je podsetio Maju da joj je i Asmin znao izgovoriti teške reči, na šta je ona odgovorila da su oni u ljubavnom odnosu, pa su takve svađe normalne, ali da ne dozvoljava da treća osoba iznosi takve komentare o njima.

Emisija je tako pokazala nastavak sukoba između ovih učesnika, a najavljena je i oštra verbalna reakcija Asmina prema Staniji zbog svega što je izgovorila o Marinkovićevoj.

Elita 9: Maja i Asmin se obrušili u tandemu na Staniju, dali svoj sud bez ustezanja – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Filip zbunjen na pomen Lores, Aneli smatra da je pevačica njegova slabost

Pesma Lores izazvala burnu reakciju Filipa Đukića u rijalitiju, dok Aneli veruje da mu je ona tiha patnja

Published

on

By

Pesma Lores izazvala burnu reakciju Filipa Đukića u rijalitiju, dok Aneli veruje da mu je ona tiha patnja

U rijalitiju je došlo do zanimljivog obrta kada je pesma pevačice Lores, nekadašnje simpatije Filipa Đukića, puštena pred takmičarima. Filipova reakcija bila je vrlo burna, a sve je započelo pitanjem Dače Virijevića koji je želeo da čuje njegovo mišljenje o novoj numeri. Na pitanje: “Čuli smo pesmu od Lores, kako ti se čini?”, Filip je kratko odgovorio: “Nemam komentar.” Dača je zatim insistirao da je Lores lepa devojka i talentovana pevačica i pitao Filipa zašto ne želi da prokomentariše. Filip je odgovorio pitanjem: “Što ti sada ovo radiš, a?! Kakav li si ti čovek, a? Kakvi su to postupci?”

Dalja rasprava između Dače i Filipa nastavila se pitanjima o drugim učesnicima, a kada je tema ponovo došla na Lores, Aneli se umešala u razgovor, rekavši Filipu da ne odgovara na pitanja. Dača je potom prokomentarisao da je Aneli ljubomorna na Lores i podsetio na trenutke kada je Filip prethodnog dana mazio Aneli po obrazu dok je ona ljubomorisala na Dušicu. Filip je na to rekao: “Lud si. Da se odvojimo ne možemo očigledno. Nismo se ni mazili, ali sam se već izjasnio po pitanju toga.”

Na pitanje zašto je pre nekoliko dana izabrao Lores umesto Aneli, Filip je izjavio: “Bio sam izrevoltiran.” Aneli je dodala da misli da se Filip ipak više vezao za Lores i da bi pre bio u njenom društvu nego sa njom. Na kraju, kada je Dača pitao da li će se Filip i Aneli viđati napolju, Filip je odgovorio da planira da ide na more, a da je sve ostalo usputno, uz šalu da bi i Dača mogao da im se pridruži ako bude dobar.

Elita 9: Filip se pogubio na pomen Lores, Aneli misli da je lud za njom – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

KAŽEŠ NIKAD NEĆU I TO TI SE DESI: Lena Čolak ispričala kako se ZALJUBILA u Švedskoj

Published

on

By

Lena je otkrila da je do njihovog susreta došlo sasvim slučajno, tokom njenog boravka u Stokholmu zbog nastupa.

Pevačica Lena Čolak gostovala je u emisiji AmiG Show, gde je govorila o svom privatnom životu i tome kako je upoznala svog budućeg supruga, sa kojim je danas u srećnom odnosu.

– Upoznali smo se u Stokholmu, imala sam nastup. U petak sam radila u klubu, a u subotu je bila privatna proslava koju je on organizovao za svog radnika, tako da smo se upoznali tad.

Pevačica je dodala da je tih dana imala specifičan osećaj prema gradu u kojem se nalazila, pa je čak pomislila da nikada ne bi mogla da živi tamo.

– I sve ono što kažeš u životu “e nikad neću to”, to ti se na kraju desi.

Nakon prvog susreta, par se ponovo video dva meseca kasnije, a kako Lena kaže, od tada se više nisu razdvajali. Istakla je i da im jezik nije predstavljao nikakvu prepreku u komunikaciji, budući da njen suprug odlično govori srpski, iako je rođen u Švedskoj, a poreklom je iz Leskovca.

Pevačica je sa osmehom govorila i o njegovom poreklu, koje joj je dodatno bilo simpatično.

– Toliko mi je to bilo simpatično, nekako sam se zaljubila u sve to. I uopšte, ljudi iz Leskovca su nekako harizmatični, drugačiji, meni zanimljvi baš zato što imaju taj specijalan dijalekat.

Celo gostovanje Lene Čolak možete pogledati ovde:

Pročitaj još

Estrada