Connect with us

Estrada

Sukob u žiriju zbog Stefana Cekića: Viki i Zorica u raspravi sa Bosancem

Nastup Stefana Cekića izazvao burne reakcije žirija tokom emisije Pinkove zvezde, odluke podelile sudije

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Nastup Stefana Cekića izazvao burne reakcije žirija tokom emisije Pinkove zvezde, odluke podelile sudije

Stefan Cekić, takmičar popularnog muzičkog šoua Pinkove zvezde, našao se u centru pažnje nakon što je njegov nastup izazvao iznenađujuće burne reakcije među članovima žirija. U toku večeri, Cekić je izveo pesmu Halida Bešlića “Robinja” pod mentorstvom Desingerice, a potom je otpevao i numeru “Njoj bih više verovao” poznatog pevača Đanija.

Nakon nastupa, usledilo je glasanje žirija koje je odmah podiglo tenziju u studiju. Viki i Zorica dale su Stefanu pozitivan glas, dok su Jelena i Bosanac bili protiv. Ovakva podela stavova dovela je do otvorenog sukoba među članovima žirija, pri čemu su Viki i Zorica burno reagovale na odluke svojih kolega. Posebno se istakla Zorica, koja je počela da viče, dok je Viki optužila Bosanca da favorizuje pojedine kandidate tokom takmičenja.

Mentor Desingerica takođe nije krio svoje nezadovoljstvo zbog rezultata glasanja, što se moglo videti i na snimku sa zvaničnog YouTube kanala emisije. Svađa i burna atmosfera nastavile su se i posle emisije, a rasprava među članovima žirija pokazala je koliko su mišljenja podeljena oko Cekićevog nastupa.

Ovakvi događaji dodatno su zagrejali atmosferu u aktuelnoj sezoni Pinkovih zvezda, a publika sa nestrpljenjem čeka dalji razvoj takmičenja.

ŠOK GLASANJE! Stefan Cekić – Robinja / Njoj bih više verovao (PINKOVE ZVEZDE)


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Marina Visković otvoreno o vezi i tračevima o luksuznoj nekretnini

Pevačica je u emisiji Amidži šou progovorila o emotivnom statusu i odgovorila na nagađanja o poklonu od partnera

Published

on

By

Pevačica je u emisiji Amidži šou progovorila o emotivnom statusu i odgovorila na nagađanja o poklonu od partnera

Marina Visković, popularna pevačica, gostovala je u novom izdanju emisije Amidži šou, gde je bez zadrške govorila o svom privatnom životu. U centru pažnje našla su se pitanja o njenoj vezi sa partnerom, ali i spekulacije o tome da je od njega dobila skupocenu nekretninu.

Na direktno pitanje da li planira venčanje i da li je istina da je dobila luksuznu nekretninu, Marina je jasno odgovorila: “Ne udajem se još uvek. Srećna sam i ispunjena, to je najvažnije. Ne bih da pričam o nekretnini.”

Tokom emisije, Marina nije želela da ulazi u detalje niti da potvrdi ili demantuje priče koje kruže medijima, ali je istakla da joj je trenutno najbitnije da je zadovoljna svojim životom i vezom. Izjava je izazvala brojne reakcije gledalaca, a tema o njenom ljubavnom životu ponovo je postala predmet interesovanja javnosti.

Ova gostovanja dolaze nakon što su se u medijima pojavile razne spekulacije o njenom emotivnom statusu, ali i poklonima koje je navodno dobila od partnera. Marina je i ovoga puta ostala dosledna svom stavu da privatne detalje želi da zadrži za sebe, naglašavajući da je srećna i ispunjena.

Fanovi su u komentarima na društvenim mrežama podržali njen izbor da određene teme ne komentariše javno, dok je emisija dodatno podgrejala interesovanje za njen privatni život.

Pročitaj još

Estrada

Dj Tamaris direktno o Viktoru: Smatram da manipuliše Minom Vrbaški

Bivša učesnica Elite otvoreno govorila u emisiji ‘Pitao bih za druga’ o odnosu Mine i Viktora

Published

on

By

Bivša učesnica Elite otvoreno govorila u emisiji ‘Pitao bih za druga’ o odnosu Mine i Viktora

Dj Tamaris, poznata po iskrenim komentarima, gostovala je u emisiji ‘Pitao bih za druga’, gde je iznela svoje mišljenje o ljubavnom odnosu Mine Vrbaški i Viktora Gagića. Emisiju su vodili Stefan Kandić Kendi, Jovan Ilić – Joca novinar i Naida Varupa, a gosti su bili i astrološkinja Goca Dragišić i Dj Tamaris, nekadašnja učesnica rijalitija ‘Elita’.

Tokom razgovora, Dj Tamaris nije skrivala da joj se ne dopada način na koji Viktor postupa prema Mini. Istakla je da smatra Viktora manipulatorom i da njegovo ponašanje negativno utiče na Minu. U emisiji je jasno iznela svoj stav, navodeći da Viktor traži pažnju i da Minina veza sa njim nije bila potrebna. “Ona je za njega gigant”, poručila je Tamaris, naglašavajući da smatra Minu znatno jačom u tom odnosu.

Ova izjava izazvala je pažnju gledalaca, a tema odnosa između Mine i Viktora i dalje je aktuelna među fanovima rijalitija. Emisija je privukla brojne komentare na društvenim mrežama, gde su se mišljenja oko Tamarisine procene podelila.

Podsećamo, u emisiji su detaljno analizirani odnosi među bivšim učesnicima ‘Elite’, a Dj Tamaris je i ranije bila poznata po otvorenom iznošenju stavova o aktuelnim dešavanjima u rijalitiju.

Elita 9: Dj Tamaris nazvala Viktora manipulatorom, istakla da se ponaša džukački – 16.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Riki Martin oduševio Beograd: Latino spektakl uz emotivnu poruku publici

Portorikanski pevač priredio koncert za pamćenje na Belgrade River Festu, poznate ličnosti među publikom

Published

on

By

Portorikanski pevač priredio koncert za pamćenje na Belgrade River Festu, poznate ličnosti među publikom

Riki Martin, svetska muzička zvezda, sinoć je održao spektakularan koncert na festivalu Belgrade River Fest, okupivši brojne poznate ličnosti i fanove tik uz reku u Beogradu. Veče je obeležila jaka latino energija, a već sa prvim taktovima Riki je podigao atmosferu, pokazavši zašto je godinama jedan od najomiljenijih izvođača na svetskoj sceni.

Na raskošnoj sceni, uz pratnju talentovanih plesača, Martin je izvodio svoje najveće hitove, dok je publika u transu pratila svaki njegov pokret. Posebno emotivan trenutak bio je njegov govor na početku koncerta, kada je istakao: “Osećam da će ovo biti prelepo veče. Osećam vašu energiju, vidim vaše osmehe, ovo će biti specijalna noć. Da li ste spremni? Ja jesam. Ovde sam, doneo sam svoju muziku, prvi put sam u Srbiji i ostaviću svoju dušu na bini. Mi smo na odmoru danas, zaboravićemo na sve probleme i ratove… Da li smo spremni? Hvala svima.”

Publika je posebno burno reagovala na pesmu “Un, dos, tres”, a tokom koncerta nije nedostajalo energičnih plesnih tačaka i ovacija. U VIP ložama i prvim redovima mogli su se videti brojni poznati iz sveta javne scene, dodatno podižući atmosferu ovog događaja.

Pre nastupa, Riki je tri dana boravio u Beogradu, gde je sa ćerkom obilazio znamenitosti grada. Posebno se zadržao na Kalemegdanu, uživajući u pogledu na ušće Save u Dunav i arhitekturu tvrđave. Martin je u znak zahvalnosti poneo šajkaču i srpsku zastavu kao uspomenu na gostoprimstvo i tradiciju koju je doživeo tokom boravka u prestonici.

Ovaj koncert se dugo najavljivao kao muzički događaj godine, a reakcije publike i prisustvo poznatih ličnosti pokazali su da je Riki Martin ostavio snažan utisak na Beograd i region.

Pročitaj još

Estrada