Connect with us

Estrada

Mini žurka u Beloj kući: učesnici Elite rasplamsali atmosferu uz muziku

Učesnici Elite su, uz podršku Velikog šefa, organizovali spontano slavlje u dvorištu, a pozitivna energija brzo je ispunila Belu kuću.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Učesnici Elite su, uz podršku Velikog šefa, organizovali spontano slavlje u dvorištu, a pozitivna energija brzo je ispunila Belu kuću.

Veliki šef je danas učesnicima Elite pustio muziku, čime je označio kraj vremena za spavanje. Ova promena raspoloženja odmah je naišla na odobravanje, pa je grupa ukućana izašla u dvorište i počela da igra uz hit Dženifer Lopez. Očigledno je da su se svi brzo opustili i prepustili ritmu, a dobra energija se munjevito proširila celom Belom kućom. Detalje ove mini žurke možete pogledati na zvaničnim mrežama Elite.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Sandra Afrika ŠOKIRALA IZJAVOM o prihvatljivoj RAZLICI U GODINAMA između nje i muškaraca

Published

on

By

Niko nije očekivao ovakav odgovor

Pevačica Sandra Afrika ponovo je privukla pažnju javnosti nakon gostovanja u emisiji „AmiG Show“ na TV Pink, gde je otvoreno govorila o privatnim temama, među kojima je i pitanje razlike u godinama u emotivnim odnosima.

U opuštenoj atmosferi emisije, Sandra je odgovorila na pitanje voditelja Ognjena Amidžića i iznela svoj stav o tome kolika razlika u godinama između partnera joj je prihvatljiva, što je odmah izazvalo reakcije gledalaca i komentare na društvenim mrežama.

Na Ognjenovo pitanje koja je donja, a koja gornja prihvatljiva granica, ona je prvo rekla da takva granica ne postoji, ali je zatim pojasnila:

– Može da ima par godina više od mene i to je to.

Celu emisiju „AmiG Show“ možete pogledati na linku ispod.

Pročitaj još

Estrada

KRIJE DA JE BILA SA BOROM SANTANOM? Maja dobila NEOČEKIVANO pitanje gledalaca, svi se UTIŠALI u kući

Tokom emisije ‘Pitanja gledalaca’, Maja Marinković suočila se sa neprijatnim pitanjem o odnosu sa Borom Santanom, što je izazvalo tišinu u Beloj kući.

Published

on

By

Tokom emisije ‘Pitanja gledalaca’, Maja Marinković suočila se sa neprijatnim pitanjem o odnosu sa Borom Santanom, što je izazvalo tišinu u Beloj kući.

U emisiji ‘Pitanja gledalaca’ koja se trenutno emituje, voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje upućeno Maji Marinković. Gledaoci su želeli da saznaju da li je Maja priznala Asminu da je bila u intimnom odnosu sa Borom Santanom. Na iznenađenje svih prisutnih, Maja je izjavila: ‘Ma kakvi nigde veze’, nakon čega je u Beloj kući zavladao muk.

Nakon ovog pitanja, voditeljka je pročitala sledeće, koje je bilo namenjeno Borislavu Terziću Terzi. On je upitan zašto ne ulazi u vezu sa Sofijom i da li ga je sramota šta bi porodica mogla da pomisli. Terza je odgovorio: ‘Ne bi me bilo sramota. Kad izađemo videćemo kako stoje stvari. Njena porodica treba da vidi neke stvari i moja ista. Ja ne bih išao protiv svoje porodice, neke stvari nisu za pohvalu, a nisam ni ja za pohvalu. Kad izađemo mi ćemo da sagledamo situaciju. Kad prođe 10 dana od završetka rijalitija videćemo da li ćemo da budemo zajedno.’

Ova pitanja i odgovori izazvali su burne reakcije ukućana, ali i publike koja prati rijaliti.

Elita 9: Maja krije od Asmina da je bila intimna sa Borom Santanom? – 25.06.2026.

Pročitaj još

Estrada

Lena Čolak otkrila kroz šta je prošla: Zadobila opekotine trećeg stepena na snimanju spota

Pevačica je tokom snimanja pesme ‘Majko’ pretrpela ozbiljne povrede, sada je podelila svoje iskustvo sa javnošću

Published

on

By

Pevačica je tokom snimanja pesme ‘Majko’ pretrpela ozbiljne povrede, sada je podelila svoje iskustvo sa javnošću

Lena Čolak, domaća pevačica, otvoreno je govorila o teškom iskustvu koje je doživela tokom snimanja spota za pesmu “Majko”. U razgovoru za medije, Lena je otkrila da je zadobila opekotine trećeg stepena, što je, kako kaže, posledica snimanja na veoma niskim temperaturama.

Pevačica je detaljno opisala da je tokom jedne scene klečala na površini nalik suvom ledu, ne osećajući bol zbog adrenalina koji je tada imala. Pravi bol i posledice pojavili su se tek kasnije, kada je krenula kući i adrenalin popustio.

“Ja sam za spot ‘Majko’ dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine trećeg stepena. To je tek kasnije počelo mene da boli, kada mi je onaj adrenalin prošao, kada sam krenula ka kući”, izjavila je Lena, prenosi Mondo.

Osim što je podelila svoje iskustvo sa snimanja, Lena je u poslednje vreme privukla pažnju i vestima iz privatnog života. Prošle godine se u tajnosti udala, a sada očekuje drugo dete. Venčanje je obavljeno i u crkvi i pred matičarem.

Podsećamo, Lena Čolak je ranije bila u vezi sa Viktorom Živojinovićem, sinom Lepe Brene, a upoznali su se tokom njenog angažmana na privatnim proslavama porodice Živojinović.

Lena ovim putem pokazuje koliko izazova može doneti snimanje muzičkih spotova i koliko su umetnici često spremni da idu do kraja zbog umetnosti.

Pročitaj još

Estrada