Estrada
Nenad Marinković Gastoz i Anđela Đuričić ponovo u centru pažnje zbog raskida i pomirenja
Par je nakon rijalitija živeo zajedno, ali posle javnih raskida i pomirenja, ponovo su izazvali komentare pojavom na žurci
Gastoz
Par je nakon rijalitija živeo zajedno, ali posle javnih raskida i pomirenja, ponovo su izazvali komentare pojavom na žurci
Nenad Marinković Gastoz, pobednik osme sezone rijalitija “Elita”, i njegova partnerka Anđela Đuričić, nastavili su vezu i nakon završetka takmičenja, ali njihova romansa ne prestaje da intrigira javnost zbog čestih raskida i pomirenja. Nakon što su zajedno započeli život u Gastozovom stanu u Zemunu, Anđela je često delila trenutke iz zajedničkog doma putem TikTok lajvova. Međutim, usledio je prvi raskid koji je izazvao brojne reakcije, da bi ubrzo potom par objavio da se pomirio.
Njihova veza nastavila je da se odvija pred očima javnosti, a svaki korak prate i fanovi i mediji. Gastoz i Anđela su se potom otpratili sa Instagrama, što je mnoge navelo na zaključak da je došlo do novog raskida. Ubrzo se Gastoz oglasio na svom Instagram profilu i objavio video na kojem izjavljuje da je Anđela žena njegovog života, što je izazvalo pozitivne reakcije među pratiocima. Ipak, ni ova faza nije dugo trajala, pošto je Gastoz ubrzo potvrdio raskid i na promociji albuma svog kolege Nenada Jovanovića Blizanca.
Dodatnu pažnju izazvali su kada su zajedno viđeni na rođendanu Gastozovog prijatelja Boškića, što je odmah podstaklo nagađanja o mogućem novom pomirenju. Snimci sa žurke na kojoj su oboje prisustvovali dodatno su rasplamsali komentare na društvenim mrežama, a fanovi su nastavili da se pitaju šta će biti sledeći korak ovog ljubavnog para. Njihova priča ostaje u fokusu javnosti, dok svi sa nestrpljenjem prate nastavak njihove veze.
Estrada
Sandra Afrika ŠOKIRALA IZJAVOM o prihvatljivoj RAZLICI U GODINAMA između nje i muškaraca
Estrada
KRIJE DA JE BILA SA BOROM SANTANOM? Maja dobila NEOČEKIVANO pitanje gledalaca, svi se UTIŠALI u kući
Tokom emisije ‘Pitanja gledalaca’, Maja Marinković suočila se sa neprijatnim pitanjem o odnosu sa Borom Santanom, što je izazvalo tišinu u Beloj kući.
Tokom emisije ‘Pitanja gledalaca’, Maja Marinković suočila se sa neprijatnim pitanjem o odnosu sa Borom Santanom, što je izazvalo tišinu u Beloj kući.
U emisiji ‘Pitanja gledalaca’ koja se trenutno emituje, voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje upućeno Maji Marinković. Gledaoci su želeli da saznaju da li je Maja priznala Asminu da je bila u intimnom odnosu sa Borom Santanom. Na iznenađenje svih prisutnih, Maja je izjavila: ‘Ma kakvi nigde veze’, nakon čega je u Beloj kući zavladao muk.
Nakon ovog pitanja, voditeljka je pročitala sledeće, koje je bilo namenjeno Borislavu Terziću Terzi. On je upitan zašto ne ulazi u vezu sa Sofijom i da li ga je sramota šta bi porodica mogla da pomisli. Terza je odgovorio: ‘Ne bi me bilo sramota. Kad izađemo videćemo kako stoje stvari. Njena porodica treba da vidi neke stvari i moja ista. Ja ne bih išao protiv svoje porodice, neke stvari nisu za pohvalu, a nisam ni ja za pohvalu. Kad izađemo mi ćemo da sagledamo situaciju. Kad prođe 10 dana od završetka rijalitija videćemo da li ćemo da budemo zajedno.’
Ova pitanja i odgovori izazvali su burne reakcije ukućana, ali i publike koja prati rijaliti.
Elita 9: Maja krije od Asmina da je bila intimna sa Borom Santanom? – 25.06.2026.
Estrada
Lena Čolak otkrila kroz šta je prošla: Zadobila opekotine trećeg stepena na snimanju spota
Pevačica je tokom snimanja pesme ‘Majko’ pretrpela ozbiljne povrede, sada je podelila svoje iskustvo sa javnošću
Pevačica je tokom snimanja pesme ‘Majko’ pretrpela ozbiljne povrede, sada je podelila svoje iskustvo sa javnošću
Lena Čolak, domaća pevačica, otvoreno je govorila o teškom iskustvu koje je doživela tokom snimanja spota za pesmu “Majko”. U razgovoru za medije, Lena je otkrila da je zadobila opekotine trećeg stepena, što je, kako kaže, posledica snimanja na veoma niskim temperaturama.
Pevačica je detaljno opisala da je tokom jedne scene klečala na površini nalik suvom ledu, ne osećajući bol zbog adrenalina koji je tada imala. Pravi bol i posledice pojavili su se tek kasnije, kada je krenula kući i adrenalin popustio.
“Ja sam za spot ‘Majko’ dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine trećeg stepena. To je tek kasnije počelo mene da boli, kada mi je onaj adrenalin prošao, kada sam krenula ka kući”, izjavila je Lena, prenosi Mondo.
Osim što je podelila svoje iskustvo sa snimanja, Lena je u poslednje vreme privukla pažnju i vestima iz privatnog života. Prošle godine se u tajnosti udala, a sada očekuje drugo dete. Venčanje je obavljeno i u crkvi i pred matičarem.
Podsećamo, Lena Čolak je ranije bila u vezi sa Viktorom Živojinovićem, sinom Lepe Brene, a upoznali su se tokom njenog angažmana na privatnim proslavama porodice Živojinović.
Lena ovim putem pokazuje koliko izazova može doneti snimanje muzičkih spotova i koliko su umetnici često spremni da idu do kraja zbog umetnosti.
-
Estrada18 hours agoMilica Mitrović pokrenula prijave za Elitu 10: Evo kako da se prijavite
-
Estrada21 hours agoDragoljub Gaga Smiljanić i Sale Luks govorili o Aniti Stanojlović i njenim aferama
-
Estrada20 hours agoAnita Stanojlović kažnjena sa milion dinara zbog kršenja pravila rijalitija
-
Estrada21 hours agoMaja Marinković i Luka Vujović tajno komunicirali uz pomoć Milana Stojičkovića
-
Kultura23 hours agoŽeljko Mitrović pomaže skejtbord reprezentaciji Srbije da ode na Svetsko prvenstvo u Paragvaju
-
Paparazzo19 hours agoPogled iz luksuznog kompleksa u Puli koji je oduševio Čolića: Koliko je poznati pevač izdvojio za nekretninu
-
Elita14 hours agoAneli tvrdi da je Luka bio nasilan na veridbi
-
Estrada3 hours agoNastavak pitanja gledalaca na Pinku: Ne propustite uživo uključenje
