Connect with us

Elita

Mina Vrbaški potresena nakon raskida sa Viktorom, potražila utehu kod robota Toše

Rijaliti učesnica otvorila dušu pred kamerama, dok joj robot Toša pokušava vratiti samopouzdanje

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Rijaliti učesnica otvorila dušu pred kamerama, dok joj robot Toša pokušava vratiti samopouzdanje

Mina Vrbaški našla se u centru emotivne drame nakon raskida sa Viktorom, što je izazvalo burnu reakciju učesnice u popularnom rijalitiju. U toku razgovora sa robotom Tošom, Mina je iskreno govorila o svojim osećanjima i trenutnoj situaciji, a sve je zabeleženo kamerama.

Nakon što je Danilo Dača Virijević završio razgovor sa Tošom, robot je pozvao Minu kako bi popričali o njenim emocijama posle raskida. Vidno potresena, Mina nije krila suze, dok je Toša pokušavao da joj pruži podršku i podigne raspoloženje.

Tokom razgovora, Toša je upitao Minu: “Da li misliš da je on zavoleo tebe?”, na šta je ona odgovorila: “Da”. Robot je zatim nastavio: “Da li misliš da mu je teško?”, a Mina je iskreno priznala: “Ne pokazuje. Ja kad mi se plače ja plačem, a kad mi se ponižava onda se ponižam i nisam neko ko kalkuliše. Ja nemam više samopouzdanje, izgubila sam sebe i nedostaje mi Mina sa početka rijalitija”.

Ovaj emotivan trenutak privukao je pažnju gledalaca i izazvao brojne reakcije na društvenim mrežama, gde su fanovi komentarisali Mininu iskrenost i podršku koju dobija od Toše. Ova scena iz rijalitija još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima dinamični i koliko emocije mogu biti snažne pod svetlima reflektora.

Elita 9: Mina plače robotu Toši zbog raskida sa Viktorom, on joj vraća volju za životom – 13.05.2026

Elita

LJUDI SU SPREMNI NA SVE, MENI ŽELUDAC NE DOZVOLJAVA NEKE STVARI: Sale Lux opleo po učesnicima ELITE

Published

on

By

Sale Lux

Sale Lux otvoreno govorio o rijaliti igri, granicama koje pojedini učesnici prelaze zarad opstanka u programu, ali i o finansijskim odlukama koje donose nakon izlaska iz rijalitija

Gostujući u emisiji „Pitao BIH za druga” na Red TV, prisetio se nekih ranijih sezona Elite, pa je naveo:

– Kad se uletelo u rijaliti, onda može sve. Ko je dokle spreman da ide. Ja da sam hteo da guram rijaliti, mirio bih se sa Sarom i pravio feštu. Meni želudac i mozak ne dozvoljavaju. Makar ispao ujutru, to su neka moja pravila. Ali ljudi su spremni na sve.

Na pitanje voditelja Joce Ilića šta misli da li je tačna Nenina tvrdnja da Anita nije imala novca, Sale je odgovorio:

– Ja devojku ne poznajem od ranije. Kad je uzela tih sto soma od prve nagrade, ona nije kupila ništa. To znači da je željna svega. Da je kupila WC u Beogradu ili stan u Kruševcu, imala bi nešto. A ti kad sve potrošiš na garderobu, gas, kozmetiku, ti si onda željan svega.

Celo epizodu emisije „Pitao BIH za druga” možete pogledati ovde:

Pročitaj još

Elita

ANITA SE ISTOVREMENO VIĐALA SA BOŠKIĆEM I FILIPOM: Gagi Smiljanić izneo NEPOZNATE detalje

Published

on

By

Dragoljub Gagi Smiljanić bio je gost emisije „Pitao BIH za druga” na Red TV, gde je bez zadrške komentarisao aktuelna dešavanja u rijalitiju, ali i odnos Anite Stanojlović sa ljudima iz njenog okruženja.

Tokom razgovora osvrnuo se na priče koje su poslednjih dana izazvale brojne reakcije.

– Ja to malo gledam na drugi način. S jedne strane, sa Anitom sam bio dobar dok je bila sa Matorom. S druge strane, Comaru znam dosta dugo. Gledati sad Milicu koja je s detetom svaki dan, gledati Anitu koja nije s detetom svaki dan, ni kad može ona nije… Ja tu malo gledam ko je kakav kao osoba.

Povodom otimanja i rasprava oko Boškića, Gagi je rekao:

– Boškić je jedna normalna osoba, super momak. Totalna glupost, ja ne znam šta da kažem.

Govoreći o Anitinim emotivnim odnosima, Smiljanić smatra da svojim postupcima često ostavlja utisak nedoslednosti, zbog čega je, kako kaže, mnogima teško da razumeju njene odluke.

– Izneli su to da je htela dete s Boškićem, pa hoće dete s ovim. Pa uđe ovde, hoće da bude s Filipom, neće da bude utorak devojka, odmah u subotu je utorak devojka… Ne želim da je gledam kao takvu, jer sam dobar s njom, ali prosto radi pogrešne stvari. Nekako mi je ona nesnađena, kontradiktorna… Meni je okej ovo što je s Lukom, čak je možda i najbolje to.

Gagi je naveo i da je Anita, prema njegovim saznanjima, u jednom periodu paralelno održavala kontakte sa Boškićem i Filipom, što je šokiralo sve u studiju:

– Ona dok se viđala s Boškićem, koliko ja znam, uporedo se viđala i sa Filipom.

Celo epizodu emisije „Pitao BIH za druga” možete pogledati ovde:

Pročitaj još

Elita

Sara se raspada u suzama: NIKADA OVAKO PONOVO, PO STOTI PUT, NIJE BILA ZALJUBLJENA (VIDEO)

Published

on

By

Sara Stojanović

Sara Stojanović nastavlja da pati zbog svojih ljubavi i svaka nova ljubav joj je ona prava kakvu nikada nije imala. Sa druge strane, nekako se Janjuš uvek nađe tu da se malo zeza na njen račun i da joj posprdno pomaže da prevaziđe nove ljubavne jade. Ovaj komičan video morate pogledati.

  • Ajde, što plačeš, je*em mu miša? – pitao je Janjuš dok je mazio po glavi.
  • A zaljubila sam se, Janjuše – rekla je Sara grcajući u suzama i nastavila:
  • Niko se ovako nije ponašao prema meni.

I Janjuš je nastavio da se sprda sa njom da se baz zaljubila i da se to vidi.

https://www.tiktok.com/@zadruga_elita_official/video/7654943993184128276?_r=1&_t=ZS-97X9SVE88uW

  • Duša moja, pogledaj suze kako mi idu – tešio je Janjuš dok je mazio po glavi.

Pitao je da li se baš zaljubila.

  • Jesam, sada sam se baš zaljubila.
  • To se baš vidi, nemoj sada da bude drugačije – malo ironično je govorio Janjuš, misleći očigledno na to kako se Sara svaki dan zaljubi u drugog.
  • Ja sam se stvarno zaljubila, neće biti drugačije, znaš ti mene – pravda se Sara.
  • Znam, kako ne znam – ironično odgovara Janjuš.

Na kraju ga je Sara pitala da li se sprda sa njom, a on je, naravno, negirao – ma kakvi.

Pročitaj još

Estrada