Connect with us

Estrada

Mina Vrbaški pod pritiskom u Eliti: Viktor Gagić ponovo izazvao burne reakcije

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’ došlo je do žestokih komentara zbog odnosa Mine i Viktora, a prijatelji apeluju na Minu da sačuva dostojanstvo

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’ došlo je do žestokih komentara zbog odnosa Mine i Viktora, a prijatelji apeluju na Minu da sačuva dostojanstvo

Mina Vrbaški našla se u centru pažnje tokom emisije ‘Pretres nedelje’ na televiziji Pink, kada je njen odnos sa Viktorom Gagićem izazvao lavinu komentara za stolom. Voditelj Milan Milošević dao je reč Mileni Kačavendi, koja je iskoristila priliku da prokomentariše sve češće razmirice između Mine i Viktora, a atmosfera u Beloj kući postala je napeta.

Iako su prijatelji apelovali na Minu da povrati samopouzdanje i prekine ponižavajuće situacije sa Viktorom, ona je tokom emisije viđena kako kleči, što je izazvalo dodatne reakcije među ukućanima. Viktor Gagić je svojim ponašanjem ponovo izazvao burne komentare, a snimci sa događaja brzo su se proširili društvenim mrežama.

Emisija je ispraćena i na zvaničnom YouTube kanalu, gde se mogu videti ključni momenti – uključujući trenutak kad Mina, nemoćna, kleči pred Viktorom. Ovaj potez dodatno je uzburkao ostale takmičare, a u diskusiju se uključio i Dača, što je dovelo do još jedne rasprave.

Podsećamo, odnos Mine Vrbaški i Viktora Gagića poslednjih nedelja privlači veliku pažnju u ‘Eliti 9’, a gledaoci i učesnici ne kriju zabrinutost zbog dinamike među njima. Epizoda iz 19. maja još jednom pokazuje koliko su emocije i tenzije u Beloj kući na visokom nivou.

Elita 9: Minu mole prijatelji da prestane da se ponižava zbog Viktora – 19.05.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Marina Visković objasnila priču o vili u Dubaiju i otkrila svoje favorite sa estrade

Pevačica je u emisiji odgovorila na komentare o luksuznoj nekretnini i izdvojila koleginice koje smatra najatraktivnijima

Published

on

By

Pevačica je u emisiji odgovorila na komentare o luksuznoj nekretnini i izdvojila koleginice koje smatra najatraktivnijima

Marina Visković, popularna pevačica, gostovala je u emisiji “Amidži šou” i otvoreno govorila o nedavnim spekulacijama vezanim za njen boravak u Dubaiju. Povod za razgovor bila su brojna pitanja gledalaca na Instagramu, a posebno je pažnju privukla tema luksuzne vile, za koju su mnogi mislili da je njena.

Na pitanje kako je došla do tolike kuće u Dubaiju, Marina je objasnila da se radi o šali i parodiji nastaloj tokom snimanja spota. “Ja sam jako iznenađena jer svi vole koliko volim da se zezam. Mi smo dok smo snimali spot iskoristili trenutak da napravimo parodiju. Imali smo za cilj da se zabavimo. Iznenađena sam da ima veliki broj ljudi koji misle da sam ozbiljna da je to moja kuća. Samo smo se šalili i imali smo za cilj da napravimo parodiju. Da imam tamo kuću, ne bih je snimala na taj način”, istakla je Marina u emisiji.

Osim toga, pevačica je odgovorila i na pitanje koje koleginice smatra najzgodnijima na domaćoj sceni. “Ima dosta lepih koleginica. Mia moja, ja volim nju, volim kad je neko posvećen svom izgledu i ima zgodno telo. Ceca, njena lepota i harizma. Anabela mi je jako lepa žena…”, rekla je Marina, izdvojivši nekoliko imena sa estrade.

Na kraju, dotakla se i odnosa sa Ilidom i Marinom, ističući da su i dalje dobre prijateljice, iako se ne viđaju često zbog obaveza. “Mi smo super drugarice, nemamo priliku često da se družimo, ali smo u kontaktu i rado se viđamo kad nam to vreme dozvoli”, zaključila je Viskovićeva.

Njeno gostovanje izazvalo je veliku pažnju gledalaca, a komentari na društvenim mrežama dodatno su potvrdili interesovanje javnosti za sve što Marina radi i izjavljuje.

Pročitaj još

Estrada

Sandra Afrika uživa na Sardiniji: Pevačica podelila trenutke sa luksuznog odmora

Poznata pevačica odmarala na italijanskom ostrvu, pratioci na Instagramu oduševljeni prizorima sa plaže i iz restorana

Published

on

By

Poznata pevačica odmarala na italijanskom ostrvu, pratioci na Instagramu oduševljeni prizorima sa plaže i iz restorana

Sandra Afrika, popularna pevačica, napravila je pauzu od nastupa i otputovala na zasluženi odmor na prelepu Sardiniju. Svoje letnje avanture zabeležila je na Instagramu, gde je sa fanovima podelila niz fotografija i snimaka sa ovog poznatog italijanskog ostrva.

Na jednoj od objava, Sandra je prikazala uživanje u elitnom restoranu tik uz more. Na njenom stolu našla se bogata porcija paste sa morskim plodovima i rakovima, koju je upotpunila čašom ohlađenog belog vina. Prelep pogled na plažu sa belim suncobranima i bujnim zelenilom dodatno je upotpunio idiličnu atmosferu objave.

Nakon ručka, Sandra se preselila na plažu, gde je u minijaturnom bikiniju privukla pažnju svojih pratilaca. Sunčanje uz osvežavajuće koktele i opuštanje na suncu pretvorili su njen odmor u pravi letnji hedonizam, što su pratioci ispratili brojnim pozitivnim komentarima.

Pevačica je i ovog puta pokazala zašto važi za jednu od najzgodnijih dama domaće scene, a njene letnje objave izazvale su mnoštvo reakcija na društvenim mrežama. U isto vreme, poznato je i da je nedavno kupila stan, a ranije je plaćala kiriju od 1000 evra, što je dodatno zainteresovalo javnost za njen privatni život.

Sandra Afrika nastavlja da uživa u odmoru, a fanovi sa nestrpljenjem prate svaki njen korak na Sardiniji.

Pročitaj još

Estrada

Marina Visković progovorila o vili u Dubaiju i otkrila koje koleginice najviše ceni

Pevačica je u emisiji odgovarala na pitanja gledalaca, objasnila priču o luksuznoj kući i izdvojila najlepše dame sa scene

Published

on

By

Pevačica je u emisiji odgovarala na pitanja gledalaca, objasnila priču o luksuznoj kući i izdvojila najlepše dame sa scene

Popularna pevačica Marina Visković gostovala je u emisiji „Amidži šou“, gde je bez zadrške odgovarala na pitanja gledalaca sa Instagrama. Jedno od najzanimljivijih ticalo se njene navodne luksuzne vile u Dubaiju, što je izazvalo buru komentara na društvenim mrežama.

Na pitanje „Kako si uspela da dobiješ toliku kuću u Dubaiju?“, Viskovićeva je odmah pojasnila da je reč o šali: „Ja sam jako iznenađena jer svi vole koliko volim da se zezam. Mi smo dok smo snimali spot iskoristili trenutak da napravimo parodiju. Imali smo za cilj da se zabavimo. Iznenađena sam da ima veliki broj ljudi koji misle da sam ozbiljna da je to moja kuća. Samo smo se šalili i imali smo za cilj da napravimo parodiju. Da imam tamo kuću, ne bih je snimala na taj način.“

U nastavku emisije, pevačica je otkrila i koje koleginice smatra najlepšima na estradi. Izdvojila je Miu, Cecu i Anabelu, naglašavajući njihovu posvećenost izgledu, harizmu i lepotu.

Na pitanje o prijateljstvu sa koleginicama Ildom i Marinom, Marina je istakla: „Mi smo super drugarice, nemamo priliku često da se družimo, ali smo u kontaktu i rado se viđamo kad nam to vreme dozvoli.“

Gostovanje Marine Visković u emisiji izazvalo je brojne reakcije na društvenim mrežama, a iskreni odgovori naišli su na odobravanje publike.

Pročitaj još

Estrada