Connect with us

Elita

Viktor presekao odnos sa Minom: Nema više tolerancije za njena muljanja

Nakon burnih dešavanja u Eliti 9, Viktor je jasno stavio do znanja Mini da za njih više nema povratka

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Nakon burnih dešavanja u Eliti 9, Viktor je jasno stavio do znanja Mini da za njih više nema povratka

Viktor je u rijaliti programu Elita 9 odlučio da stavi tačku na svoj odnos sa Minom, a sve nakon niza nesuglasica i nejasnih situacija koje su se dešavale pred kamerama. Tokom razgovora, Viktor je jasno izrazio nezadovoljstvo ponašanjem svoje partnerke, navodeći da više ne želi da trpi njena muljanja i neodlučnost.

Na snimku koji je emitovan na TV Pink, Viktor je pred kamerama izneo svoje stavove, postavljajući Mini pitanje o njenim postupcima i odnosu sa drugim učesnicima. Njegov ton bio je jasan i odlučan, bez prostora za dalje kompromise. Situacija je kulminirala kada je Viktor rekao da je za njih “od danas kraj”, čime je stavio tačku na njihov odnos u rijalitiju.

Ovaj raskid izazvao je burne reakcije kako među ostalim učesnicima, tako i među publikom, a komentarima se pridružila i Teodora Delić, koja je postavila pitanje povodom aktuelne situacije. Iako su slične priče već viđane u Eliti 9, Viktorova odluka privukla je posebnu pažnju gledalaca.

Podsećamo, Elita 9 je poznata po dinamičnim odnosima među učesnicima, a Viktor i Mina su do sada često bili u centru pažnje zbog svojih neslaganja. Njihov odnos je i ranije bio na testu, ali ovoga puta Viktor je jasno poručio da nema više prostora za pomirenje.

Elita 9: Viktor dao Mini šut-kartu, više ne trpi njena muljanja i muvanja – 02.06.2026.

Elita

VIKTOR ZAPRETIO MINI: Sad sve znam za tvog NAJBOLJEG DRUGA! Rešila si da odem u kanal (VIDEO)

Published

on

By

Odnos Mine Vrbaški i Viktora Gagića nepromenjiv je iz dana u dan i iz časa u čas. Viktor je rešio da odgovori na prozivke da je “peder”, a objasnio je Mini i da zna odakle potiču sve takve priče:

  • Zar te nije bilo blam kad mi tvoj najbolji drugar govori pederu, a ja i dalje ne znam da je to zbog tebe, a sad znam. Sad ću ja da se zaigram malo sa tobom i da ti pokažem šta ja mogu. Treba blam da te bude, a ti zapravo i jesi blam. Daješ debilima ovde za pravo tako da mi pričaju.

On joj je dao i instrukcije kako bi trebala da se ponaša kad ga vidi da je “u crvenom”:

  • Kad me vidiš da sam u crvenom, zašto me ne bi ostavila na miru, ali ne nego ti još više provociraš i nagovaraš druga da me provocira za pedera. A ti se smeješ na to i ćutiš. Možeš da lažeš mamu kući da nisi bila tu tad, koja ne gleda ovo, mene ne možeš da lažeš. Ti si tu bila i smejala se. Skloni se od mene i pusti me da iskuliram. Ti si očigledno odlučila da ja idem u kanal i to je to.

https://www.instagram.com/p/DZpPju9Ikl9/

Pročitaj još

Elita

EVO GDE JE SANJA GRUJIĆ: Danas je važan dan za Marka Stefanovića, a sada se oglasila i ona (FOTO)

Published

on

By

Danas bivši učesnik “Elite 8”, Marko Stefanović, proslavlja rođendan nakon kraha veze sa Sanjom Grujić, dok se javnost već danima pita gde se nalazi njegova bivša devojka.

Marko Stefanović i Sanja Grujić započeli su svoju romansu tokom šeste sezone rijalitija “Zadruga”. Nakon višegodišnje veze, koju su obeležili brojni raskidi i pomirenja, čini se da je ovog puta njihovoj ljubavi definitivno došao kraj, što je rastužilo mnoge njihove fanove. Marko je potvrdio navode o raskidu, istakavši da su spekulacije tačne, kao i da namerava da se u narednom periodu posveti sebi i ličnom napretku.

Od trenutka kada je vest o raskidu dospela u javnost, životi nekadašnjeg para nalaze se pod posebnom pažnjom javnosti, pa se mnogi pitaju gde je sada Sanja Grujić. Marko je na svom profilu objavio da danas slavi rođendan, a čestitke su mu tokom dana pristizale sa svih strana. Ostaje da se vidi da li će među njima biti i ona iz Sremske Mitrovice, odnosno od njegove bivše partnerke.

S druge strane, Sanja se nakon raskida prvi put oglasila na Instagramu. Ona je svojim pratiocima pokazala kako provodi dane nakon završetka veze, objavivši snimak iz svog salona u Sremskoj Mitrovici. Time je otkrila da je trenutno fokusirana na posao i da se posvetila radu u svom salonu za negu lepote.

Sanja u svađi sa Markovom porodicom

Sanja Grujić svojevremeno je govorila o svom lošem odnosu sa Markovom porodicom. Sanja je prošle godine prokomentarisala izjave oca Marka Stefanovića.

Odgovori mu nisu bili bazirani na činjenice nego na vezu sa mnom. On je rekao da su to izmišljiotine i da sam ja kriva, a Marko je pričao o svom detinjstvu. Markova mama je to potvrdila, tako da je to bila istina, a lopta je prebačena na mene i većina gledalaca ima mišljenje da sam ja kriva, kao da nisu čuli. Žao mi je jer su tad demantovali i rekli da sam ja krivac. Slike sa bazena su trebale da budu predstavljene kao fotografije sa mora i to je jedina slika. Sve je obrnutno, a Markova, kao i moja priča, je ista. Ljudi koji su bili u svađi sa Markom su koristili njegovu priču. Marko nije trebao da priča jer su koristili protiv njega i smatrali ga lažovom, a niko nije mislio da je povređen i da neke dobronamerne stvari shvati kao poniženje jer je bio ponižavan u detinjstvu. Kad si iskren ljudi traže krivca, u prevarantima heroje. Ko je zas**o bude okovan zlatom, ko je bičovan bi još i da ga kamenuju. Svako će da gleda očima kojim želim i da priča kako mu odgovara. Mislim da svako treba da drži privatan život za sebe inače će proći kao Marko – govorila je Sanja.

Pročitaj još

Elita

Sofija se ne kaje što je bila sa muškarcem starijim 41 godinu: ŠTO BI SE KAJALA, IZMUZLA MU FINE PARE (VIDEO)

Published

on

By

sofija janićijević

Danas je tema u Beloj kući bilo – kajanje.

Produkciju je zanimalo za šta se kaju učesnici u ovoj sezoni, a iz toga se može shvatiti i za šta se ne kaju.

  • Kajem se što sam dozvolila nekim džukelma iz kuće da uzimaju moju majku u usta, sa pravom ili ne.

A onda je nastavila:

  • Kajem se što sam dala pristup nekim ljudima koji nisu vredni mene i mog prisustva.

Na kraju se osvrnula i na odnos sa Terzom, ali nije pomenula da se kaje što je bila sa Danetom.

  • Kajem se što sam slagala Terzu i što sam u sukobu sa njim iznela sve i svašta, naravno lagala, i vređala njegovu porodicu – zaključila je ona.

Podsetimo se da je Sofija jednom prilikom, na žurci, rekla da je od Baneta izvukla skoro 200.000 evra tokom njihovog odnosa. Ona je posle tražila od njega i da nastavi da otplaćuje kredit njenoj majci.

https://www.youtube.com/watch?v=fv2f5OAqNmM

Pročitaj još

Estrada