Connect with us

Estrada

Aneli Ahmić iskreno o odnosu sa Filipom Đukićem: Priznala emocije i otkrila šta je muči

U razgovoru sa Drvetom mudrosti, Aneli je otvorila dušu i komentarisala spekulacije o svom odnosu sa Filipom, ali i pomenula Luku i druge zadrugare

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

U razgovoru sa Drvetom mudrosti, Aneli je otvorila dušu i komentarisala spekulacije o svom odnosu sa Filipom, ali i pomenula Luku i druge zadrugare

Aneli Ahmić ponovo je privukla pažnju gledalaca rijalitija, kada je u razgovoru sa Drvetom mudrosti otvoreno govorila o svom odnosu sa Filipom Đukićem. Na platformi TV Pink, Aneli je otkrila kako vidi svoju vezu sa Filipom, ali i šta je zapravo muči u njihovoj komunikaciji.

Na pitanje Drveta mudrosti da li između nje i Filipa postoji nešto više od prijateljstva, Aneli je iskreno priznala da između njih postoje određene emocije. “Svi pričaju da je Filip ludo zaljubljen u tebe”, konstatovalo je Drvo, a Aneli je odgovorila: “Drago mi je da to pričaju, šta da ti kažem… Sinoć je bila žurka, malo sam se i naljutila, rekao je da neće piti, zamolila sam ga da ne pije, jer mi se to ne sviđa, pravi svašta, ništa mu se ne zna. Onda je sedeo u ćošku kao da su mu sve lađe potonule, onda sam se iznervirala jer mi nije prišao celu noć. Kad ne pije kao da se plaši da mi priđe. Otišla sam sa žurke, onda je došao u pab, pa smo se malo sporečkali, a na kraju opet se zagrlili i sve, drago mi je što nije pio, bolji je svakako.”

Aneli je istakla da prema Filipu ima osećanja, ali joj smeta što često ona mora da inicira bliskost. “Što se tiče našeg odnosa, mislim da on nešto oseća prema meni… Ali ja sam navikla na preveliku pažnju, pa se naljutim kad on meni ne priđe da me zagrli prvi, smatram da je malo čudnjikav po tom pitanju, ja moram uvek prva da dođem i zagrlim ga.”

Tokom razgovora, Aneli je komentarisala i situaciju sa Lukom i Anitom, ali i činjenicu da žene u rijalitiju često komentarišu njen odnos sa Filipom. Gledaoci su pažljivo pratili njene reči, a njene iskrene izjave izazvale su brojne reakcije na društvenim mrežama.

Elita 9: Aneli otvorila dušu kod Drveta,komentariše sve redom Asmina,Luku,Filipa,Staniju-03.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stanija Dobrojević i Viktor Gagić privukli pažnju pričom o druženju, Marinković otkrio detalje

Ivan Marinković pokrenuo temu odnosa Stanije i Viktora, Mina Vrbaški komentarisala, a Gagić pomenuo reakcije porodice

Published

on

By

Ivan Marinković pokrenuo temu odnosa Stanije i Viktora, Mina Vrbaški komentarisala, a Gagić pomenuo reakcije porodice

Stanija Dobrojević i Viktor Gagić ponovo su u centru pažnje javnosti nakon što je u najnovijem snimku iz rijalitija prikazan razgovor u kojem Ivan Marinković pokreće temu njihovog druženja. Na video zapisu, koji je emitovan na Pinku, Marinković je sa Gagićem komentarisao odnos sa Stanijom, a ova tema odmah je izazvala reakcije među ostalim učesnicima.

Viktor Gagić je u razgovoru otkrio da bi voleo da se druži sa Stanijom, što je dodatno podgrejalo interesovanje gledalaca. Mina Vrbaški iskoristila je priliku da iznese svoj stav o ovom odnosu, dok je Gagić u nastavku razgovora pomenuo i reakcije iz svoje porodice na priče koje kruže, posebno o navodnoj trudnoći, ističući da njegova majka nije ravnodušna na te spekulacije.

Na snimku se jasno vidi kako Ivan Marinković inicira razgovor o odnosu Stanije i Viktora, dok ostali učesnici pažljivo prate razvoj situacije. Detalji iz ovog razgovora brzo su postali tema među fanovima rijalitija, a komentari na društvenim mrežama ne prestaju.

Ova situacija pokazuje koliko pažnje izazivaju međuljudski odnosi u rijalitiju, a čini se da će priča o Staniji i Viktoru još neko vreme biti glavno interesovanje među publikom.

Elita 9: Viktor priznaje da bi voleo da se druži sa Stanijom – 12.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Bebica oštro kritikovao Aneli zbog odnosa sa Filipom, Luka i ostali izneli svoje mišljenje

U emisiji ‘Gledanje snimaka’, odnosi Aneli Ahmić i Filipa Đukića postali su glavna tema, a učesnici su bez ustručavanja komentarisali njihovo ponašanje u izolaciji.

Published

on

By

U emisiji ‘Gledanje snimaka’, odnosi Aneli Ahmić i Filipa Đukića postali su glavna tema, a učesnici su bez ustručavanja komentarisali njihovo ponašanje u izolaciji.

Tokom emisije ”Gledanje snimaka” u rijalitiju ”Elita 9”, učesnici su imali priliku da vide snimak na kojem Aneli Ahmić poziva Filipa Đukića u svoj krevet dok su u izolaciji, nakon čega su se mazili i grlili. Voditeljka Ivana Šopić prva je dala reč Filipu, koji je prokomentarisao: “Pa, nije ništa. Ovo je ljubljenje, maženje i grljenje, eto šta je. Ništa novo, što se do sada nije dešavalo, iskreno. Vezu da ozvaničimo ne možemo, rekao sam već sve.” Na pitanje da li time ponižava Aneli, Filip je odgovorio: “Ne, ne mislim. Ne ponižavam je. Mislim da je imala sto puta neke gore postupke, nego ovo što je sa mnom dobra i što se mi družimo, to je činjenica. Ja nisam želeo ništa loše da uradim Aneli, ne ponižavam je. Ako učesnici misle da je ponižava, eto, neka misle. Meni je bitno šta mi razum govori, šta mi srce govori. Za neke stvari nisam sazreo, za neke jesam, to je istina. Nije mi problem da ozvaničim odnos u rijalitiju, nego da to uradim, već sam rekao i što.”

Aneli je zatim istakla da joj nije prijatno zbog komentara ostalih: “Ne mislim da me on ponižava, ali mi je zbog komentara veoma neprijatno. Kao na iglama sam. Gledam kako će on da odgovori, kako ću ja. Meni je dobro pored Filipa, nećemo se intimizirati, super nam je. Kad ne pričamo, tada mi je najgore, zato ćemo se družiti.”

Bebica je iskoristio priliku da iznese oštru kritiku na Anelin račun: “Ovde mi nešto osuđujemo Filipa, a svi znamo šta on radi. Međutim, Aneli je njega pijanog zvala kod sebe u krevet, da se razumemo. Aneli bi se tako iz*ebala ovde sa Filipom, ali neće, jer glumi moral, evidentno je i očigledno, da se ne lažemo.”

Luka je dodao da, ukoliko Aneli smatra da se ponižava, treba da odluči: “Aneli ako smatra da se ponižava, trebalo bi da kaže Filipu da okončaju odnos, ili da idu dalje. Ako joj odgovara takav odnos, onda ne vidim problem da budu u nekom površnom odnosu.”

Matora je iznela sumnju u Filipove emocije: “Što se mene tiče, ja sve više sumnjam u Filipa i njegove emocije. Mislim da sve više petlja, iskreno. Ne vidim da ima neke emocije preterane u tom odnosu. Ako mu prija ona, nečiji zagrljaj ili prisustvo, ne znači da ima emocije. Osim kad zagrli Aneli, ne znam kada se vidi da tu postoji neka privlačnost. Ništa mu se Aneli ne razlikuje od drugih devojaka, to je činjenica. Kada je njega Aneli odbila za se*s, on je pokazao da bi potencijalno ušao u vezu s njom, samo da spava s njom. Da, želeo je se*s, želi ga još uvek, to je njegov cilj, evidentno je to. Ništa on specijalno ne pokazuje kada je reč o emocijama prema Aneli.”

Janjuš je zaključio da Filip nema ozbiljne namere: “Ako Filip ne želi vezu sa Aneli, to znači da bi sa njom samo se*s imao. Čak i da ga usporava činjenica što ima dete, da bude sa njom, ni to ne bi moglo da ga zaistavi, imao bi petoro dece s njom.”

Rasprava o odnosu Aneli i Filipa izazvala je burne reakcije među učesnicima, a komentari su pokazali koliko su mišljenja podeljena o njihovom ponašanju.

Elita 9: Učesnici gledaju kako Aneli i Filip provode vreme u izolaciji – 11.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Maja otvoreno priznala ljubomoru na Staniju, Stanija iznenađena otkrićem o bivšima

U živoj emisiji Maja Marinković iznela je da je bila ljubomorna zbog Stanije, dok je Stanija otkrila da su je kontaktirali Majini bivši momci.

Published

on

By

U živoj emisiji Maja Marinković iznela je da je bila ljubomorna zbog Stanije, dok je Stanija otkrila da su je kontaktirali Majini bivši momci.

Tokom emisije, voditeljka Ivana Šopić dala je reč Maji Marinković, koja je otvoreno priznala da je sumnjala da je Asmin Durdžić namerno spomenuo treće lice u njihovoj svađi, aludirajući na Staniju. Maja je istakla da je logično da su Stanija i Aneli imale veću težinu u ovim pričama i da je nju najviše iznerviralo upravo spominjanje trećih lica. “Logično je da je mislio na nju, kao što i ja pomislim na bivše, pa to najviše iznervira, logično da veću težinu imaju Stanija i Aneli nego bilo ko drugi. Mene boli uvo za uvrede, ali kada se spomenu treća lica, ja poludim. Meni ne treba da se spominju treća lica, jer mi sami unosimo i Staniju i Filipa Cara u priče pa ispada da smo opsednuti sa njima”, rekla je Maja.

Na Majinu izjavu, Stanija je bila iznenađena i prokomentarisala da mora da proveri pada li sneg u junu, aludirajući na šokiranost Majinim priznanjem. Stanija je zatim dodala: “On je provukao ‘mala crna’, to je aludirao na mene, a onda je rekao ‘mala crna koju će da proba’, e sada da li je to izvrnuo, ne znam. Kada je rekao da Majini bivši ne mogu da dođu do mene, to nije tako, meni su pisali i Car i Janjuš, ali ja nisam prihvatila, a to što je rekao a ne mogu, on zna šta je on sve morao da uradi da bi me smuvao.”

Elita 9: Maja priznala da je ljubomorisala Asminu na Staniju – 12.06.2026.


Pročitaj još

Estrada