Connect with us

Estrada

Anđelo preuzima vođstvo i raspodelu budžeta u Eliti 9

Nakon što je Aleksandra Jakšić napustila Elitu 9, Anđelo Ranković je postao novi vođa i dobio zadatak da podeli novac među učesnicima prema uputstvu Velikog šefa.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Nakon što je Aleksandra Jakšić napustila Elitu 9, Anđelo Ranković je postao novi vođa i dobio zadatak da podeli novac među učesnicima prema uputstvu Velikog šefa.

Popodne u “Eliti 9” je počelo burno nakon što je sinoć Aleksandra Jakšić napustila rijaliti, ostavljajući Anđela Rankovića na mestu novog vođe. Već na samom početku svog mandata, Anđelo je primio prvo pismo od Velikog šefa, koje ga je obavestilo o zadatku podele nedeljnog budžeta. U pismu je stajalo: “Draga Elito, šaljemo vam novac za nedeljne troškove, vođa će sada raspodeliti novac i to tako što 28 učesnika treba da dobije po 3.000, 4 učesnika po 4.000, a dva učesnika po 5.000 dinara. Mora se jasno i glasno čuti ko je koliko novca dobio i zbog čega.” Raspodela novca uvek izaziva tenzije među učesnicima, pa se očekuje da će Anđelove odluke izazvati brojne reakcije i diskusije za crnim stolom. Ova podela budžeta predstavlja prvi veliki izazov za novog vođu, a gledaoce očekuje zanimljivo poslepodne dok prate kako će se situacija razvijati.

Elita 9: Pismo za podelu budžeta – 22.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Aleksandra Jakšić progovorila o odnosu sa Anđelom Rankovićem nakon izlaska iz Elite 9

Nakon što je napustila rijaliti, Aleksandra otkriva detalje bliskosti sa Anđelom i komentariše emotivne simpatije

Published

on

By

Nakon što je napustila rijaliti, Aleksandra otkriva detalje bliskosti sa Anđelom i komentariše emotivne simpatije

Aleksandra Jakšić, koja je jutros napustila “Elitu 9” odlukom publike, otvoreno je govorila o svom odnosu sa Anđelom Rankovićem u intervjuu za Pink.rs. Njihova bliskost tokom trajanja rijalitija bila je očigledna, ali Aleksandra napominje da taj odnos ne može precizno da definiše, ističući da su ih tokom sezone pratili brojni izazovi.

“Bili smo jako bliski, imali smo specifičan odnos celu sezonu. Imali smo puno prepreka i vetrova koji su pokušavali da nas razdvoje, ali smo se stalno držali zajedno. Kakav je naš odnos?! Ja to ne mogu ni da definišem, onako kako ste gledali, tako je i bilo, a ja nisam želela da se definiše i nisam želela da ja to definišem”, rekla je Aleksandra za Pink.rs.

Na pitanje o postojanju simpatija, Aleksandra je potvrdila da one postoje, ali je objasnila da nije sklona brzom ulasku u veze. Osvrnula se i na to kako nisu dozvoljavali drugima da utiču na njihov odnos: “Simpatije tu jesu, jesu… Ja nisam neka šifalica koja će da ulazi u veze i da se ljubaka, kao što je i on ušao da bude ono što jeste. Uživali smo u društvu jedno drugog i to je bilo to, možda nešto bude, a možda i ne, zato i jeste trajao. Nisam dozvoljavala da bilo ko narušava naš odnos, ko god je pokušao da se približi malo više, doživeo je kao i ostale devojke. Poenta je da ko god da je prišao, morao je da odstupi.”

Aleksandra je takođe prokomentarisala i svoj odnos sa Milenom Kačavendom i Markom Janjuševićem Janjušem, navodeći da prvi sukob sa Kačavendom nije bio planiran i da je Janjuš bio deo njene igre u rijalitiju.

Njena iskrena izjava i dalje izaziva komentare među gledaocima i pratiocima rijalitija, dok javnost sa nestrpljenjem čeka da vidi kako će se odvijati odnosi među bivšim učesnicima nakon završetka “Elite 9”.

Pročitaj još

Estrada

Anđelo dodelio mali budžet Aneli, sukob eskalirao – Aneli stala uz Anitu

Tokom podele budžeta u Eliti 9, Anđelo Ranković i Aneli Ahmić ušli su u žestoku raspravu nakon što joj je dodeljen mali budžet, a Aneli je javno izrazila podršku Aniti.

Published

on

By

Tokom podele budžeta u Eliti 9, Anđelo Ranković i Aneli Ahmić ušli su u žestoku raspravu nakon što joj je dodeljen mali budžet, a Aneli je javno izrazila podršku Aniti.

U toku podele budžeta u Eliti 9, Anđelo Ranković je odlučio da mali budžet dodeli Aneli Ahmić, što je izazvalo burnu reakciju sa njene strane. Anđelo je obrazložio svoju odluku navodeći da je nekada smatrao njihovo prijateljstvo iskrenim i da je pokušavao da pomogne i njoj i Asminu, ali da su njihovi odnosi zahladneli. “Možda si mogla da ga dobiješ pre šest meseci. Nisi ispala fer prema meni, družili smo se i mislio sam da je to iskreno. Bio sam dobar sa Asminom i sa tobom, bilo je zategnuto, a gledao sam kako da pomognem i tebi i njemu. Mislim da ti ove sezone ni na jedan način nisam odmogao, a ti si pričala da sam kvaran, folirant i da sam se sa tobom družila lažno i zarad poklona. Rekla si da sam otpadak, da si me podigla i prosledila dalje, a tad je tebi bilo teško, a ne meni. Očigledno da si sve to mislila i čekala trenutak da to pričaš. Promenila si se i nisi Aneli sa kojom sam se družio, a to je otkako ide kraj. Imaš postupke koji mi deluju kao ozbiljna gluma. Ti ono što je najbitnije nisi rešila, a kad Asmin pokaže volju privatiš i odustaneš. Vas dvoje nikad nećete rešiti situaciju mirnim putem nego putem suda. Ti ako izađeš kao pobednica sa nagradom ne znači da si pobedila u svojoj borbi, a treba da nađeš način da zajedno pobedite”, rekao je Anđelo.

Na njegove reči, Aneli je reagovala burno i istakla da je mnogo toga trpela zbog njega, ali i da više veruje Aniti u ovom sukobu. “Ti više pričaš o sebi i narod napolju ti se smeje kad mene komentarišeš. Ja sam se sa Ivanom posvađala zbog tebe i branila sam te od svih. Ti si pao u depresiju kad je Mića pobedio na takmičenju. Ti si mene odbacio kao otpadak i rekao si: ‘Aneli niko nije izabrao, pa ću ja’, a ja sam rekla da ću da uzmem Miću. Ti si bio u depresiji jer su te Dača i Ivan sprdali i pitali gde ti je pobeda… Što se tiče Anite i tebe verujem u mnoge stvari ali ne 100%.”

Ova žestoka diskusija dodatno je produbila razdor između Anđela i Aneli, a Aneli je jasno stavila do znanja da u ovom trenutku više veruje Aniti nego njemu.

Elita 9: Aneli pukla zbog malog budžeta i Anđelu rekla da sve veruje Aniti – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Luka burno reagovao na Anđelovu odluku o budžetu i poruku Dači

Sukob između Luke i Anđela izbio je zbog malog budžeta za Daču i burnog obraćanja pred ostalim učesnicima, a situacija je dodatno eskalirala zbog prethodnih dešavanja među njima.

Published

on

By

Sukob između Luke i Anđela izbio je zbog malog budžeta za Daču i burnog obraćanja pred ostalim učesnicima, a situacija je dodatno eskalirala zbog prethodnih dešavanja među njima.

U najnovijoj epizodi rijalitija “Elita 9” došlo je do žestokog sukoba kada je Anđelo Ranković odlučio da dodeli mali budžet Danilu Dači Virijeviću. Ova odluka izazvala je burnu reakciju Luke, koji nije mogao da prećuti Anđelove reči i postupke.

Anđelo je u svom obraćanju istakao: “Ja sam rekao da je Dača osoba kod koje dolaze, odaju tajne, on ih izda, a oni se opet vraćaju kod njega. Luka i Anita su se družili sa njim i dužili se dok ga nije gađao kolačom, a to je bilo nakon što je rekao sve za Relju i Anitu.” Na to je Luka uzvratio: “Nikad! Anđelo, ti ovde sve lažeš i ti si taj koji se druži sa Dačom.”

Sukob se dodatno rasplamsao kada je Anđelo optužio Daču da nikome nije pravi prijatelj i da je spreman svakoga da proda, navodeći: “Dačo, nikome nisi prijatelj, spreman si svakoga da prodaš, bio si lažan u odnosima. Kačavenda i ti ste sa radijom ‘S mesta splačine’ pokazali da ste samo vi splačina. Nas ste ponižavali i govorili da ne zaslužujemo bolje, a onda smo gledali kako jedno drugo prozivate. Kad si delio budžet hteo si da pokažeš da si moćan i bitan i da vodiš glavnu reč. Smejao si se kad si slao u izolaciju, a samo moram da ti kažem da se kolo sreće okreće.”

Ovaj incident ponovo je skrenuo pažnju na napete odnose među učesnicima “Elite”, a gledaoci su mogli da isprate ceo sukob u direktnom prenosu.

Elita 9: Luka i Anita prave haos zbog Anđelovog budžeta i obraćanju Dači – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada