Connect with us

Estrada

Asmin i Maja napustili emisiju bez dozvole, Veliki šef ih kaznio

Učesnici Elite 9, Asmin Durdžić i Maja Marinković, kažnjeni su zbog samostalnog izlaska iz emisije, što je suprotno pravilima rijalitija.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Učesnici Elite 9, Asmin Durdžić i Maja Marinković, kažnjeni su zbog samostalnog izlaska iz emisije, što je suprotno pravilima rijalitija.

Na imanju u Šimanovcima, gde se održava rijaliti ‘Elita 9’, svi takmičari su jasno upoznati sa pravilima ponašanja i života, koja su vidno istaknuta na nekoliko mesta. Uprkos tome, Asmin Durdžić i Maja Marinković su odlučili da samoinicijativno napuste emisiju tokom podele budžeta koju vodi Anđelo Ranković, iako je njihovo prisustvo bilo obavezno. Zbog ovog postupka, Veliki šef je odmah reagovao i odlučio da kazni oboje takmičara zbog nepoštovanja pravila. Ovakvo ponašanje, kako je istaknuto, nije prihvatljivo i neće biti tolerisano u okviru Elite 9.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Pljačka u vili Saše Popovića: Lopovi odneli vrednosti iz dobro obezbeđenog doma

Poznati muzički producent i njegova supruga bili odsutni dok su profesionalni lopovi ušli u kuću i izneli sef sa dragocenostima

Published

on

By

Poznati muzički producent i njegova supruga bili odsutni dok su profesionalni lopovi ušli u kuću i izneli sef sa dragocenostima

Saša Popović, poznati muzički producent, bio je žrtva ozbiljne pljačke u svojoj vili na Bežanijskoj kosi pre sedam godina. Dok su Popović i njegova supruga Suzana boravili u Opatiji, lopovi su iskoristili njihovo odsustvo i upali u kuću, iz koje su odneli sef sa dragocenim nakitom, satovima i važnom dokumentacijom.

Policijski izveštaji ukazuju da je reč o profesionalnoj krađi – lopovi su unapred znali raspored sigurnosnih kamera, vešto su izbegli sva obezbeđenja i nisu ostavili nikakve tragove. Kuća, poznata po visokom stepenu zaštite i nadzoru, nije pokazivala znake nasilnog ulaska niti obijanja, što je dodatno zbunilo istražitelje u početku istrage.

Prema saznanjima, provalnik je preskočio ogradu visine oko 2,5 metra, prošao kroz otključana vrata i pretražio spavaću sobu na spratu kuće. Ukradeno je nekoliko muških i jedan ženski ručni sat, zlatni nakit i dukati, kao i dokumentacija bitna za porodicu Popović.

Policija je nekoliko meseci kasnije, u avgustu 2018. godine, privela osumnjičenog, protiv koga je podignuta optužnica za tešku krađu. Iako je istraga bila otežana zbog nedostatka tragova, profesionalnost izvršilaca i poznavanje sistema obezbeđenja jasno su ukazivali na dobro pripremljen plan.

Ova krađa ostala je upamćena kao jedan od najdrskijih upada u dom poznate ličnosti, a slučaj je dodatno uzburkao javnost zbog činjenice da je Popovićeva vila važila za jednu od najsigurnijih u naselju.

Pročitaj još

Estrada

Anđelo o prijateljstvu sa Terzom: Milica i ja nikada nismo želeli da pređemo granicu

Tokom raspodele budžeta, Anđelo Ranković se osvrnuo na odnos sa Filipom Đukićem i Terzom, uz iskrene reči o međusobnom poštovanju i granicama prijateljstva.

Published

on

By

Tokom raspodele budžeta, Anđelo Ranković se osvrnuo na odnos sa Filipom Đukićem i Terzom, uz iskrene reči o međusobnom poštovanju i granicama prijateljstva.

U okviru najnovije podele budžeta u rijalitiju, Anđelo Ranković je odlučio da dodeli male budžete Filipu Đukiću i Borislavu Terziću Terzi, navodeći da mu novac nije presudan, već odnos i mišljenje koje ima o njima. On je istakao da su mu obojica dragi, te da sa Filipom ima dobar odnos od samog početka, iako ne provode puno vremena zajedno. “Filipe, mi smo od početka dobri, ne blejimo i ne provodimo po ceo dan. Mi se vrtimo u krug cele sezone, imam o tebi lepo mišljenje, dobar si, ispravan i pošten. Na početku si više komentarisao, bio si direktan, a onda te je ubila energija. Meni se dopada način na koji ti razmišljaš i držiš se svog stava. Ja ne mislim da si lažan u odnosu sa Aneli. Ne mislim da si kvaran i da hoćeš da naneseš zlo”, rekao je Anđelo.

Filip Đukić je odgovorio da mu budžet nije od značaja: “Mene boli uvo za budžet, nemam problem zbog malog budžeta i to mi je samo traženje razloga da nekome nešto zameriš. Svako ima pravo drugačije da rasuđuje, ali meni budžet ne smeta nego su mi bitno mišljenje i odnos.”

Kada je reč o Terzi, Anđelo ga je opisao kao vrednog, sposobnog i energičnog čoveka, koji je uvek spreman da pomogne. Posebno je naglasio koliko Terza ceni i poštuje porodicu, što smatra njegovom velikom vrlinom. “Terza, vredan, radan, energičan i sposoban. Ovde si se svima našao i bio tu šta god da mu je potrebno. Ti ceniš svoju porodicu, poštuješ je i to uvek ističeš. Ja nikad nisam mislio da ti imaš lošu dušu, pa i kad opsuješ i uvredio 1000 puta si pokazao da se istinki kaješ. Kad se desila situacija za nas reagovao si više nego korektno, sačekao si sve, a onda smo pričali. Ja sam se istinki izvinio jer smatram da sam pogrešio i rekao sam da snosim odgovornost i da Milica ništa nije kriva jer je to iz drugarstva preraslo u muvanje. Milica i ja nikad nismo hteli da pređemo granicu. Ja sam se izvinio i znam da si video da je iskreno”, objasnio je Anđelo.

Ovim rečima, Anđelo je pokazao koliko ceni iskrena prijateljstva i jasno stavio do znanja kako granice nisu pređene, istakavši poverenje i poštovanje među učesnicima.

Elita 9: Anđelo pohvalio Terzu jer ističe koliko ceni i poštuje porodicu – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Anđelo uručio Staniji mali budžet, iznenadio je sve učesnike u Eliti

Stanija Dobrojević neočekivano je dobila najmanji budžet od Anđela Rankovića, što je izazvalo reakcije u Eliti 9 i među gledaocima.

Published

on

By

Stanija Dobrojević neočekivano je dobila najmanji budžet od Anđela Rankovića, što je izazvalo reakcije u Eliti 9 i među gledaocima.

Veliko iznenađenje dogodilo se pred kraj podele budžeta u Eliti 9 kada je Anđelo Ranković odlučio da Staniji Dobrojević dodeli mali budžet. Ovakav potez niko nije predvideo, a Stanija nije krila iznenađenje zbog ove odluke. Anđelo je u svom obrazloženju naveo da je Stanija, iako ima prijatnu energiju i deluje smireno, ipak imala momente impulsivnosti, posebno kada je reagovala na Uroša. “Stanija, mali budžet, ali ti od mene zaslužuješ više. Koliko god da smo dobri ipak imaju ljudi sa kojima sam proveo više vremena. Ja sam rekao da imaš jaku prijatnu energiju, da si mirna i staložena. Mirnoću si demantovala jer si nasrnula na Uroša. Ušla si kad je ovde situacija kad je energija katastrofa i da nisi bila spremna na sve ovo. Meni to ne menja mišljenje o tebi da si staložena osoba sa kojom može da se priča kad nije u konfliktu. Ti imaš neke reakcija za koje ne mogu da verujem. Impulsivna si i reaguješ na sve kad se spomeneš. Meni se ne dopada jer ne zaviruješ u tuđe dvorište. Ne vidim da želiš da ulaziš u rat sa nekim nego želiš da rešiš svoju situaciju. Mislim da u odnosu sa Asminom nakon mesec dana nije bilo ljubavi nego poštovanje i samo ste na tome nosili odnos tri godine. Ti si prema meni zaista korektna i ne želim da ponavljam stvari koje sam ti zamerio. Krenulo je sa flertovanjem, a sve je to stalo i mislim da je ispalo bolje i normalnije. Mislim da bi bio pogrešan trenutak i mesto da se bilo šta desilo između nas”, rekao je Ranković.

Ovaj gest izazvao je veliko interesovanje među ostalim učesnicima i pratiocima rijalitija, a mnogi su komentarisali da su Stanijini protivnici sada zadovoljni ovakvim razvojem događaja.

Elita 9: Anđelo opako spustio Staniju, ovo sigurno nije ni sanjala da će se desiti – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada