Connect with us

Estrada

Dača odmah isprovocirao Asmina pitanjem o Caru, Durdžić burno reagovao

Maja i Asmin krenuli su po kafu, ali ih je Dača iznenadio komentarom, što je izazvalo napetost među zadrugarima.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Maja i Asmin krenuli su po kafu, ali ih je Dača iznenadio komentarom, što je izazvalo napetost među zadrugarima.

Maja Marinković i Asmin Durdžić su jutros krenuli do Bele kuće kako bi zajedno pripremili kafu, ali ih je na tom putu dočekala neočekivana situacija. Naime, Dača Virijević nije propustio priliku da se našali na Asminov račun i odmah po njegovom dolasku dobacio mu je provokativnu opasku. Dok je Terza pevao “Šta on to ima što nemam ja”, Dača je dodao: “Šta to Car ima, što nemam ja”, aludirajući na poznatog učesnika i time podstakao raspravu.

Nakon toga, Asmin i Maja su se povukli u spavaću sobu, gde su potražili savet od Kačavende. Tamo su se raspitivali o Dači i njegovom odnosu sa Sofi, na šta im je Kačavenda objasnila: “Mateja Matijević, mislim ona je htela, on nije, družili su se”. Ova situacija je dodatno podigla tenziju među zadrugarima, a Durdžić je bio vidno uznemiren zbog Dačine provokacije.

Elita 9: Dača pecka Asmina, on traži savete od Kačavende – 22.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Maja Berović izvadila silikone iz usana: Prirodni izgled mi više prija

Pevačica otvoreno o odluci da ukloni silikone i planovima za radno leto uz porodicu

Published

on

By

Pevačica otvoreno o odluci da ukloni silikone i planovima za radno leto uz porodicu

Maja Berović, popularna pevačica poznata po svom upečatljivom izgledu i energičnim nastupima, nedavno je donela odluku da ukloni silikone iz usana. U razgovoru za Pink, Maja je otkrila da je ovaj potez rezultat lične želje, a ne trenutnog trenda. Kako je istakla, želela je da se vrati svom prirodnom izgledu, jer joj je s godinama postalo važno da se dobro oseća u svojoj koži.

“Potrudila sam se da ih vratim na fabrička podešavanja. Ne znam da li je trend, možda jeste, ali meni je smetalo. Imala sam problem i iz tog razloga sam se odlučila, naravno i iz estetskog… Shvatila sam da mi to prosto nije lepo i da je s godinama postalo ružno, pa sam smogla hrabrosti da to uradim. Ali mislim da se vraća taj prirodni izgled, što je dobro”, rekla je Maja za Pink.

Pevačica je naglasila da trenutno nema želju da menja još nešto na sebi: “Ne bih. Ja sam sebi super. Tako da sve što sam želela, ja sam promenila.”

Ovo leto za Maju biće posebno radno, budući da planira niz nastupa širom regiona. Ipak, porodica joj ostaje na prvom mestu, pa su suprug i sin uvek uz nju. “Hoće, on je uvek sa mnom. Vodimo ga svuda sa nama. Naravno, ne vodimo ga na nastupe, ali gde god idemo mi, ide i on sa nama. I muž i sin, sve pakujem u jedan kofer i idemo svi kao čergari. Drugačije ne bih bila srećna. Oni su mi najvažniji da su mi tu u blizini i onda sam ja potpuno opuštena”, iskrena je Berovićeva.

Fanovi su podržali Majinu odluku, a ona poručuje da sa mnogo energije ulazi u novu radnu sezonu, spremna za sve predstojeće izazove.

Pročitaj još

Estrada

Naša pevačica DVA PUTA išla u PRVI RAZRED: Nevena Božović nikad NIJE PONAVLJALA, ali…

Published

on

By

Nevena Božović

Pevačica Nevena Božović nedavno je otkrila da je prvi razred osnovne škole pohađala čak dvaput, ali da zapravo nije ponavljala razred.

U razgovoru za Blic TV, ispričala je da nije mogla da se odvoji od svoje starije sestre Jelene koja je pošla u prvi razred sa svojom generacijom, pa je i Nevena odlazila s njom u školu:

– Nije bilo šanse da ja ostanem kod kuće. Učiteljica me je puštala, rekla da sam dosta mlađa, ali da sam dobra i fina. I ja sam tako išla, i radila domaći čak! Kad dođemo iz škole, ja sam prva koja radi, Jelena gleda šta se dešava.

Nevena je otkrila i da joj se tad dešavalo da zaspi na času:

– Bila sam stvarno mala, ali čekala sam kao kučence ispred škole i jednostavno roditelji nisu mogli da reaguju drugačije.

Pošto je zvanično u prvi razred pošla kasnije i sa svojom generacijom, iako je uz sestru već jednu godinu provela u školi, Nevena je rekla i da joj je bilo dosta lakše, jer je čitavo gradivo bilo poznato.

– Uopšte mi nije smeta što sam išla dva puta u prvi razred. Ja sam stvarno volela, jedva sam čekala da idem u školu.

Nevena je i ostatak školovanja provela na sličan način, polazeći na više nivoe obrazovanja ispred generacije. Muzičku akademiju je upisala kad joj je bilo šesnaest godina.

Pročitaj još

Estrada

Bora Santana tvrdi: Čast i poštenje mi najvažniji, za loše postupke krivim druge

U emisiji ‘Elita 9’, Bora Santana odgovorio na optužbe Anđela Rankovića i objasnio zašto smatra da nije odgovoran za svoje ispade tokom sezone.

Published

on

By

U emisiji ‘Elita 9’, Bora Santana odgovorio na optužbe Anđela Rankovića i objasnio zašto smatra da nije odgovoran za svoje ispade tokom sezone.

Tokom podele budžeta u rijaliti programu ‘Elita 9’, Anđelo Ranković dodelio je sledeći budžet Bori Santani, ali uz to uputio ozbiljne kritike na račun njegovog ponašanja tokom ove sezone. Anđelo je istakao da je Bora pokazao mnoge loše strane, iako ima talenat za muziku i voditeljstvo, te da je umesto zabavljača pokazao potpuno suprotno. On je dodao: “Ovde si kao da predstavljaš sve loše. Ja sam te kao drug kritikovao i savetovao da se skloniš od Anastasije, ali više nisam pokušavao. Mislim da si sam svestan da si mnogo loših stvari ovde uradio. Naravno da imaš i dobre strane koje se ne mogu osporiti.”

Bora Santana je odgovorio da je sezonu započeo kako treba, ali da su ga drugi naveli na loše ponašanje. “Ne mogu da krivim druge, ali to su izvukli iz mene. Većina bližih ljudi je mene ovde izdalo, a ne ja njih. Drago mi je što veruješ da ja to nisam za tebe rekao. Mi se ne družimo sa ljudima koji se bave kriminalom i prete, već sa normalnim i poštenim ljudima. Ja nikad nikome nisam udario na porodicu i životne priče, a na mene su nasrtali ljudi, kriminalci, a ja ni na koga nisam nego sam pokazivao čast, poštenje i obraz. Ja nikad nikome nisam skinuo devojku, uzeo ženu, a meni su drugi to radili ceo život. Meni su čast i poštenje na prvom mestu”, naglasio je Santana.

Uprkos kritikama i tenzijama, Bora je istakao da se drži svojih principa i da smatra da su drugi odgovorni za njegovu negativnu stranu koja je izašla na videlo tokom ovog takmičenja.

Elita 9: Bora za sve svoje ispade krivi druge: Čast i poštenje su mi na prvom mestu! – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada