Connect with us

Estrada

Filip Đukić otvoreno o ponašanju u Eliti: Fanovi ga podržali neobičnom porukom

Učesnik rijalitija je na Instagramu podelio objavu, a fanovi su istakli da razumeju njegove postupke tokom žurki

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Učesnik rijalitija je na Instagramu podelio objavu, a fanovi su istakli da razumeju njegove postupke tokom žurki

Filip Đukić, aktuelni takmičar rijaliti programa “Elita”, ponovo je privukao pažnju javnosti zbog svog ponašanja tokom žurki koje se održavaju utorkom. Naime, Đukić je poznat po tome da tada voli da se opusti uz nekoliko čašica, što često rezultira i bliskim momentima sa devojkama u kući.

Na njegovom zvaničnom Instagram profilu osvanula je zanimljiva poruka koju su podelili njegovi fanovi, a koja se odnosi na razloge za ovakvo ponašanje. U objavi stoji: “Pametan čovek je ponekad prisiljen da se napije, ne bi li izdržao društvo idiota.” Ova rečenica izazvala je brojne reakcije, a Đukićevi pratioci mahom su mu pružili podršku, ističući razumevanje za njegove postupke u okviru rijalitija.

Fanovi su ovim putem jasno pokazali da nemaju ništa protiv Filipovih navika tokom žurki, naprotiv, smatraju ga snalažljivim i inteligentnim, te opravdavaju njegov način da se izbori sa atmosferom u “Eliti”. Ovakve poruke dodatno su podgrejale priče o tome kako se takmičari snalaze u specifičnim uslovima i pod stalnim budnim okom publike.

Đukić, koji je i ranije bio poznat po opuštenom stavu, ovim potezom je još jednom pokazao da ima snažnu podršku svoje publike na društvenim mrežama. Komentari ispod objave bili su pretežno pozitivni, a mnogi su se našalili da Filip ima “svoj advokatski tim” među fanovima, koji uvek stoji iza njega.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ivan suočio Staniju sa istinom, Anđelo odgovorio na prozivke tokom emisije

U emisiji ‘Pretres nedelje’ došlo je do napetih rasprava između Stanije Dobrojević, Anđela Rankovića i Ivana, uz iskrena priznanja i emotivne optužbe.

Published

on

By

U emisiji ‘Pretres nedelje’ došlo je do napetih rasprava između Stanije Dobrojević, Anđela Rankovića i Ivana, uz iskrena priznanja i emotivne optužbe.

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, voditelj Milan Milošević dao je priliku Anđelu Rankoviću da se obrati Staniji Dobrojević zbog aktuelnih nesuglasica među njima. Anđelo je istakao da je proveo devet meseci u rijalitiju sa ljudima s kojima je imao i dobre i loše odnose, ali je naglasio da ne želi da gradi prijateljstvo na silu, posebno nakon svega što se dogodilo. “Smatram da je Stanija imala viziju o našem hrabrom prijateljstvu, ali ja ne mogu da to forsiram ako to ne osećam. Ne interesuje me da započinjem prijateljstvo posle dva meseca”, rekao je Anđelo.

Stanija mu je zamerila, ističući da nije iskrena i da je pokazao dvoličnost. “Zašto si obećavao čokoladu u spoljnom svetu? Ja nisam licemer i lažna. Ti si danas pokazao da si folirant, a Asmin kakav god da je, on je najgori i iskren barem za razliku od vas dvoje”, poručila mu je Stanija. Anđelo je odgovorio da je bio potpuno iskren i da nije vodio računa o plasmanima, inače Stanija i Aneli ne bi dobile male budžete.

Stanija je nastavila: “Ti kao moj prijatelj nisi trebao to da uradiš”. Na to joj je Anđelo uzvratio da ne smatra da su uopšte prijatelji: “Kakav prijatelj? Mi nismo prijatelji”. Stanija je pokušala da objasni da joj je on trebao biti “hrabro srce”, dok je Anđelo ostao pri stavu da je u rijalitiju sam za sebe i da ga ne zanimaju drugi.

Ivan je tokom emisije pokušao da prizemlji Staniju, suočivši je sa realnošću i ukazujući joj na greške u ponašanju, dok je Anđela pohvalio i uzdigao zbog njegove iskrenosti i stava. Emisija je bila puna emotivnih izjava i otvorenih razmirica među učesnicima, što je izazvalo veliku pažnju gledalaca.

Pročitaj još

Estrada

Zorana Šulc otvoreno o traumama iz detinjstva i borbi sa nasiljem u porodici

Poznata spisateljica podelila je potresnu ispovest o odrastanju, porodičnim odnosima i posledicama zlostavljanja

Published

on

By

Poznata spisateljica podelila je potresnu ispovest o odrastanju, porodičnim odnosima i posledicama zlostavljanja

Zorana Šulc, poznata srpska spisateljica, otvorila je dušu u iskrenoj ispovesti i podelila svoja iskustva iz detinjstva, osvrćući se na porodične probleme i nasilje koje je trpela. U razgovoru za medije, Zorana se prisetila rastanka svojih roditelja i otkrila kako je to uticalo na njenu percepciju muško-ženskih odnosa.

Kako navodi, vreme koje je trebalo da provodi sa ocem nakon razvoda zapravo je provodila sa njegovom novom partnerkom i njenom ćerkom. “Kada bi se vratila kući, lagala sam mamu kako bih sakrila da nisam bila sa ocem. To me je mnogo povređivalo”, priznala je Zorana. Svoju majku opisuje kao ženu koja je mnogo patila, posebno nakon što ju je suprug prevario.

Zorana je istakla da je tokom detinjstva zbog materijalne nemaštine imala izražene komplekse, jer joj otac nije plaćao izdržavanje, a majka je sama pokušavala da obezbedi sve za nju. “Nosila sam iznošenu garderobu i stalno sam nešto dobijala od drugih. To mi je ostavilo trag i kasnije u životu”, iskreno je rekla.

Jedan od najtežih trenutaka bio je kada su je, nakon žurke, najbolji drugovi zlostavljali. “Dok sam pisala roman ‘Ukus greha’, izbacila sam iz sebe deo bola. Nisam imala podršku sa očeve strane, što me je jako povredilo”, navela je spisateljica.

Zorana je kroz svoje reči pokazala koliko su iskustva iz detinjstva oblikovala njene stavove i život, a njena priča naišla je na snažne reakcije i empatiju javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Stanija oštro prozvala Anđela zbog foliranja: maske padaju u Zadruzi

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, Stanija je otvoreno kritikovala Anđela Rankovića i optužila ga za neiskrenost, dok su učesnici komentarisali njegovu podelu budžeta.

Published

on

By

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, Stanija je otvoreno kritikovala Anđela Rankovića i optužila ga za neiskrenost, dok su učesnici komentarisali njegovu podelu budžeta.

Na samom početku najnovijeg izdanja emisije ‘Pretres nedelje’, voditelj Milan Milošević dao je reč Asminu Durdžiću kako bi prokomentarisao način na koji je Anđelo Ranković raspodelio budžet među učesnicima. Asmin je istakao da je Anđelo fin i kulturan, da nikada nije vređao porodice drugih i da je podelu budžeta uradio korektno, iako je smatrao da je mogao više da se obrati Kačavendi, Urošu i Dači. Takođe je dodao: ‘Danas mi je Anita bila dominantnija, više me uverila u istinu. Od danas više nema tepanja i tako dalje, nisam video s njegove strane lošu nameru.’

Na Milanovo pitanje da li je istina da Anđelo ne sme ništa da kaže, Asmin je odgovorio da je i sam iznosio razne stvari o bivšoj devojci, ali da je slično činio i Anđelo kada je reč o Aniti. ‘Gadno je to kad Anita dođe i priča neke stvari iz života, onda možeš da budeš samo budala da ne uzvratiš’, rekao je Asmin.

Tokom daljeg razgovora, Milan je pitao Staniju zašto je bila tiha tokom Anđelove podele budžeta. U nastavku emisije, Stanija je veoma direktno iznela svoje mišljenje o Anđelu, nazivajući ga glavnim folirantom i naglasila da će mnogi učesnici tek pokazati svoje pravo lice, što će za neke biti veoma neprijatno.

Emisija je donela pravu pometnju među zadrugarima, a ovakvi otvoreni sukobi i komentari najavljuju još burnija dešavanja u Eliti.

Elita 9: Stanija razbucala Anđela očas posla, proglasila ga najvećim folirantom – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada