Connect with us

Estrada

Luka burno reagovao na Anđelovu odluku o budžetu i poruku Dači

Sukob između Luke i Anđela izbio je zbog malog budžeta za Daču i burnog obraćanja pred ostalim učesnicima, a situacija je dodatno eskalirala zbog prethodnih dešavanja među njima.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Sukob između Luke i Anđela izbio je zbog malog budžeta za Daču i burnog obraćanja pred ostalim učesnicima, a situacija je dodatno eskalirala zbog prethodnih dešavanja među njima.

U najnovijoj epizodi rijalitija “Elita 9” došlo je do žestokog sukoba kada je Anđelo Ranković odlučio da dodeli mali budžet Danilu Dači Virijeviću. Ova odluka izazvala je burnu reakciju Luke, koji nije mogao da prećuti Anđelove reči i postupke.

Anđelo je u svom obraćanju istakao: “Ja sam rekao da je Dača osoba kod koje dolaze, odaju tajne, on ih izda, a oni se opet vraćaju kod njega. Luka i Anita su se družili sa njim i dužili se dok ga nije gađao kolačom, a to je bilo nakon što je rekao sve za Relju i Anitu.” Na to je Luka uzvratio: “Nikad! Anđelo, ti ovde sve lažeš i ti si taj koji se druži sa Dačom.”

Sukob se dodatno rasplamsao kada je Anđelo optužio Daču da nikome nije pravi prijatelj i da je spreman svakoga da proda, navodeći: “Dačo, nikome nisi prijatelj, spreman si svakoga da prodaš, bio si lažan u odnosima. Kačavenda i ti ste sa radijom ‘S mesta splačine’ pokazali da ste samo vi splačina. Nas ste ponižavali i govorili da ne zaslužujemo bolje, a onda smo gledali kako jedno drugo prozivate. Kad si delio budžet hteo si da pokažeš da si moćan i bitan i da vodiš glavnu reč. Smejao si se kad si slao u izolaciju, a samo moram da ti kažem da se kolo sreće okreće.”

Ovaj incident ponovo je skrenuo pažnju na napete odnose među učesnicima “Elite”, a gledaoci su mogli da isprate ceo sukob u direktnom prenosu.

Elita 9: Luka i Anita prave haos zbog Anđelovog budžeta i obraćanju Dači – 22.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anđelo o prijateljstvu sa Terzom: Milica i ja nikada nismo želeli da pređemo granicu

Tokom raspodele budžeta, Anđelo Ranković se osvrnuo na odnos sa Filipom Đukićem i Terzom, uz iskrene reči o međusobnom poštovanju i granicama prijateljstva.

Published

on

By

Tokom raspodele budžeta, Anđelo Ranković se osvrnuo na odnos sa Filipom Đukićem i Terzom, uz iskrene reči o međusobnom poštovanju i granicama prijateljstva.

U okviru najnovije podele budžeta u rijalitiju, Anđelo Ranković je odlučio da dodeli male budžete Filipu Đukiću i Borislavu Terziću Terzi, navodeći da mu novac nije presudan, već odnos i mišljenje koje ima o njima. On je istakao da su mu obojica dragi, te da sa Filipom ima dobar odnos od samog početka, iako ne provode puno vremena zajedno. “Filipe, mi smo od početka dobri, ne blejimo i ne provodimo po ceo dan. Mi se vrtimo u krug cele sezone, imam o tebi lepo mišljenje, dobar si, ispravan i pošten. Na početku si više komentarisao, bio si direktan, a onda te je ubila energija. Meni se dopada način na koji ti razmišljaš i držiš se svog stava. Ja ne mislim da si lažan u odnosu sa Aneli. Ne mislim da si kvaran i da hoćeš da naneseš zlo”, rekao je Anđelo.

Filip Đukić je odgovorio da mu budžet nije od značaja: “Mene boli uvo za budžet, nemam problem zbog malog budžeta i to mi je samo traženje razloga da nekome nešto zameriš. Svako ima pravo drugačije da rasuđuje, ali meni budžet ne smeta nego su mi bitno mišljenje i odnos.”

Kada je reč o Terzi, Anđelo ga je opisao kao vrednog, sposobnog i energičnog čoveka, koji je uvek spreman da pomogne. Posebno je naglasio koliko Terza ceni i poštuje porodicu, što smatra njegovom velikom vrlinom. “Terza, vredan, radan, energičan i sposoban. Ovde si se svima našao i bio tu šta god da mu je potrebno. Ti ceniš svoju porodicu, poštuješ je i to uvek ističeš. Ja nikad nisam mislio da ti imaš lošu dušu, pa i kad opsuješ i uvredio 1000 puta si pokazao da se istinki kaješ. Kad se desila situacija za nas reagovao si više nego korektno, sačekao si sve, a onda smo pričali. Ja sam se istinki izvinio jer smatram da sam pogrešio i rekao sam da snosim odgovornost i da Milica ništa nije kriva jer je to iz drugarstva preraslo u muvanje. Milica i ja nikad nismo hteli da pređemo granicu. Ja sam se izvinio i znam da si video da je iskreno”, objasnio je Anđelo.

Ovim rečima, Anđelo je pokazao koliko ceni iskrena prijateljstva i jasno stavio do znanja kako granice nisu pređene, istakavši poverenje i poštovanje među učesnicima.

Elita 9: Anđelo pohvalio Terzu jer ističe koliko ceni i poštuje porodicu – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Anđelo uručio Staniji mali budžet, iznenadio je sve učesnike u Eliti

Stanija Dobrojević neočekivano je dobila najmanji budžet od Anđela Rankovića, što je izazvalo reakcije u Eliti 9 i među gledaocima.

Published

on

By

Stanija Dobrojević neočekivano je dobila najmanji budžet od Anđela Rankovića, što je izazvalo reakcije u Eliti 9 i među gledaocima.

Veliko iznenađenje dogodilo se pred kraj podele budžeta u Eliti 9 kada je Anđelo Ranković odlučio da Staniji Dobrojević dodeli mali budžet. Ovakav potez niko nije predvideo, a Stanija nije krila iznenađenje zbog ove odluke. Anđelo je u svom obrazloženju naveo da je Stanija, iako ima prijatnu energiju i deluje smireno, ipak imala momente impulsivnosti, posebno kada je reagovala na Uroša. “Stanija, mali budžet, ali ti od mene zaslužuješ više. Koliko god da smo dobri ipak imaju ljudi sa kojima sam proveo više vremena. Ja sam rekao da imaš jaku prijatnu energiju, da si mirna i staložena. Mirnoću si demantovala jer si nasrnula na Uroša. Ušla si kad je ovde situacija kad je energija katastrofa i da nisi bila spremna na sve ovo. Meni to ne menja mišljenje o tebi da si staložena osoba sa kojom može da se priča kad nije u konfliktu. Ti imaš neke reakcija za koje ne mogu da verujem. Impulsivna si i reaguješ na sve kad se spomeneš. Meni se ne dopada jer ne zaviruješ u tuđe dvorište. Ne vidim da želiš da ulaziš u rat sa nekim nego želiš da rešiš svoju situaciju. Mislim da u odnosu sa Asminom nakon mesec dana nije bilo ljubavi nego poštovanje i samo ste na tome nosili odnos tri godine. Ti si prema meni zaista korektna i ne želim da ponavljam stvari koje sam ti zamerio. Krenulo je sa flertovanjem, a sve je to stalo i mislim da je ispalo bolje i normalnije. Mislim da bi bio pogrešan trenutak i mesto da se bilo šta desilo između nas”, rekao je Ranković.

Ovaj gest izazvao je veliko interesovanje među ostalim učesnicima i pratiocima rijalitija, a mnogi su komentarisali da su Stanijini protivnici sada zadovoljni ovakvim razvojem događaja.

Elita 9: Anđelo opako spustio Staniju, ovo sigurno nije ni sanjala da će se desiti – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Maja Berović izvadila silikone iz usana: Prirodni izgled mi više prija

Pevačica otvoreno o odluci da ukloni silikone i planovima za radno leto uz porodicu

Published

on

By

Pevačica otvoreno o odluci da ukloni silikone i planovima za radno leto uz porodicu

Maja Berović, popularna pevačica poznata po svom upečatljivom izgledu i energičnim nastupima, nedavno je donela odluku da ukloni silikone iz usana. U razgovoru za Pink, Maja je otkrila da je ovaj potez rezultat lične želje, a ne trenutnog trenda. Kako je istakla, želela je da se vrati svom prirodnom izgledu, jer joj je s godinama postalo važno da se dobro oseća u svojoj koži.

“Potrudila sam se da ih vratim na fabrička podešavanja. Ne znam da li je trend, možda jeste, ali meni je smetalo. Imala sam problem i iz tog razloga sam se odlučila, naravno i iz estetskog… Shvatila sam da mi to prosto nije lepo i da je s godinama postalo ružno, pa sam smogla hrabrosti da to uradim. Ali mislim da se vraća taj prirodni izgled, što je dobro”, rekla je Maja za Pink.

Pevačica je naglasila da trenutno nema želju da menja još nešto na sebi: “Ne bih. Ja sam sebi super. Tako da sve što sam želela, ja sam promenila.”

Ovo leto za Maju biće posebno radno, budući da planira niz nastupa širom regiona. Ipak, porodica joj ostaje na prvom mestu, pa su suprug i sin uvek uz nju. “Hoće, on je uvek sa mnom. Vodimo ga svuda sa nama. Naravno, ne vodimo ga na nastupe, ali gde god idemo mi, ide i on sa nama. I muž i sin, sve pakujem u jedan kofer i idemo svi kao čergari. Drugačije ne bih bila srećna. Oni su mi najvažniji da su mi tu u blizini i onda sam ja potpuno opuštena”, iskrena je Berovićeva.

Fanovi su podržali Majinu odluku, a ona poručuje da sa mnogo energije ulazi u novu radnu sezonu, spremna za sve predstojeće izazove.

Pročitaj još

Estrada