Connect with us

Estrada

Mina Milutinović pokazala zavidnu formu na odmoru u Monaku sa porodicom

Manekenka uživa na Azurnoj obali, trenira i deli momente sa suprugom Nemanjom Nedovićem i ćerkom

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Manekenka uživa na Azurnoj obali, trenira i deli momente sa suprugom Nemanjom Nedovićem i ćerkom

Mina Milutinović, poznata srpska manekenka, ovih dana privlači pažnju javnosti fotografijama sa Azurne obale. Sa suprugom, košarkašem Nemanjom Nedovićem, i ćerkicom, Mina boravi u Monaku, gde uživaju u porodičnom odmoru i luksuzu. Na svom Instagram profilu, Mina redovno deli trenutke iz privatnog života, ali i detalje svojih treninga, pokazujući da je i posle porođaja u vrhunskoj formi.

Na najnovijim objavama, Mina je otkrila kako održava liniju – vožnjom bicikla, kardio treninzima, jogom i vežbama istezanja i oblikovanja tela. Na fotografijama u sportskom izdanju istakla je zategnute trbušnjake, što su njeni pratioci ubrzo zapazili i nagradili komplimentima. Pored sportskih aktivnosti, pažnju su nedavno privukle i njene fotografije sa plaže.

Porodica je povod za slavlje imala nedavno, kada su u Monaku organizovali gala rođendansku proslavu za ćerku Taliju, koja je napunila tri godine. Nemanja i Mina poznaju se od 2014. godine, a venčali su se 2020, dok su crkveno venčanje upriličili dve godine kasnije.

Mina i Nemanja van grada često borave u luksuznoj vikendici na Fruškoj gori i zajedno vode privatan biznis. O svom odnosu, Nemanja je jednom prilikom rekao: “Sećam se prve godine kad smo se upoznali, bio sam u Valensiji, a ona je često putovala u Beograd i bio sam ljubomoran bukvalno kad izađe u grad. Ne mogu da spavam dok mi se ne javi da je došla kući. Onda sam se vremenom iskulirao jer mi je pokazala da nemam šta da brinem. Samo ta godina je bila kritična, ali naučili smo da imamo poverenja jedno u drugo.”

Porodica Nedović i dalje uživa u skladnom porodičnom životu, a fanovi sa pažnjom prate svaki njihov novi korak na društvenim mrežama.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku u pratnji porodice: Prve fotografije pevačice po izlasku

Pevačica se nakon boravka u klinici ‘Dr Laza Lazarević’ pojavila uz podršku verenika i brata, kratko poručila kako se oseća

Published

on

By

Pevačica se nakon boravka u klinici ‘Dr Laza Lazarević’ pojavila uz podršku verenika i brata, kratko poručila kako se oseća

Mina Kostić, poznata domaća pevačica, danas je napustila kliniku za psihijatrijske bolesti ‘Dr Laza Lazarević’ nakon višednevnog boravka. Na fotografijama nastalim po izlasku iz bolnice, vidi se kako Mina drži brata za ruku, dok ih ispred ustanove čeka njen verenik Mane Ćuruvija, javnosti poznat kao Kasper. Pevačica je bila obučena u crno, sa kačketom i naočarima, a novinarima se kratko obratila na pitanje o trenutnom stanju.

‘Odlično sam’, rekla je Mina Kostić pre nego što je sa Kasperom i bratom ušla u automobil marke mercedes. Pre izlaska iz bolnice, na lokaciju je stigao i Kasper, koji je ranije za Pink.rs istakao da ne želi da iznosi detalje, ali je zahvalio medijima na poštovanju privatnosti.

Sve što je pevačicu zadesilo, kako je naveo njen verenik, nije ni blizu onome što su pojedini mediji prenosili. On je podvukao važnost podrške porodice, prijatelja i medija, posebno istakavši poštovanje prema privatnosti. ‘Mina iz svega izlazi jača i ponosna’, dodao je Kasper u izjavi za Pink.rs.

Podsetimo, Mina Kostić je 31. maja dovedena u kliniku ‘Dr Laza Lazarević’ u pratnji policije zbog zdravstvenog stanja, gde je zadržana do danas. Njeno pojavljivanje ispred klinike privuklo je pažnju javnosti, a podrška porodice i verenika bila je očigledna tokom celog procesa.

Pročitaj još

Estrada

Bora i Anastasija prevazišli uvrede i nastavili skladno u rijalitiju

Nakon burnih rasprava i teških reči u “Eliti”, Bora Santana i Anastasija Brčić pokazali su da mogu da prevaziđu svađe i nastavili su da uživaju kao par.

Published

on

By

Nakon burnih rasprava i teških reči u “Eliti”, Bora Santana i Anastasija Brčić pokazali su da mogu da prevaziđu svađe i nastavili su da uživaju kao par.

Bora Santana i Anastasija Brčić, poznati par iz rijalitija “Elita”, do sada su imali brojne žestoke sukobe tokom kojih su razmenjivali uvrede, prozivke i pretnje. Tokom boravka u rijalitiju, njihova veza bila je često na ispitu zbog burnih svađa koje su privlačile veliku pažnju. Ipak, bez obzira na sve što je rečeno i učinjeno, Bora i Anastasija su uspeli da prevaziđu nesuglasice i trenutno uživaju u zajedničkom vremenu, pokazujući da njihov odnos može da izdrži i najteže trenutke. Dok su donedavno bili u centru pažnje zbog žestokih prepirki, sada deluju smireno i skladno, što je izazvalo iznenađenje kod gledalaca. Ostaje da se vidi kako će se njihov odnos dalje razvijati i da li će uspeti da zadrže mir u narednim danima.

Elita 9: Bora i Anastasija zajedno vare hranu i gnusne uvrede – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Veljko Ražnatović pokazao sinove u voćnjaku: Isaija i Krstan beru trešnje u Titelu

Poznati sportista podelio porodični trenutak iz dvorišta, dok sinovi uživaju u berbi trešanja daleko od gradske gužve

Published

on

By

Poznati sportista podelio porodični trenutak iz dvorišta, dok sinovi uživaju u berbi trešanja daleko od gradske gužve

Veljko Ražnatović, poznati bokser i sin folk zvezde Svetlane Cece Ražnatović, podelio je sa svojim pratiocima na Instagramu autentičan porodični trenutak iz Titela. On je objavio fotografije na kojima su njegovi sinovi Isaija i Krstan, kako u dvorištu porodične kuće beru i jedu trešnje, uživajući u jednostavnim radostima detinjstva na selu.

Na objavljenim fotografijama vidi se mlađi sin Isaija kako sa osmehom degustira tek ubranu trešnju, dok mu društvo pravi stariji brat Krstan. Ove slike odaju toplu atmosferu i pokazuju koliko porodica Ražnatović ceni vreme provedeno zajedno, daleko od gradske vreve i radoznalih pogleda.

Veljko je još ranije isticao svoju vezanost za selo i poljoprivredu, a sada je to dodatno pokazao kroz svakodnevni život sa porodicom u Titelu. “Ja sam uvek hteo da se bavim poljoprivredom, da budem na selu. Međutim, nisam znao tačno šta, da li da čuvam krave, piliće, ali nisam znao puno o tome, već su to bile neke moje želje. Moj tast radi piliće, sa njim sam seo. Tada mi je on objasnio sve, ja sam uzeo digitron, preračunao se i meni se ta matematika svidela”, ispričao je Veljko u ranijoj izjavi.

Pored sportske karijere, Ražnatović se ozbiljno posvetio i svinjogojstvu, razvijajući svoj preduzetnički duh na farmama u Titelu i okolini Žitorađe, rodnog mesta njegove majke. Porodične fotografije iz voćnjaka još jednom dokazuju da su mu mir i priroda glavni prioriteti, a porodična sreća najvažnija.

Pročitaj još

Estrada