Estrada
Veljko Ražnatović otvoreno o prioritetima: Porodica iznad svega, iskrena poruka sa Instagrama
Bokser je na društvenim mrežama podelio snažnu poruku o važnosti porodice, dok je otkrio kako je supruga Bogdana podnela njegovu odsutnost
Instagram.com/ac3isb4ck
Bokser je na društvenim mrežama podelio snažnu poruku o važnosti porodice, dok je otkrio kako je supruga Bogdana podnela njegovu odsutnost
Veljko Ražnatović, poznati bokser i sin folk zvezde Cece Ražnatović, ponovo je privukao pažnju javnosti svojim iskrenim stavovima o porodičnim vrednostima. Na svom Instagram profilu, Veljko je podelio poruku kojom je jasno stavio do znanja šta mu je najvažnije u životu.
Otac trojice sinova, Željka, Krstana i Isaije, istakao je koliko mu je porodica na prvom mestu. U objavi koju je podelio sa pratiocima, Ražnatović je naglasio: “Ne budi osoba koja viče na članove svoje porodice, a prema potpunim strancima se ponaša ljubazno.” Ova rečenica izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama, a mnogi su pohvalili Veljka zbog iskrenosti i principijelnosti.
Podsećamo, Veljko je nedavno zbog povrede diskus hernije bio primoran da se preseli u Rusiju, gde je nekoliko meseci proveo odvojen od porodice radi oporavka i profesionalnog usavršavanja. Po povratku, istakao je koliko ceni podršku i žrtvu supruge Bogdane.
“Bogdana me je podržala, ima veliko poverenje u mene. Nije lako pustiti muža da sedam meseci živi sam u Moskvi. Ona je stvarno kraljica, carica. Velika je privilegija imati takvu ženu da ne moraš da razmišljaš nijedne sekunde, rasterećen si skroz. Nemaš nikakvu brigu. Ona je ostala sa muškom decom, sa ludacima”, rekao je Veljko u podkastu “Prava priča”.
Tokom boravka u Rusiji, imao je težak period oporavka, ali je uspeo da se izbori sa problemima i stekne dragocena iskustva i kontakte. Njegova iskrena poruka o važnosti porodice naišla je na pozitivne komentare i podršku brojnih fanova.
Estrada
Vanja Živić napušta Elitu zbog zdravstvenih razloga: Veliki šef poslao saopštenje u Belu kuću
Takmičarka mora hitno da napusti rijaliti, nakon odluke produkcije i konsultacija sa lekarima
Takmičarka mora hitno da napusti rijaliti, nakon odluke produkcije i konsultacija sa lekarima
Vanja Živić, učesnica aktuelne sezone rijalitija Elita 9, ovog trenutka napušta takmičenje zbog zdravstvenih razloga. Odluku su takmičarima u Beloj kući saopštili voditelj Milan Milošević i produkcija, nakon što je Veliki šef poslao zvanično pismo.
Kako je u saopštenju navedeno, nakon konsultacija sa nekoliko lekara specijalista, kao i sa Vanjinom doktorkom, produkcija je odlučila da je neophodno da Vanja odmah napusti šou. U pismu je naglašeno da takmičarka već mesecima ne poštuje savete svog lekara, a kako je njeno zdravstveno stanje ozbiljno, produkcija je iz predostrožnosti morala da reaguje.
“Elito, nakon konsultacija sa nekoliko lekara specijalista kao i sa Vanjinom doktorkom, produkcija je donela odluku da ona iz zdravstvenih razloga mora odmah da napusti Elitu. S obzirom na to da Vanja već mesecima ne sluša savete svog doktora, a kako je njena zdravstvena situacija ozbiljna, morali smo da donesemo ovakvu odluku kako ne bismo mi odgovarali zbog Vanjine neodgovornosti prema sebi i svom zdravlju. Vanja, neophodno je da se odmah spakuješ i napustiš Elitu. U nadi, da ćes u spoljašnjem svetu ozbiljno shvatiti svoju zdravstvenu situaciju i da ćeš poslušati savete lekara, želimo ti brz oporavak. Pozdrav, Veliki sef”, glasilo je pismo koje je pročitao voditelj.
Ovaj neočekivani razvoj situacije iznenadio je mnoge učesnike, dok su gledaoci na društvenim mrežama odmah počeli da komentarišu odluku produkcije. Vanja je odmah počela da se pakuje, a produkcija joj je poželela brz oporavak i iskazala nadu da će u budućnosti više pažnje posvetiti svom zdravlju.
Estrada
Bebica žestoko napao Luku zbog Anđela tokom emisije: Ne dozvoljava mu da priča
Tokom ‘Pretresa nedelje’ došlo je do burne rasprave između Bebice i Luke zbog Anđela Rankovića, dok su ostali učesnici komentarisali podele budžeta.
Tokom ‘Pretresa nedelje’ došlo je do burne rasprave između Bebice i Luke zbog Anđela Rankovića, dok su ostali učesnici komentarisali podele budžeta.
U emisiji ‘Pretres nedelje’ koju vodi Milan Milošević, Jovana Tomić Matora je prva dobila priliku da prokomentariše podelu budžeta Anđela Rankovića. Ona je istakla da je Asminu smetalo što Anđelo zove Maju ‘Loptica’ i da nije realno da Asmin dobije srednji budžet od ljudi sa kojima je bliži. Matora je iznela mišljenje da Anđelo nije nadmudrio Staniju, već da mu je samo važan izgled i da, da nije bilo sukoba sa Stanijom i Aneli, ne bi iznosio svoje mišljenje o njima. Stanija je potom rekla Anđelu da joj nije zanimljiv jer je mogao biti dobar prijatelj, na šta je Anđelo odgovorio: ‘Ja ne želim da budem skupa priča nego kukavica.’
Nakon toga, Bebica je istakao da želi prvo da spomene ono što je njemu najinteresantnije i dodao da Luka pokušava da brani Anitu i njihove veze i prevare, ali da zapravo ne zna ništa o tome. Luka je odgovorio da mu je Anđelo rekao da je loš sin i otac zato što je išao protiv svoje majke. Bebica je insistirao da Luka ne želi da čuje šta se priča i šta je Anita pisala Anđelu, tvrdeći da Luka nije upućen u sve detalje dok je bio deo cele situacije. Tokom ovog sukoba, Bebica nije dozvoljavao Luki da se dalje izjasni, što je izazvalo dodatnu tenziju među učesnicima.
Elita 9: Bebica i Luka brutalno zaratili zbog Anđela – 22.06.2026.
Estrada
Filip Đukić otvoreno o ponašanju u Eliti: Fanovi ga podržali neobičnom porukom
Učesnik rijalitija je na Instagramu podelio objavu, a fanovi su istakli da razumeju njegove postupke tokom žurki
Učesnik rijalitija je na Instagramu podelio objavu, a fanovi su istakli da razumeju njegove postupke tokom žurki
Filip Đukić, aktuelni takmičar rijaliti programa “Elita”, ponovo je privukao pažnju javnosti zbog svog ponašanja tokom žurki koje se održavaju utorkom. Naime, Đukić je poznat po tome da tada voli da se opusti uz nekoliko čašica, što često rezultira i bliskim momentima sa devojkama u kući.
Na njegovom zvaničnom Instagram profilu osvanula je zanimljiva poruka koju su podelili njegovi fanovi, a koja se odnosi na razloge za ovakvo ponašanje. U objavi stoji: “Pametan čovek je ponekad prisiljen da se napije, ne bi li izdržao društvo idiota.” Ova rečenica izazvala je brojne reakcije, a Đukićevi pratioci mahom su mu pružili podršku, ističući razumevanje za njegove postupke u okviru rijalitija.
Fanovi su ovim putem jasno pokazali da nemaju ništa protiv Filipovih navika tokom žurki, naprotiv, smatraju ga snalažljivim i inteligentnim, te opravdavaju njegov način da se izbori sa atmosferom u “Eliti”. Ovakve poruke dodatno su podgrejale priče o tome kako se takmičari snalaze u specifičnim uslovima i pod stalnim budnim okom publike.
Đukić, koji je i ranije bio poznat po opuštenom stavu, ovim potezom je još jednom pokazao da ima snažnu podršku svoje publike na društvenim mrežama. Komentari ispod objave bili su pretežno pozitivni, a mnogi su se našalili da Filip ima “svoj advokatski tim” među fanovima, koji uvek stoji iza njega.
-
Estrada15 hours agoDea Đurđević objavila dirljivu fotografiju sa mužem pred porođaj
-
Estrada19 hours agoDarko Tanasijević saopštio odluku publike: Ko napušta Elitu i zašto su takmičari iznenađeni
-
Estrada23 hours agoAnđelo Ranković otvoreno o Aniti Stanojlović: Nema lepe reči za nju i Luku
-
Estrada19 hours agoJovana Tomić Matora otvoreno o odnosu sa Draganom: Najteže joj pada Dragani susret sa porodicom
-
Estrada23 hours agoMaja Marinković otvoreno o sukobu sa Aneli i Stanijom: Spremna sam da izdržim do kraja
-
Estrada20 hours agoTeodora otvoreno o Đukiću i Aneli: sve veće sumnje i predviđanja u Beloj kući
-
Estrada19 hours agoAleksandra Jakšić otkrila kome bi dodelila pobedu u Eliti 9
-
Estrada14 hours agoNora Milosavljević objavila snimak iz automobila, pesma izazvala lavinu komentara
