Connect with us

Estrada

Aleksa Balašević pokazao nežan trenutak: Vera grli brata Đorđa u porodičnom domu

Sin Đorđa Balaševića podelio emotivnu fotografiju sa decom, fanovi poslali brojne pozitivne poruke

Published

on

Instagram.com

Sin Đorđa Balaševića podelio emotivnu fotografiju sa decom, fanovi poslali brojne pozitivne poruke

Aleksa Balašević, sin legendarnog kantautora Đorđa Balaševića, još jednom je zagrejao srca pratilaca na društvenim mrežama. On je na svom Instagram profilu objavio dirljivu fotografiju iz porodičnog doma na kojoj se vidi nežan zagrljaj njegove ćerke Vere i mlađeg sina Đorđa. Uz objavu, Aleksa je duhovito dodao: “Napolje je vrućina… Mi smo u hladu”, uz simbolično belo srce.

Ovaj prizor iz svakodnevnog života Balaševića brzo je privukao pažnju i izazvao lavinu emotivnih komentara. Fanovi porodice Balašević nisu krili oduševljenje, a pozitivne poruke i čestitke nastavile su da se nižu ispod objave.

Podsećamo, Aleksa i njegova supruga Nikolina nedavno su proširili porodicu dolaskom sina Đorđa. Iako je, kako je sam priznao, isprva imao drugačiju ideju o imenu, na kraju je prevagnula odluka porodice da sin ponese ime po dedi i čukundedi. “Moram da priznam, ja nisam bio za to, ja sam bio da ima svoje ime. Međutim, u skupštini nisam bio većina i mama, sestre i žena su bile za to da bude Đorđe. Pošto sam izgubio većinu, morao sam da budem deo te rezolucije. Dobio je ime po dedi, ali i čukundedi”, rekao je Aleksa.

On je u nastavku istakao koliko su mu porodica i uspomene važne, ali i koliko mu znači što zna da bi njegov otac bio srećan zbog novog unuka. “Ja znam da je on srećan zbog unuka, ja sam neko ko veruje u vaskrsenje, ja sam svestan da Đole zna za sve to… Ubeđen sam da on sve to gleda kako mi radimo kako sa Verom, tako i sa sinom. Tu je”, iskreno je rekao Aleksa Balašević.

Porodica Balašević i dalje deli lepe trenutke sa svojim fanovima, a ovakve objave dodatno osvajaju simpatije javnosti.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jelena Kostov otkrila kako je pevala za 3.000 dinara: Danas bira gde nastupa

Poznata pevačica se prisetila skromnih početaka, a danas uživa u uspehu i novim vrednostima

Published

on

By

Poznata pevačica se prisetila skromnih početaka, a danas uživa u uspehu i novim vrednostima

Jelena Kostov, popularna pevačica, podelila je sa javnošću iskrene detalje o svojim muzičkim počecima, ističući koliko je put do uspeha bio izazovan. U intervjuu za medije, Kostov je otkrila da su prvi nastupi bili u Sokobanji, gde je za čak sedam do osam sati pevanja dobijala honorar od svega 3.000 dinara. Ipak, taj prvi zarađeni novac doneo joj je ogromnu radost i osećaj samostalnosti.

“Pevala sam u Sokobanji, honorar mi je bio 3.000 dinara, Bože koliko sam bila srećna! Pevala sam možda nekih sedam-osam sati”, prisetila se Jelena, naglašavajući koliko joj je značilo što više ne zavisi samo od roditelja.

Osim što je morala da prolazi kroz skromne početke, Jelena je tokom karijere doživela i ozbiljnu nezgodu – pala je sa visine od tri metra i povredila se, što joj je, kako kaže, promenilo pogled na svet. Taj period je bio prekretnica, nakon koje je počela više da ceni podršku porodice i iskrena prijateljstva.

“Psiha je čudo. Prave vrednosti i prijateljstva su mi se iskristalisali”, istakla je pevačica, dodajući da danas ne dozvoljava da je sitnice izbace iz takta.

Danas Jelena Kostov uživa u plodovima svog rada, ima mogućnost da bira gde će nastupati, a uspela je da sebi priušti i kuću na planini. Njena priča mnogima može biti inspiracija da istraju uprkos početnim izazovima.

Pročitaj još

Estrada

Luka komentarisao Biljaninu kritiku Anite i aferu Bajadera: Evo njegovog stava

Učesnici Elite igrali su ‘Igru istine’, a Luka je otvoreno govorio o ponašanju svoje majke prema Aniti i otkrio šta misli o priči oko Bajadere.

Published

on

By

Učesnici Elite igrali su ‘Igru istine’, a Luka je otvoreno govorio o ponašanju svoje majke prema Aniti i otkrio šta misli o priči oko Bajadere.

Tokom najnovije ‘Igre istine’ u rijalitiju ‘Elita’, takmičari su ponovo izazvali pažnju javnosti svojim izjavama i pitanjima. Tanja Boginja je upitala Hanu Duvnjak šta joj je zasmetalo kod Aneli prethodnog dana i kakav je razgovor čula. Hana je odgovorila da joj je smetalo to što Aneli podstiče Todićku da napadne nju i Nerija, i dodala: “Hvala Bogu da ljudi to vide. Znam da mene Nerio ne laže. Ona je znala da će Todićka večeras da se napije.”

U nastavku igre, Dača je postavio pitanje Luki Vujoviću, interesujući se zašto njegova majka ima potrebu da omalovažava Anitu, koja je trudna. Luka je na to odgovorio: “Ti ovo namerno radiš. Ja sam hteo da otvorim brzu hranu ‘Baja-dre’, a ona je ovu priču videla još kao i slučajnost. Ja osuđujem gledaoce koji joj to pišu dok je trudna, isto tako i moju mamu. Ako se raspitivala to ne mogu da zamerim, ako je pljuvala to zameram.”

Ove izjave izazvale su različite reakcije među učesnicima i gledaocima, a Luka je pokušao da umanji značaj cele situacije vezane za prozivke i aferu Bajadera, ističući da ne podržava negativne komentare upućene trudnoj Aniti.

Elita 9: Luka pokušava da prebaci na sprdnju to što Biljana proziva Anitu – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

ŽIVELA KOD KOLEGINICE 7 GODINA: Ana Bekuta provela deo života u STANU POZNATE PEVAČICE

Published

on

By

Ana Bekuta, koncert

Pevačica Ana Bekuta provela je sedam godina u stanu svoje koleginice tokom jednog turbulentnog dela svog života

Aleksandar Aca Ilić i Bilja Jevtić, supružnici i popularni izvođači folk muzike, nedavno su otkrili jedan detalj iz života koji je javnosti bio potpuno nepoznat.

Gostujući u emisiji AmiG Show na TV Pink, odgovorili su na pitanje voditelja Ognjena Amidžića da li je tačno da je pevačica Ana Bekuta stanovala u njihovom stanu.

Ilić je najpre rekao da je reč o Biljom stanu, a zatim je ona odgovorila potvrdno i navela:

– Ona se u to vreme razvela i došla je kod nas. Mi smo joj dali taj stan, u tom trenutku dok se snašla. Ona je zavolela to mesto, sedam godina je ostala u tom stanu.

Aca Ilić se na to nadovezao i dodao:

– I hvala Bogu da je stekla svoje.

Celu epizodu emisije AmiG Show možete pogledati ovde:

Pročitaj još

Estrada