Connect with us

Estrada

Anđelo izabrao Kačavendu za izolaciju: poznato s kim će provesti narednu nedelju

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, Anđelo Ranković je neočekivano poslao Milenu Kačavendu u izolaciju, a otkriveno je i ko će joj praviti društvo sedam dana.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Tokom emisije ‘Pretres nedelje’, Anđelo Ranković je neočekivano poslao Milenu Kačavendu u izolaciju, a otkriveno je i ko će joj praviti društvo sedam dana.

U aktuelnoj emisiji ‘Pretres nedelje’ na televiziji Pink, voditelj Milan Milošević prepustio je reč Anđelu Rankoviću, koji je imao zadatak da odabere potrčke. Ovaj potez Anđela iznenadio je mnoge gledaoce, jer je odlučio da među izabranima bude i Milena Kačavenda.

Anđelo je tom prilikom izjavio: “Ja neću da se igram s ljudima s kojima sam dobar. Sada ću da podignem Kačavendu, Dača, Ivana, Anitu i Luku.” Na osnovu ovog izbora, Kačavenda će narednih sedam dana boraviti u izolaciji, a društvo će joj praviti jedan od ljutih rivala iz Elite 9, čime je dodatno podigao tenziju među učesnicima rijalitija.

Ovaj razvoj događaja izazvao je burne reakcije, budući da su mnogi očekivali drugačiji izbor, a odluka Anđela da ne štedi ni one s kojima je u dobrim odnosima postala glavna tema među ostalim takmičarima.

Elita 9: Anđelo poslao Kačavendu u izolaciju sa ljutim rivalom – 23.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Asmin Durdžić otkrio detalje sukoba sa porodicom Ahmić: Izgubio novac i automobil

Učesnik javno progovorio o finansijskoj šteti, Aneli i Nerio komentarisali tokom razgovora u rijalitiju

Published

on

By

Učesnik javno progovorio o finansijskoj šteti, Aneli i Nerio komentarisali tokom razgovora u rijalitiju

Asmin Durdžić ponovo je dospeo u žižu javnosti nakon što je u razgovoru sa Aneli Ahmić i Neriom izneo tvrdnje da je pretrpeo finansijsku štetu u odnosima sa porodicom Ahmić. Učesnici su tokom emisije na TV Pink otvoreno razgovarali o prošlim nesuglasicama, a tema je bila i nestanak Asminovog automobila.

Tokom razgovora, Asmin je pitao gde se nalazi njegov BMW, navodeći da je vozilo rentirano i da je za njega predao novac. “Gde mi je auto BMW? Ja sam mu rentao samo auto. On mi je doneo 15 hiljada evra u pelenama. Gde mi je taj auto?”, upitao je Asmin. Na to mu je Aneli odgovorila: “U pelenama ti je doneo”, dok se Nerio nadovezao rečenicom: “U komadima.”

Ovaj segment razgovora izazvao je brojne reakcije ostalih učesnika, ali i gledalaca koji prate rijaliti, iako su komentari ostali u okvirima diskusije bez dodatnih detalja.

Sukob između Asmina i porodice Ahmić već je ranije bio predmet rasprava, a novo otvaranje ove teme došlo je u trenutku kada se u rijalitiju često razmenjuju optužbe i sumnje među bivšim partnerima. Dodatnih informacija o daljim koracima i eventualnim rešavanjima ovog spora za sada nema.

Elita 9: Šok! Asmin otkrio kako su ga Ahmići ojadili za pare, Nerio sve potvrdio- 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Sukob Aneli i Asmina uzburkao Elitu, burna rasprava tokom emisije uživo

U emisiji ‘Pretres nedelje’ došlo je do žestoke svađe između Aneli Ahmić i Asmina Durdžića, što je izazvalo veliki haos pred kamerama.

Published

on

By

U emisiji ‘Pretres nedelje’ došlo je do žestoke svađe između Aneli Ahmić i Asmina Durdžića, što je izazvalo veliki haos pred kamerama.

Tokom najnovijeg izdanja emisije ‘Pretres nedelje’, voditelj Milan Milošević dao je priliku Asminu Durdžiću da se oglasi povodom Aneli Ahmić. U toku programa je došlo do ozbiljnog sukoba između Aneli i Asmina, što je dodatno podiglo tenziju među učesnicima. Milan je postavio Asminu pitanje: “Asmine, kako komentarišeš venčanicu?”, na šta je on odgovorio da je Aneli želela da pokaže kako su izgubili jednu izuzetnu devojku i mladu. Ova izjava izazvala je burne reakcije i raspravu koja je usledila uživo u programu, a događaj je privukao veliku pažnju i publike i ostalih takmičara.

Elita 9: Aneli i Asmin brutalno zaratili, haos uživo u programu – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Boškić demantovao glasine o Milici Veličković: Nismo imali trojku, ostajemo prijatelji

Nakon što je Anita Stanojlović iznela tvrdnje u emisiji ‘Pretres nedelje’, Boškić je otkrio svoju stranu priče i zamolio bivšu da ga ne spominje u rijalitiju

Published

on

By

Nakon što je Anita Stanojlović iznela tvrdnje u emisiji ‘Pretres nedelje’, Boškić je otkrio svoju stranu priče i zamolio bivšu da ga ne spominje u rijalitiju

Boškić, poznat kao bivši dečko Anite Stanojlović i dugogodišnji prijatelj Nenada Marinkovića Gastoza, oglasio se povodom tvrdnji koje su iznete tokom aktuelne emisije ‘Pretres nedelje’. Naime, Anita je tokom večeri izjavila da je Milica Veličković navodno imala trojku sa Boškićem, što je izazvalo burne reakcije u rijaliti zajednici i na društvenim mrežama.

Ekipa Pink.rs je odmah kontaktirala Boškića kako bi čuli njegov komentar na temu koja se proširila medijskim prostorom. On je kratko i jasno demantovao sve navode, ističući da između njega i Milice nije bilo ničeg osim prijateljstva. “Ne, naravno da nije istina. Nemam ništa drugo da kažem, ostaću suzdržan. Ne znam što me spominju, obećala mi je kad je ušla da neće pričati o meni, ali džabe. Milica i ja nismo imali nikakvu trojku, dobri smo drugari”, rekao je Boškić za Pink.rs.

Dodao je i da je Anitu zamolio da ga ne spominje u rijalitiju, što, kako navodi, ona nije ispoštovala. Ova tema izazvala je brojne komentare među gledaocima i pratiocima rijalitija, ali za sada nema reakcije od strane Milice Veličković.

Kako će Anita reagovati na Boškićev demanti i da li će se ova priča dalje razvijati, ostaje da se vidi u narednim epizodama. Pratioci rijalitija sa nestrpljenjem očekuju dalji rasplet među akterima ovog javnog sukoba.

Pročitaj još

Estrada