Estrada
Aneli oštro reagovala na Filipovo priznanje o Lores: Gde je nestala njihova veza?
Nakon što je Filip Đukić izjavio da bi radije provodio vreme sa pevačicom Lores nego sa Aneli Ahmić, Aneli je besno poručila fanovima šta misli o njegovim postupcima.
Foto Izvor: Pink.rs
Nakon što je Filip Đukić izjavio da bi radije provodio vreme sa pevačicom Lores nego sa Aneli Ahmić, Aneli je besno poručila fanovima šta misli o njegovim postupcima.
Aneli Ahmić nije mogla da zadrži svoje nezadovoljstvo nakon što je Filip Đukić javno priznao da bi mu bilo zanimljivije da se druži sa mladom pevačicom Lores umesto sa njom. Ovakvo Filipovo ponašanje potpuno je iznenadilo Aneli, zbog čega se povukla u pab “Prijatelji” i obratila se svojim fanovima vidno uznemirena.
U obraćanju je jasno stavila do znanja da više ne želi nikakve poklone niti iznenađenja povodom Filipovog rođendana. Posebno se obratila Toši, ističući: “Tošo, pošto smo pričali za Filipov rođendan da mi nabaviš privezak nikako. Ne želim da mi dođe neka slika, torta, ništa. Tošo, ja sam ti tražila privezak i sprej, ali nikako da ne donosiš. Lik je rekao da je zaljubljen u mene, a kaže da bi se pre družio sa Lores. Gde je nestala ta ljubav? Slučajno da mi nije došla neka slika.”
Aneli je ovim rečima pokazala koliko ju je pogodilo Filipovo priznanje i postavila pitanje o iskrenosti njegovih osećanja. Njeno emotivno izlaganje izazvalo je mnogo reakcija među pratiocima na društvenim mrežama, a snimak ovog trenutka ubrzo je postao viralan.
Elita 9: Anelino besno obraćanje fanovima povodom Filipovog priznanja za Lores – 23.06.2026.
Estrada
RMBAČI DO 4 UJUTRU: Koleginica otkrila kako Mirka Vasiljević balansira između porodičnih i poslovnih obaveza
Glumica je zajedno sa koleginicom Natašom Aksentijević podelila duhovite trenutke sa poslovnog putovanja
Glumica je zajedno sa koleginicom Natašom Aksentijević podelila duhovite trenutke sa poslovnog putovanja
Mirka Vasiljević, poznata glumica i majka četvoro dece, pokazala je kako balansira između porodičnih i profesionalnih obaveza. Na društvenim mrežama, njena koleginica Nataša Aksentijević objavila je snimak sa zajedničkog puta na poslovni zadatak, otkrivajući deo njihove svakodnevice van scene.
Na snimku se vidi kako Mirka, nakon napornog rada kod kuće, koristi svaku priliku za kratak odmor čak i tokom vožnje kombijem. Nataša je kroz šalu prokomentarisala: “Kad neko ima četvoro dece i rmbači do 4 ujutru po kući, onda spava i gde treba i gde ne treba. Mirka, hajde, budi se, stigli smo, moramo da radimo.” Mirka je uz osmeh uzvratila pitanjem: “Šta radimo? Gde smo? Nije još pauza?”, dok je Nataša dodala da pauza tek predstoji.
Ovaj simpatičan dijalog izazvao je brojne reakcije na mrežama, gde pratioci često komentarišu kako su realne situacije iz života poznatih ličnosti posebno zanimljive. Fotografije i snimci sa putovanja dodatno su privukli pažnju publike koja rado prati rad i privatne trenutke popularne glumice.
Mirka je još jednom pokazala da, pored uspešne karijere, uspeva da pronađe vreme za porodicu, ali i za humor, čak i kada je umor neizbežan.
Estrada
Zorana Pavić otkrila detalje sa snimanja spota: Tri dana nije mogla da hoda
Poznata pevačica doživela neprijatno iskustvo tokom snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’, a sada je podelila kako se osećala posle svega
Poznata pevačica doživela neprijatno iskustvo tokom snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’, a sada je podelila kako se osećala posle svega
Zorana Pavić, jedna od najpoznatijih domaćih pevačica, otvoreno je govorila o neprijatnom iskustvu koje je doživela tokom snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’. Spot je sniman tokom veoma toplih letnjih dana, dok je Zorana scene provela u kadi punoj hladne vode, što je kasnije ostavilo ozbiljne posledice po njeno zdravlje.
Kako je objasnila, tokom snimanja nije osećala hladnoću ni nelagodnost, ali je po izlasku iz kade usledio šok – tri dana nije mogla da hoda. Zorana je istakla koliko je situacija bila ozbiljna: “Kada smo radili spot za pesmu ‘Jabuka’ ja tri dana nisam mogla da hodam, to je živa istina. Bila sam u kadi, hladna voda, a bili su vreli dani. Ti tada zaista ne osećaš, dok si u kadi, ali i kada izađeš”, rekla je pevačica, prenosi Blic.
Ovakvo iskustvo bilo je veoma stresno za Zoranu, koja je otvoreno priznala da se ozbiljno uplašila za svoje zdravlje. Iako su uslovi snimanja bili zahtevni, pevačica je profesionalno odradila svoj deo posla, ali posledice su je zabrinule.
Zorana je poznata po iskrenom odnosu prema javnosti i fanovima, pa je i ovog puta želela da podeli svoju priču, kako bi skrenula pažnju na izazove sa kojima se izvođači često suočavaju tokom rada. Fanovi su izrazili podršku pevačici, a njena iskrenost naišla je na brojne pozitivne komentare.
Estrada
Igor X iskreno o odnosima sa Minom Kostić i Kasperom nakon burnog razvoda
Pevač progovorio o bivšoj supruzi, ćerki i novom partneru Mine, dok pevačica izlazi iz bolnice
Pevač progovorio o bivšoj supruzi, ćerki i novom partneru Mine, dok pevačica izlazi iz bolnice
Pevač Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, otvoreno je govorio o svom odnosu sa bivšom suprugom Minom Kostić, ali i o njenom sadašnjem partneru, Maneu Ćuruviji Kasperu. Povod za njegov komentar bio je izlazak Mine Kostić iz psihijatrijske ustanove “Laza Lazarević”, gde je provela 23 dana, a gde su je dočekali njena braća i Kasper.
Tokom Mininog boravka u bolnici, Kasper joj je svakodnevno dolazio u posetu i brinuo o njoj, što su zabeležili i mediji. Igor X je, komentarišući Kasperove pohvale na račun vaspitanja njihove ćerke Anastasije, istakao da mu je drago što je to prepoznato i zahvalio mu se na lepim rečima.
“Moram ovom prilikom da mu se zahvalim, čuo sam delove tog intervjua, nisam ga odgledao, ali evo zahvaljujem mu se. Drago mi je da je to zaključio, jer to negde potvrđuje ono što je meni bitno da sam dobar otac. Znam da su njih dvoje aktuelni, kao što joj želim svu sreću u poslu, želim joj sreću i u ljubavi, da je srećna i zaljubljena i iskreno se nadam da je to tako. Njega opet ne poznajem, ne mogu da pričam o njemu ništa, ako je njoj dobar, i ako je ona srećna sa njim, ja im želim svu sreću”, rekao je Igor X.
Dodao je i da je zadovoljan svojim životom i da su on i Mina ostali u dobrim odnosima, uprkos ranijim nesuglasicama tokom razvoda. “Nema zle krvi. Bilo je nesuglasica, nijedan razvod ne prođe divno i bajno, ali iskreno, zaboravio sam. Sve je sada na mestu, kako treba. Ja sam joj radio dva spota, ako mogu da joj nešto pomognem tu sam. Želim joj dobro u poslu, jer ako je njoj dobro, biće i dobro mom detetu koje je sa njom. To su sad gluposti da ja njoj želim bilo šta loše u bilo kom smislu. Želim joj da bude i uspešna i srećna i zdrava i sve drugo”, zaključio je pevač.
Mina je nakon izlaska iz bolnice izjavila da se oseća dobro, dok podršku dobija i od porodice i partnera.
-
Estrada23 hours agoPevačica otkrila borbu sa psihozom: Tri nedelje bez sna promenile mi život
-
Estrada21 hours agoVanja Živić napušta Elitu zbog zdravstvenih razloga: Veliki šef poslao saopštenje u Belu kuću
-
Estrada21 hours agoAnđelo izabrao Kačavendu za izolaciju: poznato s kim će provesti narednu nedelju
-
Estrada20 hours agoBoškić demantovao glasine o Milici Veličković: Nismo imali trojku, ostajemo prijatelji
-
Estrada21 hours agoEmotivan rastanak u Eliti: Vanja napustila takmičenje, Janjuš joj uputio posebnu poruku
-
Estrada23 hours agoMina Kostić još uvek u bolnici zbog tehničkih problema: Otpust odložen
-
Estrada9 hours agoNove tvrdnje o aferi Bajadera: Anitu zatekli sa više muškaraca, Žana otkrila šok detalje
-
Estrada22 hours agoStanija oštro prozvala Anđela zbog foliranja: maske padaju u Zadruzi
