Connect with us

Estrada

Jelena Kostov otkrila kako je pevala za 3.000 dinara: Danas bira gde nastupa

Poznata pevačica se prisetila skromnih početaka, a danas uživa u uspehu i novim vrednostima

Published

on

Privatna arhiva

Poznata pevačica se prisetila skromnih početaka, a danas uživa u uspehu i novim vrednostima

Jelena Kostov, popularna pevačica, podelila je sa javnošću iskrene detalje o svojim muzičkim počecima, ističući koliko je put do uspeha bio izazovan. U intervjuu za medije, Kostov je otkrila da su prvi nastupi bili u Sokobanji, gde je za čak sedam do osam sati pevanja dobijala honorar od svega 3.000 dinara. Ipak, taj prvi zarađeni novac doneo joj je ogromnu radost i osećaj samostalnosti.

“Pevala sam u Sokobanji, honorar mi je bio 3.000 dinara, Bože koliko sam bila srećna! Pevala sam možda nekih sedam-osam sati”, prisetila se Jelena, naglašavajući koliko joj je značilo što više ne zavisi samo od roditelja.

Osim što je morala da prolazi kroz skromne početke, Jelena je tokom karijere doživela i ozbiljnu nezgodu – pala je sa visine od tri metra i povredila se, što joj je, kako kaže, promenilo pogled na svet. Taj period je bio prekretnica, nakon koje je počela više da ceni podršku porodice i iskrena prijateljstva.

“Psiha je čudo. Prave vrednosti i prijateljstva su mi se iskristalisali”, istakla je pevačica, dodajući da danas ne dozvoljava da je sitnice izbace iz takta.

Danas Jelena Kostov uživa u plodovima svog rada, ima mogućnost da bira gde će nastupati, a uspela je da sebi priušti i kuću na planini. Njena priča mnogima može biti inspiracija da istraju uprkos početnim izazovima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Igor X iskreno o odnosima sa Minom Kostić i Kasperom nakon burnog razvoda

Pevač progovorio o bivšoj supruzi, ćerki i novom partneru Mine, dok pevačica izlazi iz bolnice

Published

on

By

Pevač progovorio o bivšoj supruzi, ćerki i novom partneru Mine, dok pevačica izlazi iz bolnice

Pevač Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, otvoreno je govorio o svom odnosu sa bivšom suprugom Minom Kostić, ali i o njenom sadašnjem partneru, Maneu Ćuruviji Kasperu. Povod za njegov komentar bio je izlazak Mine Kostić iz psihijatrijske ustanove “Laza Lazarević”, gde je provela 23 dana, a gde su je dočekali njena braća i Kasper.

Tokom Mininog boravka u bolnici, Kasper joj je svakodnevno dolazio u posetu i brinuo o njoj, što su zabeležili i mediji. Igor X je, komentarišući Kasperove pohvale na račun vaspitanja njihove ćerke Anastasije, istakao da mu je drago što je to prepoznato i zahvalio mu se na lepim rečima.

“Moram ovom prilikom da mu se zahvalim, čuo sam delove tog intervjua, nisam ga odgledao, ali evo zahvaljujem mu se. Drago mi je da je to zaključio, jer to negde potvrđuje ono što je meni bitno da sam dobar otac. Znam da su njih dvoje aktuelni, kao što joj želim svu sreću u poslu, želim joj sreću i u ljubavi, da je srećna i zaljubljena i iskreno se nadam da je to tako. Njega opet ne poznajem, ne mogu da pričam o njemu ništa, ako je njoj dobar, i ako je ona srećna sa njim, ja im želim svu sreću”, rekao je Igor X.

Dodao je i da je zadovoljan svojim životom i da su on i Mina ostali u dobrim odnosima, uprkos ranijim nesuglasicama tokom razvoda. “Nema zle krvi. Bilo je nesuglasica, nijedan razvod ne prođe divno i bajno, ali iskreno, zaboravio sam. Sve je sada na mestu, kako treba. Ja sam joj radio dva spota, ako mogu da joj nešto pomognem tu sam. Želim joj dobro u poslu, jer ako je njoj dobro, biće i dobro mom detetu koje je sa njom. To su sad gluposti da ja njoj želim bilo šta loše u bilo kom smislu. Želim joj da bude i uspešna i srećna i zdrava i sve drugo”, zaključio je pevač.

Mina je nakon izlaska iz bolnice izjavila da se oseća dobro, dok podršku dobija i od porodice i partnera.

Pročitaj još

Estrada

Dea Đurđević uživa na odmoru pred porođaj: Voditeljka pokazala trenutke sreće sa suprugom

Poznata voditeljka podelila fotografiju iz infiniti bazena, otkrivši kako provodi poslednje dane trudnoće

Published

on

By

Poznata voditeljka podelila fotografiju iz infiniti bazena, otkrivši kako provodi poslednje dane trudnoće

Dea Đurđević, popularna voditeljka, privukla je pažnju javnosti novom objavom sa letovanja. Na svom Instagram profilu podelila je osmehnu fotografiju iz infiniti bazena, jasno pokazujući da poslednje dane pred porođaj provodi u društvu supruga Lazara Petrovića, okružena pozitivnom energijom i radošću.

U opisu fotografije Dea je kratko poručila: “Samo želim da živim dok sam živa.” Ova iskrena rečenica odrazila je njeno trenutno raspoloženje i želju da maksimalno uživa u svakom trenutku, dok sa suprugom nestrpljivo iščekuje dolazak njihovog prvog deteta.

Zanimljivo je da se Dea i Lazar poznaju još iz srednjoškolskih dana, ali su se putevi tada razdvojili. Nakon petnaest godina, sudbina ih je ponovo spojila, a ljubav je obnovljena nakon što je Dea raskinula prethodnu vezu. Par je nedavno stao na “ludi kamen”, a vest o trudnoći donela im je dodatnu sreću.

Dea je u nedavnoj izjavi istakla da ima veliku podršku okruženja i da je presrećna zbog trudnoće. “Svi su uz mene, cela televizija i hvala na tome. Moram da kažem da ću uskoro saznati pol, ali eto Bog je odlučio, nismo planirali, ali eto kada sam saznala, kada sam videla dve crte stvarno se odsečeš, ali presrećna sam”, rekla je Dea Đurđević.

I dok Lazar izbegava medijsku pažnju, Dea otvoreno deli detalje iz svog života sa pratiocima, pokazujući iskrenu sreću i zahvalnost zbog svega što joj se dešava.

Pročitaj još

Estrada

Aneli oštro reagovala na Filipovo priznanje o Lores: Gde je nestala njihova veza?

Nakon što je Filip Đukić izjavio da bi radije provodio vreme sa pevačicom Lores nego sa Aneli Ahmić, Aneli je besno poručila fanovima šta misli o njegovim postupcima.

Published

on

By

Nakon što je Filip Đukić izjavio da bi radije provodio vreme sa pevačicom Lores nego sa Aneli Ahmić, Aneli je besno poručila fanovima šta misli o njegovim postupcima.

Aneli Ahmić nije mogla da zadrži svoje nezadovoljstvo nakon što je Filip Đukić javno priznao da bi mu bilo zanimljivije da se druži sa mladom pevačicom Lores umesto sa njom. Ovakvo Filipovo ponašanje potpuno je iznenadilo Aneli, zbog čega se povukla u pab “Prijatelji” i obratila se svojim fanovima vidno uznemirena.

U obraćanju je jasno stavila do znanja da više ne želi nikakve poklone niti iznenađenja povodom Filipovog rođendana. Posebno se obratila Toši, ističući: “Tošo, pošto smo pričali za Filipov rođendan da mi nabaviš privezak nikako. Ne želim da mi dođe neka slika, torta, ništa. Tošo, ja sam ti tražila privezak i sprej, ali nikako da ne donosiš. Lik je rekao da je zaljubljen u mene, a kaže da bi se pre družio sa Lores. Gde je nestala ta ljubav? Slučajno da mi nije došla neka slika.”

Aneli je ovim rečima pokazala koliko ju je pogodilo Filipovo priznanje i postavila pitanje o iskrenosti njegovih osećanja. Njeno emotivno izlaganje izazvalo je mnogo reakcija među pratiocima na društvenim mrežama, a snimak ovog trenutka ubrzo je postao viralan.

Elita 9: Anelino besno obraćanje fanovima povodom Filipovog priznanja za Lores – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada