Connect with us

Estrada

Sukob u Eliti 9: Džehverović izazvala napetost među Kačavendom, Janjušem i Anđelom – reagovalo i obezbeđenje

Goca Džehverović pokrenula žestoku raspravu u Eliti 9, što je dovelo do sukoba između Milene Kačavende, Marka Janjuševića Janjuša i Anđela Rankovića, a situaciju je moralo da smiruje obezbeđenje.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Goca Džehverović pokrenula žestoku raspravu u Eliti 9, što je dovelo do sukoba između Milene Kačavende, Marka Janjuševića Janjuša i Anđela Rankovića, a situaciju je moralo da smiruje obezbeđenje.

U najnovijem izdanju rijalitija Elita 9 došlo je do burnih dešavanja nakon što je Goca Džehverović podstakla žestok sukob između Milene Kačavende, Marka Janjuševića Janjuša i Anđela Rankovića. Sve je počelo kada se Goca osvrnula na prošlost, izjavivši: “Ja se sećam tvog bivšeg dečka iz Kačareva, bila si ozbiljna ribetina.” Ova rečenica izazvala je lančanu reakciju, pa je Kačavenda poručila Janjušu: “Bolje se brini za devojku nego što guraš Anđela.”

Rasprava se dalje rasplamsala kada je Goca objašnjavala: “Rekli ste da je Anđelo spavao sa mnom u krevetu, ali nije… Stvorili su se uslovi, pa sam spavala sa Minom. Teodora je bila tampon zona između njega i mene.” Na to je Anđelo dodao: “Sad sam svima najgori.”

Janjuš se uključio u raspravu, optužujući: “Ova kobila je rekla Vanji da ima njeno ćebe i da će joj spakovati i dati napolju. Folirantu jedan.” Milena je pokušala da se opravda: “Zamisli šta oni pričaju. Stvari su nam pomešane, rekla sam da ću da joj ponesem.”

Sukob je kulminirao kada je Ranković upitao Kačavendu: “Koju sreću ti njoj želiš kad si je baš za to prozivala? Ti si je prozivala da je curig*z, a onda ti je žao. Pa što si je prozivala?”

Zbog sve veće tenzije, obezbeđenje je moralo da interveniše kako bi sprečilo dalje eskalacije. Ova situacija još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima Elita 9 napeti i koliko brzo mogu da prerastu u pravi sukob.

Elita 9: Džehva zakuvala haos! Janjuš, Kačavenda i Anđelo zaratili – 23.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Aleksa Balašević pokazao nežan trenutak: Vera grli brata Đorđa u porodičnom domu

Sin Đorđa Balaševića podelio emotivnu fotografiju sa decom, fanovi poslali brojne pozitivne poruke

Published

on

By

Sin Đorđa Balaševića podelio emotivnu fotografiju sa decom, fanovi poslali brojne pozitivne poruke

Aleksa Balašević, sin legendarnog kantautora Đorđa Balaševića, još jednom je zagrejao srca pratilaca na društvenim mrežama. On je na svom Instagram profilu objavio dirljivu fotografiju iz porodičnog doma na kojoj se vidi nežan zagrljaj njegove ćerke Vere i mlađeg sina Đorđa. Uz objavu, Aleksa je duhovito dodao: “Napolje je vrućina… Mi smo u hladu”, uz simbolično belo srce.

Ovaj prizor iz svakodnevnog života Balaševića brzo je privukao pažnju i izazvao lavinu emotivnih komentara. Fanovi porodice Balašević nisu krili oduševljenje, a pozitivne poruke i čestitke nastavile su da se nižu ispod objave.

Podsećamo, Aleksa i njegova supruga Nikolina nedavno su proširili porodicu dolaskom sina Đorđa. Iako je, kako je sam priznao, isprva imao drugačiju ideju o imenu, na kraju je prevagnula odluka porodice da sin ponese ime po dedi i čukundedi. “Moram da priznam, ja nisam bio za to, ja sam bio da ima svoje ime. Međutim, u skupštini nisam bio većina i mama, sestre i žena su bile za to da bude Đorđe. Pošto sam izgubio većinu, morao sam da budem deo te rezolucije. Dobio je ime po dedi, ali i čukundedi”, rekao je Aleksa.

On je u nastavku istakao koliko su mu porodica i uspomene važne, ali i koliko mu znači što zna da bi njegov otac bio srećan zbog novog unuka. “Ja znam da je on srećan zbog unuka, ja sam neko ko veruje u vaskrsenje, ja sam svestan da Đole zna za sve to… Ubeđen sam da on sve to gleda kako mi radimo kako sa Verom, tako i sa sinom. Tu je”, iskreno je rekao Aleksa Balašević.

Porodica Balašević i dalje deli lepe trenutke sa svojim fanovima, a ovakve objave dodatno osvajaju simpatije javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Mina Vrbaški pokazala kako osvaja Viktora: Njeno zavodljivo ponašanje oduševilo gledaoce

Mina Vrbaški je posebnom igrom i improvizovanim pesmama uspela da privuče pažnju svog dečka Viktora, što je izazvalo mnogo komentara među fanovima.

Published

on

By

Mina Vrbaški je posebnom igrom i improvizovanim pesmama uspela da privuče pažnju svog dečka Viktora, što je izazvalo mnogo komentara među fanovima.

Mina Vrbaški, poznata učesnica rijaliti programa, ponovo je u centru pažnje zbog svoje veze sa 19-godišnjim Viktorom. Ovoga puta, Mina je odlučila da ga iznenadi i zabavi na originalan način. Dok je Viktor ručao, Mina je ispred njega izvodila poseban ples, istovremeno smišljajući i pevušeći tekst pesme kojom ga je pozvala da joj se pridruži na uživanju u bazenu.

Ovaj trenutak iz rijalitija “Elita 9” zabeležen je i kamerama, a snimak se brzo proširio među gledaocima i fanovima, izazivajući mnogo pozitivnih reakcija na društvenim mrežama. Mina je bila vidno raspoložena, a njena kreativnost i energija nisu prošli neopaženo, zbog čega je i Viktor delovao očaran njenim ponašanjem.

Ovakvi detalji iz njihove svakodnevnice jasno pokazuju zbog čega je Viktor toliko zainteresovan za Minu. Njihov odnos često privlači pažnju javnosti, a ovakve situacije dodatno potvrđuju zašto su jedan od najzanimljivijih parova trenutne sezone rijalitija.

Elita 9: Mina zavodi Viktora izmišljenim stihovima i plesom – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Lea Stanković otkrila radost zbog roditelja: Novi dom u Italiji, a ona u Beogradu uživa

Influenserka je podelila sa pratiocima kako njeni roditelji započinju život u Italiji i otkrila svoj trik za štednju

Published

on

By

Influenserka je podelila sa pratiocima kako njeni roditelji započinju život u Italiji i otkrila svoj trik za štednju

Srpska influenserka Lea Stanković, koju na Instagramu prati više od 800.000 ljudi, podelila je dirljive vesti o velikoj promeni u životu njene porodice. Njen otac Srđan i majka Violeta odlučili su da napuste Beograd i kupe luksuznu kuću u Italiji, što je Lea sa ponosom objavila na društvenim mrežama.

Lea je otkrila da je ova nekretnina “kuća daleko od kuće” i u šali dodala da već planira da tu ostavi svoje stvari, jer ne planira često da se vraća. Influenserka je poznata i po svom raskošnom stanu u Beogradu, ali ne krije sreću zbog novih početaka svojih roditelja.

Osim vesti o porodičnoj selidbi, Lea je sa pratiocima podelila i praktične savete o štednji. “Ljudima ode 120.000 dinara samo zbog dostave. Hranu spremam i pravim kod kuće i za nekoliko dana, tako da se uštedi. Sve se može kad se hoće”, rekla je iskreno Lea.

Podsećamo, krajem prošle godine porodica Stanković doživela je neprijatnost kada je u njihovoj beogradskoj kući izbio požar zbog neispravnih lampica. Tada su se njeni roditelji spasili iz kuće u poslednjem trenutku. Ova situacija dodatno je uticala na njihovu odluku da započnu novo poglavlje u Italiji.

Fanovi su pozitivno reagovali na Lein optimizam i podržali je u komentarima, dok je ona nastavila da inspiriše pratioce iskrenim pričama iz svakodnevnog života.

Pročitaj još

Estrada