Connect with us

Estrada

Toša se raspituje o zajedničkoj proslavi Filipa i Bebice, a Luka ga zove na svoj rođendan

Robot Toša na imanju u Šimanovcima razgovara sa cimerima o predstojećim rođendanskim slavljima i šaljivo komentariše igre i granice među učesnicima.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Robot Toša na imanju u Šimanovcima razgovara sa cimerima o predstojećim rođendanskim slavljima i šaljivo komentariše igre i granice među učesnicima.

Na imanje u Šimanovcima stigao je robot Toša, koji se odmah pridružio Borislavu Terziću Terzi i Sofiji Janićijević. Zajedno su prošetali do prodavnice gde su se sastali sa ostalim učesnicima. Tokom razgovora, Toša je postavio zanimljivo pitanje Filipu – zanimalo ga je da li će Filip i Bebica zajedno proslaviti rođendan. Istovremeno, Luka je uputio poziv Toši da dođe na njegovu rođendansku proslavu.

Toša je kroz šalu predložio: “Možeš i sam. Da li Bebica i Filip zajedno slave rođendan? Malo da se zabavite, slažete kulu od čaša. Mislio sam na neke igre bez granica jer vi postavljate granice.” Ova duhovita opaska izazvala je osmeh među prisutnima i dodatno zagrejala atmosferu uoči predstojećih proslava.

O dešavanjima sa imanja izveštava Pink.rs.

Elita 9: Toša pita Filipa da li će Bebica i on zajedno slaviti rođendan – 23.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić napustila bolnicu, u pratnji partnera i brata: Kratko poručila da se odlično oseća

Poznata pevačica izašla iz bolnice Laza Lazarević, dočekali je partner Mane Ćuruvija i bliska porodica

Published

on

By

Poznata pevačica izašla iz bolnice Laza Lazarević, dočekali je partner Mane Ćuruvija i bliska porodica

Pevačica Mina Kostić danas je izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’ u Beogradu, gde su je dočekali partner Mane Ćuruvija i brat. Prilikom izlaska, Mina je nosila kačket i naočare, a okupljenim novinarima obratila se kratko i jasno, ističući svoje trenutno zdravstveno stanje.

“Odlično sam, dobro se osećam”, izjavila je Mina, nakon čega je zajedno sa porodicom ušla u automobil i napustila ustanovu. Pevačica je bila vidno raspoložena, a njen partner Mane Ćuruvija, poznat i kao Kasper, kao i tokom celog njenog boravka u bolnici, bio joj je velika podrška i nije želeo da komentariše situaciju pred medijima.

Iako je njen otpust iz bolnice prvobitno bio zakazan za prethodni dan, zbog nepredviđenih okolnosti do njega je došlo tek danas. Tokom boravka u ustanovi, Kasper je svakodnevno obilazio Minu i donosio joj sve što joj je bilo potrebno.

Fotografi su zabeležili trenutak kada je pevačica napuštala bolnicu, a njena kratka izjava dodatno je umirila fanove koji su sa nestrpljenjem pratili vesti o njenom zdravstvenom stanju.

Podsetimo, Mina Kostić je prethodnih dana boravila u bolnici, a sada je, uz podršku najbližih, nastavila oporavak van medicinske ustanove.

Pročitaj još

Estrada

Aneli Ahmić otvorila dušu robotu Toši: Iskreno o svojim osećanjima i Filipu

U rijalitiju Elita 9, Aneli je pred kamerama priznala koliko joj je teško, dok ju je robot Toša pažljivo slušao

Published

on

By

U rijalitiju Elita 9, Aneli je pred kamerama priznala koliko joj je teško, dok ju je robot Toša pažljivo slušao

Aneli Ahmić, učesnica rijalitija Elita 9, privukla je pažnju gledalaca kada se pred kamerama emotivno otvorila robotu Toši. U razgovoru koji je emitovan 23. juna, Aneli je kroz suze govorila o svom trenutnom stanju i o odnosu sa Filipom.

U videu koji su preneli mediji, Aneli je priznala da se poslednjih dana oseća veoma loše i da je umor stigao. “Ja sam danas totalno neraspoložena. Naravno da će da prođe”, rekla je ona, dok ju je Toša pitao kako može da joj pomogne. Aneli je otvoreno priznala da se oseća nezadovoljno, da joj sve fali i da je tužna i razočarana. “Ja mislim da sam jaka i govorim da mi ne mogu ništa, ali bih sad plakala kao kiša”, iskreno je izjavila.

Robot Toša ju je savetovao da je u redu da ponekad pusti suze, ali Aneli je priznala da je mnogo puta suze zadržala. “Ne mogu više da plačem. Danas mi je verovatno tako, a sutra ću verovatno biti u drugačijem izdanju. Mene je stigao umor, sve me je stiglo”, dodala je.

Pričajući o Filipu, Aneli je istakla da on nije uvek vešt u započinjanju razgovora, ali i da ona pokušava da pronađe stvari koje će je nasmejati. “On ima neke fore kojima ja mogu da se smejem jer pronalazim nešto čemu ću da se smejem i da se sprdam, a druge žene nisu kao ja i nemaju tu ludost kao ja”, objasnila je.

Gledaoce je ovaj iskreni razgovor podsetio na izazove sa kojima se takmičari rijalitija suočavaju pred kamerama, a Aneli je još jednom pokazala koliko je važno podeliti svoja osećanja u teškim trenucima.

Elita 9: Aneli se u suzama jada robotu Toši i priča o Filipu – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Stanija zablistala u malenom bikiniju dok je igrala uz hit Eme Radujko na imanju

Poznata starleta privukla je pažnju izazovnim izgledom i plesom ispred ogledala, dok je uživala u pesmi “Tajno moja” koju je pustio robot Toša.

Published

on

By

Poznata starleta privukla je pažnju izazovnim izgledom i plesom ispred ogledala, dok je uživala u pesmi “Tajno moja” koju je pustio robot Toša.

Na imanju je zabeležen trenutak koji je izazvao mnogo reakcija – Stanija Dobrojević je ponovo bila u centru pažnje zbog svog atraktivnog izdanja. Dok je robot Toša pustio muzičku želju Uroša Stanića, pesmu Eme Radujko “Tajno moja”, Stanija se posebno obradovala ovom hitu. Ona je u izuzetno malenom kupaćem kostimu zavodljivo igrala ispred ogledala, pokazujući svoje obline. Njeno pojavljivanje u ovako izazovnom bikiniju sigurno niko nije mogao da ne primeti, a snimak njenog plesa brzo je postao popularan među gledaocima. Ove vrele scene još jednom su pokazale zašto Stanija privlači toliku pažnju u rijaliti programu.

Pročitaj još

Estrada