Connect with us

Estrada

Uroš odlučio da prekine odnos sa Borom Santanom: Više nemam osećanja prema tebi

Tokom “Igre istine” Uroš Stanić javno je saopštio Bori Santani da je izgubio sva osećanja i istakao razloge za prekid njihovog odnosa.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Tokom “Igre istine” Uroš Stanić javno je saopštio Bori Santani da je izgubio sva osećanja i istakao razloge za prekid njihovog odnosa.

U toku emisije “Igra istine” u rijalitiju, Uroš Stanić je otvoreno razgovarao sa Borom Santanom, iznoseći svoje mišljenje i osećanja direktno pred ostalima. Uroš je naveo da ga Bora više ne zanima kao muškarac i da je ranije bio zaljubljen, ali je sada odlučio da stavi tačku na svoja osećanja. On je istakao da se borio da Bora postane bolja verzija sebe, ali da je razočaran njegovim ponašanjem. Uroš je podsetio Boru da ga Comara nije uvredila, već ga je branila, a on joj je uzvratio psovkama na račun njenog deteta. Takođe je rekao da Bora nikome nije pravi prijatelj, posebno Mini Vrbaški, i da nije pokazao lojalnost. “Ja se slažem da je ona molila za penis, ali ti njoj to nisi rekao u lice. Ti nisi prijatelj, nisi lojalan”, rekao je Uroš. On je dodao da ga je Anastasija cinkarila i prenosila sve što je Bora govorio za Minu i Maju. Uroš je naglasio da je savetovao Boru da ne obnavlja odnos sa Anastasijom, ali da su njih dvoje ipak nastavili da se druže i pomire, iako ga je ona ranije vređala. U zaključku, Uroš je jasno poručio da se više ne interesuje za Boru i da su njegova osećanja nestala.

Elita 9: Uroš u jednom dahu unakazio Boru Santanu – 23.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mirka Vasiljević otkriva kako izgleda svakodnevica sa četvoro dece i radnim obavezama

Glumica je zajedno sa koleginicom Natašom Aksentijević podelila duhovite trenutke sa poslovnog putovanja

Published

on

By

Glumica je zajedno sa koleginicom Natašom Aksentijević podelila duhovite trenutke sa poslovnog putovanja

Mirka Vasiljević, poznata glumica i majka četvoro dece, pokazala je kako balansira između porodičnih i profesionalnih obaveza. Na društvenim mrežama, njena koleginica Nataša Aksentijević objavila je snimak sa zajedničkog puta na poslovni zadatak, otkrivajući deo njihove svakodnevice van scene.

Na snimku se vidi kako Mirka, nakon napornog rada kod kuće, koristi svaku priliku za kratak odmor čak i tokom vožnje kombijem. Nataša je kroz šalu prokomentarisala: “Kad neko ima četvoro dece i rmbači do 4 ujutru po kući, onda spava i gde treba i gde ne treba. Mirka, hajde, budi se, stigli smo, moramo da radimo.” Mirka je uz osmeh uzvratila pitanjem: “Šta radimo? Gde smo? Nije još pauza?”, dok je Nataša dodala da pauza tek predstoji.

Ovaj simpatičan dijalog izazvao je brojne reakcije na mrežama, gde pratioci često komentarišu kako su realne situacije iz života poznatih ličnosti posebno zanimljive. Fotografije i snimci sa putovanja dodatno su privukli pažnju publike koja rado prati rad i privatne trenutke popularne glumice.

Mirka je još jednom pokazala da, pored uspešne karijere, uspeva da pronađe vreme za porodicu, ali i za humor, čak i kada je umor neizbežan.

Pročitaj još

Estrada

Zorana Pavić otkrila detalje sa snimanja spota: Tri dana nije mogla da hoda

Poznata pevačica doživela neprijatno iskustvo tokom snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’, a sada je podelila kako se osećala posle svega

Published

on

By

Poznata pevačica doživela neprijatno iskustvo tokom snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’, a sada je podelila kako se osećala posle svega

Zorana Pavić, jedna od najpoznatijih domaćih pevačica, otvoreno je govorila o neprijatnom iskustvu koje je doživela tokom snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’. Spot je sniman tokom veoma toplih letnjih dana, dok je Zorana scene provela u kadi punoj hladne vode, što je kasnije ostavilo ozbiljne posledice po njeno zdravlje.

Kako je objasnila, tokom snimanja nije osećala hladnoću ni nelagodnost, ali je po izlasku iz kade usledio šok – tri dana nije mogla da hoda. Zorana je istakla koliko je situacija bila ozbiljna: “Kada smo radili spot za pesmu ‘Jabuka’ ja tri dana nisam mogla da hodam, to je živa istina. Bila sam u kadi, hladna voda, a bili su vreli dani. Ti tada zaista ne osećaš, dok si u kadi, ali i kada izađeš”, rekla je pevačica, prenosi Blic.

Ovakvo iskustvo bilo je veoma stresno za Zoranu, koja je otvoreno priznala da se ozbiljno uplašila za svoje zdravlje. Iako su uslovi snimanja bili zahtevni, pevačica je profesionalno odradila svoj deo posla, ali posledice su je zabrinule.

Zorana je poznata po iskrenom odnosu prema javnosti i fanovima, pa je i ovog puta želela da podeli svoju priču, kako bi skrenula pažnju na izazove sa kojima se izvođači često suočavaju tokom rada. Fanovi su izrazili podršku pevačici, a njena iskrenost naišla je na brojne pozitivne komentare.

Pročitaj još

Estrada

Igor X iskreno o odnosima sa Minom Kostić i Kasperom nakon burnog razvoda

Pevač progovorio o bivšoj supruzi, ćerki i novom partneru Mine, dok pevačica izlazi iz bolnice

Published

on

By

Mina Kostić, Kasper

Pevač progovorio o bivšoj supruzi, ćerki i novom partneru Mine, dok pevačica izlazi iz bolnice

Pevač Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, otvoreno je govorio o svom odnosu sa bivšom suprugom Minom Kostić, ali i o njenom sadašnjem partneru, Maneu Ćuruviji Kasperu. Povod za njegov komentar bio je izlazak Mine Kostić iz psihijatrijske ustanove “Laza Lazarević”, gde je provela 23 dana, a gde su je dočekali njena braća i Kasper.

Tokom Mininog boravka u bolnici, Kasper joj je svakodnevno dolazio u posetu i brinuo o njoj, što su zabeležili i mediji. Igor X je, komentarišući Kasperove pohvale na račun vaspitanja njihove ćerke Anastasije, istakao da mu je drago što je to prepoznato i zahvalio mu se na lepim rečima.

“Moram ovom prilikom da mu se zahvalim, čuo sam delove tog intervjua, nisam ga odgledao, ali evo zahvaljujem mu se. Drago mi je da je to zaključio, jer to negde potvrđuje ono što je meni bitno da sam dobar otac. Znam da su njih dvoje aktuelni, kao što joj želim svu sreću u poslu, želim joj sreću i u ljubavi, da je srećna i zaljubljena i iskreno se nadam da je to tako. Njega opet ne poznajem, ne mogu da pričam o njemu ništa, ako je njoj dobar, i ako je ona srećna sa njim, ja im želim svu sreću”, rekao je Igor X.

Dodao je i da je zadovoljan svojim životom i da su on i Mina ostali u dobrim odnosima, uprkos ranijim nesuglasicama tokom razvoda. “Nema zle krvi. Bilo je nesuglasica, nijedan razvod ne prođe divno i bajno, ali iskreno, zaboravio sam. Sve je sada na mestu, kako treba. Ja sam joj radio dva spota, ako mogu da joj nešto pomognem tu sam. Želim joj dobro u poslu, jer ako je njoj dobro, biće i dobro mom detetu koje je sa njom. To su sad gluposti da ja njoj želim bilo šta loše u bilo kom smislu. Želim joj da bude i uspešna i srećna i zdrava i sve drugo”, zaključio je pevač.

Mina je nakon izlaska iz bolnice izjavila da se oseća dobro, dok podršku dobija i od porodice i partnera.

Pročitaj još

Estrada