Estrada
Zorana Pavić otkrila detalje sa snimanja spota: Tri dana nije mogla da hoda
Poznata pevačica doživela neprijatno iskustvo tokom snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’, a sada je podelila kako se osećala posle svega
Foto Izvor: Pink.rs
Poznata pevačica doživela neprijatno iskustvo tokom snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’, a sada je podelila kako se osećala posle svega
Zorana Pavić, jedna od najpoznatijih domaćih pevačica, otvoreno je govorila o neprijatnom iskustvu koje je doživela tokom snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’. Spot je sniman tokom veoma toplih letnjih dana, dok je Zorana scene provela u kadi punoj hladne vode, što je kasnije ostavilo ozbiljne posledice po njeno zdravlje.
Kako je objasnila, tokom snimanja nije osećala hladnoću ni nelagodnost, ali je po izlasku iz kade usledio šok – tri dana nije mogla da hoda. Zorana je istakla koliko je situacija bila ozbiljna: “Kada smo radili spot za pesmu ‘Jabuka’ ja tri dana nisam mogla da hodam, to je živa istina. Bila sam u kadi, hladna voda, a bili su vreli dani. Ti tada zaista ne osećaš, dok si u kadi, ali i kada izađeš”, rekla je pevačica, prenosi Blic.
Ovakvo iskustvo bilo je veoma stresno za Zoranu, koja je otvoreno priznala da se ozbiljno uplašila za svoje zdravlje. Iako su uslovi snimanja bili zahtevni, pevačica je profesionalno odradila svoj deo posla, ali posledice su je zabrinule.
Zorana je poznata po iskrenom odnosu prema javnosti i fanovima, pa je i ovog puta želela da podeli svoju priču, kako bi skrenula pažnju na izazove sa kojima se izvođači često suočavaju tokom rada. Fanovi su izrazili podršku pevačici, a njena iskrenost naišla je na brojne pozitivne komentare.
Estrada
Bora Santana pred novim pravnim izazovima: drugarica Tanje Boginje otkrila da tužbe stižu jedna za drugom
U emisiji “Pitao bih za druga” na RED televiziji, Nina Kalina podelila je informacije o sve većem broju tužbi protiv Bore Santane, navodeći da se procesi odvijaju izuzetno brzo.
U emisiji “Pitao bih za druga” na RED televiziji, Nina Kalina podelila je informacije o sve većem broju tužbi protiv Bore Santane, navodeći da se procesi odvijaju izuzetno brzo.
Tokom najnovijeg izdanja emisije “Pitao bih za druga” na kanalu RED, voditelji Stefan Milošević Panda i Jovan Ilić ugostili su Ninu Kalinu, prijateljicu Tanje Boginje, kao i bivšeg učesnika “Elite” Milana Stojičkovića. Tokom razgovora, Nina Kalina je iznela da se protiv Bore Santane, popularnog rijaliti učesnika, podnosi veliki broj tužbi i da se one procesuiraju veoma brzo. Ova informacija je izazvala pažnju javnosti, budući da Bora Santana navodno nije svestan razmera problema koji ga očekuju. Tok emisije bio je posvećen upravo ovim aktuelnim dešavanjima, a gosti su podelili svoja saznanja iz prve ruke. Detalji o tome šta sve Bore Santanu očekuje i kako se planira dalje odvijanje ovih pravnih postupaka mogli su se čuti tokom emisije, a dodatne informacije dostupne su i u video prilogu.
PZD: Boginjina drugarica otkrila da se tužbe za Boru Santanu štancaju kao lude – 23.06.2026.
Estrada
RMBAČI DO 4 UJUTRU: Koleginica otkrila kako Mirka Vasiljević balansira između porodičnih i poslovnih obaveza
Glumica je zajedno sa koleginicom Natašom Aksentijević podelila duhovite trenutke sa poslovnog putovanja
Glumica je zajedno sa koleginicom Natašom Aksentijević podelila duhovite trenutke sa poslovnog putovanja
Mirka Vasiljević, poznata glumica i majka četvoro dece, pokazala je kako balansira između porodičnih i profesionalnih obaveza. Na društvenim mrežama, njena koleginica Nataša Aksentijević objavila je snimak sa zajedničkog puta na poslovni zadatak, otkrivajući deo njihove svakodnevice van scene.
Na snimku se vidi kako Mirka, nakon napornog rada kod kuće, koristi svaku priliku za kratak odmor čak i tokom vožnje kombijem. Nataša je kroz šalu prokomentarisala: “Kad neko ima četvoro dece i rmbači do 4 ujutru po kući, onda spava i gde treba i gde ne treba. Mirka, hajde, budi se, stigli smo, moramo da radimo.” Mirka je uz osmeh uzvratila pitanjem: “Šta radimo? Gde smo? Nije još pauza?”, dok je Nataša dodala da pauza tek predstoji.
Ovaj simpatičan dijalog izazvao je brojne reakcije na mrežama, gde pratioci često komentarišu kako su realne situacije iz života poznatih ličnosti posebno zanimljive. Fotografije i snimci sa putovanja dodatno su privukli pažnju publike koja rado prati rad i privatne trenutke popularne glumice.
Mirka je još jednom pokazala da, pored uspešne karijere, uspeva da pronađe vreme za porodicu, ali i za humor, čak i kada je umor neizbežan.
Estrada
Igor X iskreno o odnosima sa Minom Kostić i Kasperom nakon burnog razvoda
Pevač progovorio o bivšoj supruzi, ćerki i novom partneru Mine, dok pevačica izlazi iz bolnice
Pevač progovorio o bivšoj supruzi, ćerki i novom partneru Mine, dok pevačica izlazi iz bolnice
Pevač Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, otvoreno je govorio o svom odnosu sa bivšom suprugom Minom Kostić, ali i o njenom sadašnjem partneru, Maneu Ćuruviji Kasperu. Povod za njegov komentar bio je izlazak Mine Kostić iz psihijatrijske ustanove “Laza Lazarević”, gde je provela 23 dana, a gde su je dočekali njena braća i Kasper.
Tokom Mininog boravka u bolnici, Kasper joj je svakodnevno dolazio u posetu i brinuo o njoj, što su zabeležili i mediji. Igor X je, komentarišući Kasperove pohvale na račun vaspitanja njihove ćerke Anastasije, istakao da mu je drago što je to prepoznato i zahvalio mu se na lepim rečima.
“Moram ovom prilikom da mu se zahvalim, čuo sam delove tog intervjua, nisam ga odgledao, ali evo zahvaljujem mu se. Drago mi je da je to zaključio, jer to negde potvrđuje ono što je meni bitno da sam dobar otac. Znam da su njih dvoje aktuelni, kao što joj želim svu sreću u poslu, želim joj sreću i u ljubavi, da je srećna i zaljubljena i iskreno se nadam da je to tako. Njega opet ne poznajem, ne mogu da pričam o njemu ništa, ako je njoj dobar, i ako je ona srećna sa njim, ja im želim svu sreću”, rekao je Igor X.
Dodao je i da je zadovoljan svojim životom i da su on i Mina ostali u dobrim odnosima, uprkos ranijim nesuglasicama tokom razvoda. “Nema zle krvi. Bilo je nesuglasica, nijedan razvod ne prođe divno i bajno, ali iskreno, zaboravio sam. Sve je sada na mestu, kako treba. Ja sam joj radio dva spota, ako mogu da joj nešto pomognem tu sam. Želim joj dobro u poslu, jer ako je njoj dobro, biće i dobro mom detetu koje je sa njom. To su sad gluposti da ja njoj želim bilo šta loše u bilo kom smislu. Želim joj da bude i uspešna i srećna i zdrava i sve drugo”, zaključio je pevač.
Mina je nakon izlaska iz bolnice izjavila da se oseća dobro, dok podršku dobija i od porodice i partnera.
-
Estrada24 hours agoPevačica otkrila borbu sa psihozom: Tri nedelje bez sna promenile mi život
-
Estrada22 hours agoVanja Živić napušta Elitu zbog zdravstvenih razloga: Veliki šef poslao saopštenje u Belu kuću
-
Estrada21 hours agoAnđelo izabrao Kačavendu za izolaciju: poznato s kim će provesti narednu nedelju
-
Estrada21 hours agoBoškić demantovao glasine o Milici Veličković: Nismo imali trojku, ostajemo prijatelji
-
Estrada22 hours agoEmotivan rastanak u Eliti: Vanja napustila takmičenje, Janjuš joj uputio posebnu poruku
-
Estrada23 hours agoStanija oštro prozvala Anđela zbog foliranja: maske padaju u Zadruzi
-
Estrada10 hours agoNove tvrdnje o aferi Bajadera: Anitu zatekli sa više muškaraca, Žana otkrila šok detalje
-
Svet22 hours agoŠeron Ozborn otkrila razlog odsustva sa Helfesta: Neočekivana poseta bolnici prekinula planove
