Connect with us

Estrada

Aneli pokazala ljubomoru zbog Lores, Filipu jasno stavila do znanja svoje granice

Aneli Ahmić reagovala je burno na Filipove komentare o Lores tokom ‘Elite 9’, ističući da neće više tolerisati njegovo ponašanje i šaljući mu jasnu poruku.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Aneli Ahmić reagovala je burno na Filipove komentare o Lores tokom ‘Elite 9’, ističući da neće više tolerisati njegovo ponašanje i šaljući mu jasnu poruku.

Aneli Ahmić ponovo je pokazala svoju ljubomoru prema Filipu Đukiću, ovog puta zbog njegovih izjava vezanih za Lores u rijalitiju ‘Elita 9’. Nakon što je Filip izjavio da bi pre nastavio druženje sa Lores nego sa Aneli, iako tvrdi da je zaljubljen u Aneli, ona je burno reagovala i poručila mu da više nema šta da traži sa njom.

U razgovoru pred ostalim učesnicima, Aneli je otvoreno iznela svoj stav: “Za ovog dečka ovde, koji kaže da bi pre nastavio druženje sa Lores nego sa mnom, a govori da je zaljubljen u mene, sve su mi se kockice složile, on je takav folirant.” Time je istakla da joj je sada sve jasno u vezi Filipovog ponašanja.

Filip je odgovorio na Aneline reči sa nevericom, ističući da mu nije jasno zbog čega ga toliko proziva pred svima: “Po dve hiljaditi put devojka ustaje napušava me ovde, ne znam o čemu se radi. Pošto…”. Njihova razmena mišljenja i dalje privlači pažnju gledalaca, dok se napetost između njih očigledno ne smanjuje.

Elita 9: Aneli gori od ljubomore,poručila Filipu: Nemoj da ti dokažem sve za pet minuta- 24.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Asmin i Stanija u žestokom sukobu: podsećanja na neprijatne trenutke i uvrede u programu

Nakon izlaska iz emisije, Asmin i Maja se vraćaju u studio i izazivaju haos sa Aneli i Stanijom, dok se nižu provokacije i podsećanja na blamove iz prošlosti.

Published

on

By

Nakon izlaska iz emisije, Asmin i Maja se vraćaju u studio i izazivaju haos sa Aneli i Stanijom, dok se nižu provokacije i podsećanja na blamove iz prošlosti.

Tokom emitovanja rijalitija, situacija je eskalirala kada je Asmin napustio emisiju, a Aneli i Stanija su nastavile razgovor u studiju. Međutim, ubrzo su se u radio uključili i Asmin zajedno sa Majom, što je izazvalo potpuni haos među učesnicima. U toku rasprave, Maja je istakla: “Opet ste pokazale da ja džojstik u mojim rukama, i da Asmin može da ih ima kad god hoće.” Asmin je uputio provokativno pitanje Đukiću: “Evo je l’ bi ti kume bio sa ovakvom ženom u vezi?”, misleći na Aneli i Staniju, na šta je Đukić odgovorio negativno. Uvrede i napete rečenice nastavile su da se razmenjuju, dok su učesnici podsećali jedni druge na neprijatne zajedničke trenutke iz prošlosti.

Elita 9: Totalni džumbus, Maja i Asmin se vratili u radio kod Aneli i Stanije – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Stanija priznala razočaranje u Anđela: očekivala sam više hrabrosti, on bez želje za kontaktom posle rijalitija

Stanija Dobrojević je otvoreno govorila o svojim osećanjima prema Anđelu Rankoviću, dok je on jasno poručio da među njima nema šanse ni za prijateljstvo nakon završetka rijalitija.

Published

on

By

Stanija Dobrojević je otvoreno govorila o svojim osećanjima prema Anđelu Rankoviću, dok je on jasno poručio da među njima nema šanse ni za prijateljstvo nakon završetka rijalitija.

U najnovijoj emisiji koju su vodili Bora Santana i Filip Đukić, gosti su bili Stanija Dobrojević i Anđelo Ranković. Tokom razgovora, Stanija je iskreno iznela svoje mišljenje i priznala da se razočarala u Anđela, jer je očekivala da pokaže više hrabrosti u njihovom odnosu. Anđelo je na pitanje da li mu se sviđaju starije devojke i da li bi bio u vezi sa Stanijom odgovorio da u poslednje vreme ima iskustva sa starijima, ali da mu više prijaju mlađe devojke. Dodao je da ga je situacija sa Stanijom iznenadila, ali da mu je ona privlačna i lepa.

Ipak, Anđelo je bio vrlo jasan po pitanju budućnosti njihovog odnosa van rijalitija, rekavši: “Ne postoji mogućnost napolju ni da se zapratimo!” Stanija je potvrdila da je između njih sve rešeno i da je priča završena. Ova situacija je izazvala dosta reakcija među fanovima, a oboje su dali do znanja da nemaju nameru da održavaju kontakt nakon završetka rijalitija.

Elita 9: Anđelo o’ladio Staniju, ona očekivala da će biti hrabriji – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Janjuš pohvalio Aneli i Asmina za istrajnost tokom cele sezone

Marko Janjušević Janjuš izjavio je u emisiji ‘Radio Amnezija’ da su Aneli i Asmin pokazali izuzetnu snagu suočavajući se sa izazovima devete sezone rijalitija.

Published

on

By

Marko Janjušević Janjuš izjavio je u emisiji ‘Radio Amnezija’ da su Aneli i Asmin pokazali izuzetnu snagu suočavajući se sa izazovima devete sezone rijalitija.

Marko Janjušević Janjuš bio je gost u emisiji ‘Radio Amnezija’, gde je govorio o aktuelnoj sezoni rijalitija, posebno ističući ulogu Aneli i Asmina. Janjuš je naveo da su upravo njih dvoje podneli najveći teret ove sezone i izdvojili se načinom na koji su izneli sve teškoće. Osvrnuo se i na ostale učesnike, rekavši da je sezona bila prepuna foliranata i ljudi koji pokušavaju da se dokažu pred narodom, što mu, kako je rekao, smeta: ‘Mislim da je ova sezona imala veliki teret, najviše Aneli i Asmin. Mislim da je ovo jedna sezona ozbiljnih foliranata i ozbiljnih paćenika da postanu neko i nešto, kad čujem: da vidi narod… Povraća mi se. Sam sebi valjda objašnjavaš a ne narodu. Ne mogu više ni da pričam. Svaka čast akterima ove sezone, treba izgurati ovu sezonu, izneli su svoj život, treba za to imati m*da’, poručio je Janjuš. Njegove reči iznenadile su mnoge gledaoce, jer je ovoga puta odavao priznanje onima koje je do sada često kritikovao. Time je još jednom potvrdio koliko su Aneli i Asmin ostavili snažan utisak u devetoj sezoni rijalitija.

Elita 9: Janjuš skida kapu Aneli i Asminu jer su izgurali svašta kroz ovu sezonu – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada