Elita
Asmin Durdžić napisao ljubavnu pesmu za Maju na poluengleskom jeziku, Maja ostala u šoku
Nakon završetka ‘Radio Amnezije’, Asmin je iznenadio Maju Marinković autorskom pesmom na kombinaciji engleskog i srpskog, što je izazvalo burnu reakciju.
Foto Izvor: Pink.rs
Nakon završetka ‘Radio Amnezije’, Asmin je iznenadio Maju Marinković autorskom pesmom na kombinaciji engleskog i srpskog, što je izazvalo burnu reakciju.
Posle emisije ‘Radio Amnezija’, Asmin Durdžić odlučio je da se oproba kao tekstopisac i kompozitor, pa je smislio novu ljubavnu pesmu za svoju izabranicu Maju Marinković. Dok je improvizovao melodiju i tekst na mešavini engleskog i srpskog jezika, Maja je ostala potpuno zatečena njegovim postupkom.
U pesmi je Asmin kombinovao izmišljene rime i događaje, a njegov nastup bio je pun entuzijazma. Između ostalog, pevao je: “Ju ken fil, maj ruke, ju ken fil moje prstiće, ju ken fil grebanje, ju ken fil maj emoušn”, što je izazvalo dodatno iznenađenje kod Maje.
Ovaj trenutak iz rijalitija privukao je pažnju gledalaca, a reakcije na društvenim mrežama nisu izostale. Asminov pokušaj stvaranja pesme ostao je zabeležen kao jedan od zanimljivijih trenutaka u ‘Eliti 9’.
Elita 9: Asmin tekstopisac na poluengleskom, komponuje i izmišlja novu ljubavnu pesmu – 24.06.2026.
Elita
ŠTA LJUBAV NAPRAVI OD ČOVEKA: Bebica se transformisao od debeljuce do ARNOLDA ŠVARCENEGERA (VIDEO)
Bebica u Teodora su ponovo u nikada većoj ljubavi, a izgleda da je razlog tome i to što se Bebica fizički prepolovio i trenira punom parom kako bi Teodori dokazao svoju ljubav.
I pre nego što ga je Teodora prevarila sa Filipom, on je krenuo sa vežbanjem, onda opet stao i prebacio se na slatkiše tokom prevare. Nakon toga, sačekao je mudro da se raspadne priča između Teodore i Bebice i da se ponovo ubaci kao stari dečko.
https://www.youtube.com/watch?v=-hfRSLbOuuI
Čim su Teodora i Filip završili, on je ponovo krenuo u priču sa njom, ali i nastavio sa vežbanjem. 😀
Na najnovijem videu vidi se kako Teodora pažljivo prati njegov trening, a on, kao pravi gladijator, sa rukavicama na rukama, pokazao je da je u odličnoj formi.
Elita
Luka u svađi sa Kačavednom pokazao slike sa ultrazvuka, pale teške uvrede
U toku emisije “Pitanja gledalaca” voditelj Milan Milošević pročitao je pitanje za Boru Santanu.
– U svakoj svađi sa Anastasijom provlačiš Matoru. Da li se Anastasiji sviđa Matora? – glasilo je pitanje.
– Ona je u početku Matoru upoređivala sa muškarcima. Govrila je da Matora ima manire. Pričala je da ima onu stvar sve devojke bi bile sa njom. Verujem, da su me Todićka i Anastasija sprdale. Nemaju one veze sa Matorom – rekao je Bora.
– Ja sam rekla kako se Dragana lepo ophodi prema Dragani, kako ima kodekse i da ima mu*a. Da je muško svideo bi mi se muškarac kao Matora. Meni se Matora ne sviđa. Nikada ne bih bila sa ženom – rekla je Anastasija.
– Više njih bi bilo sa njom – dodala je Dragana.
– Bravo Milena, u pravu si da je Luka nakon onih jadnih poklona koje su dobili povratio aferu pašteta – glasilo je naredno pitanje.
– Zna vrlo dobro da sam je štedela. Žena je zdrava prava. ako je ona trudna ona treba da vodi računa o njoj, a i ona. Ciljano i namenski je to uradio. Vrlo dobro znaju kako stoje finansijski. Žena ustala i pričala o njenoj babi 15 minuta. sve je namenski radila od kako je ušla u rijaliti. Ona s kim nije pravila dete. – rekla je Milena.
– Ovo je najveći monstrum od žene, zlo. Milici si ćutala, a vređala te je kao konja. Jednu reč nije pisnula Milici. Ovo je najveće zlo koje postoji. mene itekako briga što je Anita trudna. Ti si jedno smeće koje nema obzira. Pokala si ovde da si ober alkoholičarka – rekao je Luka.
– A ti si se pomiri da ženiš ku*vu, da ćeš da dobiješ Bajaderu, da si Aneli na početku pravio blizance, puđi k*rac i ti i tvoja mala kanta – rekla je Milena.
– Rekla je dobiće bebu bajaderu – dodao je Uroš.
– Kad rodi bebu onda će da ljulja Bajaderu – rekla je Milena.
– Gaduro jedna, sram te bilo – rekla je Sofija.
Elita
Takmičari Elite ignorišu pravila buđenja – prete im kazne
Učesnici rijalitija nastavili su da spavaju iako je Veliki šef pustio muziku kao znak za buđenje, čime su prekršili jedno od osnovnih pravila u Beloj kući.
Učesnici rijalitija nastavili su da spavaju iako je Veliki Šef pustio muziku kao znak za buđenje, čime su prekršili jedno od osnovnih pravila u Beloj kući.
U rijalitiju ‘Elita’, Veliki šef je jutros pustio muziku s jasnom porukom takmičarima da je vreme za buđenje i da od tog trenutka spavanje više nije dozvoljeno. Ovo pravilo važi za sve učesnike u Beloj kući i poznato je kao jedno od osnovnih tokom boravka u rijalitiju. Ipak, pojedini takmičari nisu reagovali na znak za buđenje i odlučili su da nastave da spavaju, ignorišući puštenu muziku i svesno rizikujući da budu novčano kažnjeni. Kako je izgledao trenutak kada su učesnici ignorisali muziku, može se pogledati na zvaničnom snimku. Ovakvo ponašanje moglo bi im doneti kazne, pošto produkcija strogo vodi računa o poštovanju pravila.
-
Estrada22 hours agoMilica Mitrović pokrenula prijave za Elitu 10: Evo kako da se prijavite
-
Estrada24 hours agoAnita Stanojlović kažnjena sa milion dinara zbog kršenja pravila rijalitija
-
Estrada6 hours agoNastavak pitanja gledalaca na Pinku: Ne propustite uživo uključenje
-
Elita17 hours agoAneli tvrdi da je Luka bio nasilan na veridbi
-
Paparazzo22 hours agoPogled iz luksuznog kompleksa u Puli koji je oduševio Čolića: Koliko je poznati pevač izdvojio za nekretninu
-
Estrada23 hours agoAnita Stanojlović i Asmin Durdžić razmenili zagrljaj i poljubac u Eliti 9
-
Estrada18 hours agoAneli pokazuje ljubomoru zbog Đukića, Dača tvrdi: Đukić se zaljubio u Lores po ulasku
-
Paparazzo22 hours agoDesingerica živi skromno na obodu Beograda, ali vozi ferari vredan 150.000 evra
