Connect with us

Estrada

Maja otvoreno o odnosima sa Stanijom i Aneli: Provokacije me ne dotiču, ali da me neko tako odjavi – teško bih podnela

Maja Marinković je u emisiji ‘Radio Amnezija’ govorila o svađama i provokacijama sa Stanijom i Aneli, ističući da joj uloga ‘zajedničkog neprijatelja’ nije strana i da bi je javno odbacivanje teško pogodilo.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Maja Marinković je u emisiji ‘Radio Amnezija’ govorila o svađama i provokacijama sa Stanijom i Aneli, ističući da joj uloga ‘zajedničkog neprijatelja’ nije strana i da bi je javno odbacivanje teško pogodilo.

Maja Marinković je bila gošća u emisiji ‘Radio Amnezija’, gde je otvoreno govorila o aktuelnim odnosima sa Aneli, Stanijom i Asminom. Tema razgovora bila je nedavna žurka na kojoj su, kako je primetila, Stanija i Aneli privremeno zakopale ratne sekire i ujedinile se protiv nje. Na pitanje voditelja Bore da li oseća da zapravo ona kontroliše situaciju, Maja je odgovorila da je zaista tako: ‘Ja sam se sinoć provela odlično, jesmo videli provokaciju, jasno je kao dan da jedan zajednički neprijatelj može da ih ujedini, ali jeste džojstik u mojim rukama. Stanija samo što mi nije sela u krilo sad. One su obe donje verbalno sa mnom. Ja moram da se branim kad me neko uvredi. Stanija pokazuje svoje pravo lice i sama sebi je skinula masku. Aneli je rekla da joj je Stanija uništila život, a sad sam im ja zajednički neprijatelj, došla sam na kraju cele tu priče. Meni su te provokacije presmešne.’

U nastavku razgovora, Bora je primetio da je sada aktuelan trio Maja, Stanija i Aneli, i da je Maja ta koja je postala glavna tema, umesto da to budu Stanija, Aneli i Asmin. Maja je potvrdila da je to tačno i objasnila: ‘Imali smo svađu, raspravu u Odabranima kad su bile nominacije, u dva meseca koliko su raspravljali su rekli sve, ali Stanija je sad provokator naše veze. Moji bivši partneri su čak sa njim u korektnim odnosima, a ja doživljavam ozbiljne provokacije, da me neko odjavi preko ekrana, to bi mi udarilo na kompleks doživotni, ne znam mogla da se oporavim, tako da Staniju razumem, ali je to klasičan vapaj za kadrom.’

Na kraju, voditelj je pokrenuo pitanje složenih odnosa među bivšim verenicima i partnerima, gde su svi na neki način povezani i opterećeni prošlim vezama. Maja je kroz komentare jasno stavila do znanja da dobro razume dinamiku odnosa i da, uprkos provokacijama, ostaje sigurna u svoju poziciju.

Elita 9: Maja oplela kao nikad po Aneli i Staniji,pa Ahmići dala krila da nastavi dalje- 24.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Aneli se izvinila Filipu zbog uvreda: Đukić burno odgovorio u emisiji

Tokom ‘Radio Amnezije’, Aneli Ahmić uputila je izvinjenje Filipu Đukiću za reči koje mu je uputila, ali je Filip reagovao nizom optužbi.

Published

on

By

Tokom ‘Radio Amnezije’, Aneli Ahmić uputila je izvinjenje Filipu Đukiću za reči koje mu je uputila, ali je Filip reagovao nizom optužbi.

Tokom emisije ‘Radio Amnezija’, Aneli Ahmić je odlučila da se izvini Filipu Đukiću zbog reči koje mu je ranije uputila. U razgovoru je Aneli otvoreno rekla Filipu: “Samo da ti kažem nešto, izvini za ovo što sam ti rekla p*čko, nema potrebe da ti to govorim, samo ti kažem da si mi pao u očima, to je to, izvinjavam se što sam rekao da si p*čka.”

Filip Đukić nije ostao dužan, već je odmah odgovorio: “A sad se izvinjavaš? Folirant, prevarant, lažov, kadrolina, manipulator.” Aneli je pokušala da objasni da su njene reči izrečene u besu, ali je dodala: “To sam rekla u besu, a folirant jesi, manipulator jesi.”

Ova razmena usledila je tokom aktuelne sezone “Elita 9” i izazvala je veliku pažnju gledalaca, jer su i izvinjenje i reakcija Filipa pokazali koliko su odnosi među učesnicima napeti.

Elita 9: Aneli se izvinjava Filipu zbog uvreda koje mu je uputila – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Dino Merlin otvoreno o najtežem periodu: Prebrodio sam tešku depresiju uz podršku porodice

Popularni muzičar priznao da mu je porodica bila oslonac tokom zdravstvenih problema, danas ponovo posvećen radu

Published

on

By

Popularni muzičar priznao da mu je porodica bila oslonac tokom zdravstvenih problema, danas ponovo posvećen radu

Dino Merlin, jedan od najpoznatijih kantautora sa Balkana, retko kada govori o privatnom životu, ali je sada podelio sa javnošću detalje o svom najtežem životnom periodu. U intervjuu je otkrio da se suočio sa ozbiljnom depresijom, o kojoj su u tom trenutku znali samo najbliži članovi njegove porodice.

Merlin priznaje da se nerado priseća tih dana kada je, kako kaže, razmišljao čak i o tome da odustane od muzike, a život mu tada, po sopstvenom priznanju, nije imao značenje. Snagu je pronašao upravo u svojoj porodici – supruzi Ameli, ćerki Naidi i sinu Hamzi – koji su mu bili najveća podrška i oslonac u najtežim trenucima.

“U jednom periodu svog života bio sam teško bolestan. Imao sam jednu tešku depresiju. Ne bih poželeo nikome. To se manifestovalo tako da sam bio biljka”, rekao je Merlin, iskreno govoreći o ličnom iskustvu.

Nakon zdravstvenih problema koji su kulminirali 2024. godine, kada je završio u bolnici, Merlin se oporavio i nastavio sa koncertnim aktivnostima. Nedugo potom, objavio je i novi muzički album, potvrđujući da je sada potpuno posvećen porodici i poslu.

Ova Merlinova ispovest naišla je na podršku fanova, koji su mu uputili brojne poruke podrške i ohrabrenja na društvenim mrežama, a mnogi su pohvalili njegovu iskrenost i hrabrost da govori o mentalnom zdravlju.

Pročitaj još

Estrada

Aneli pokazala ljubomoru zbog Lores, Filipu jasno stavila do znanja svoje granice

Aneli Ahmić reagovala je burno na Filipove komentare o Lores tokom ‘Elite 9’, ističući da neće više tolerisati njegovo ponašanje i šaljući mu jasnu poruku.

Published

on

By

Aneli Ahmić reagovala je burno na Filipove komentare o Lores tokom ‘Elite 9’, ističući da neće više tolerisati njegovo ponašanje i šaljući mu jasnu poruku.

Aneli Ahmić ponovo je pokazala svoju ljubomoru prema Filipu Đukiću, ovog puta zbog njegovih izjava vezanih za Lores u rijalitiju ‘Elita 9’. Nakon što je Filip izjavio da bi pre nastavio druženje sa Lores nego sa Aneli, iako tvrdi da je zaljubljen u Aneli, ona je burno reagovala i poručila mu da više nema šta da traži sa njom.

U razgovoru pred ostalim učesnicima, Aneli je otvoreno iznela svoj stav: “Za ovog dečka ovde, koji kaže da bi pre nastavio druženje sa Lores nego sa mnom, a govori da je zaljubljen u mene, sve su mi se kockice složile, on je takav folirant.” Time je istakla da joj je sada sve jasno u vezi Filipovog ponašanja.

Filip je odgovorio na Aneline reči sa nevericom, ističući da mu nije jasno zbog čega ga toliko proziva pred svima: “Po dve hiljaditi put devojka ustaje napušava me ovde, ne znam o čemu se radi. Pošto…”. Njihova razmena mišljenja i dalje privlači pažnju gledalaca, dok se napetost između njih očigledno ne smanjuje.

Elita 9: Aneli gori od ljubomore,poručila Filipu: Nemoj da ti dokažem sve za pet minuta- 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada