Estrada
NISU ZABORAVILI HALIDA BEŠLIĆA: Počast muzičkoj legendi kraj KNEŽAK IZVORA koji je opevao u pesmi ROMANIJA
Halid Bešlić
Estrada
Lepa Lukić o oporavku nakon nezgode: Polomila sam nogu u prodavnici
Folk pevačica otvoreno o povredi i izazovima tokom mirovanja, otkriva kako teče proces oporavka
Folk pevačica otvoreno o povredi i izazovima tokom mirovanja, otkriva kako teče proces oporavka
Lepa Lukić, legendarna pevačica narodne muzike, nedavno je doživela nezgodu tokom svakodnevne kupovine, što je dovelo do ozbiljne povrede. Tokom boravka u prodavnici, Lukićeva je pala, pri čemu je povredila kolena i polomila nogu na dva mesta, zbog čega je hitno hospitalizovana.
Pevačica se sada oglasila i podelila sa javnošću detalje o incidentu i trenutnom zdravstvenom stanju. Ističe da je oporavak spor i zahteva potpuno mirovanje, a svakodnevicu joj u ovom periodu olakšava poseban napitak koji sama priprema i koristi za ublažavanje bolova.
“Pala sam na kolena i odrala ih. Noga se izvrnula i došlo je do preloma na dva mesta! Kuvam jedan napitak i mlak ga stavljam na nogu. Sedam dana sam to koristila i bolovi su gotovo nestali. Oporavak ide polako, ali i dalje ne mogu nigde da izlazim”, ispričala je Lepa Lukić za domaće medije.
Njena iskrenost i borbenost naišle su na brojne poruke podrške kolega i poštovalaca, koji joj žele brz oporavak. Iako se još uvek ne može vratiti svakodnevnim aktivnostima, pevačica optimistično gleda na period koji sledi i strpljivo čeka potpuni oporavak.
Lukićeva je poznata po svojim hitovima i dugoj karijeri, a javnost sa nestrpljenjem očekuje njen povratak na scenu kada zdravstveno stanje to bude dozvolilo.
Estrada
Maja otvoreno o odnosima sa Stanijom i Aneli: Provokacije me ne dotiču, ali da me neko tako odjavi – teško bih podnela
Maja Marinković je u emisiji ‘Radio Amnezija’ govorila o svađama i provokacijama sa Stanijom i Aneli, ističući da joj uloga ‘zajedničkog neprijatelja’ nije strana i da bi je javno odbacivanje teško pogodilo.
Maja Marinković je u emisiji ‘Radio Amnezija’ govorila o svađama i provokacijama sa Stanijom i Aneli, ističući da joj uloga ‘zajedničkog neprijatelja’ nije strana i da bi je javno odbacivanje teško pogodilo.
Maja Marinković je bila gošća u emisiji ‘Radio Amnezija’, gde je otvoreno govorila o aktuelnim odnosima sa Aneli, Stanijom i Asminom. Tema razgovora bila je nedavna žurka na kojoj su, kako je primetila, Stanija i Aneli privremeno zakopale ratne sekire i ujedinile se protiv nje. Na pitanje voditelja Bore da li oseća da zapravo ona kontroliše situaciju, Maja je odgovorila da je zaista tako: ‘Ja sam se sinoć provela odlično, jesmo videli provokaciju, jasno je kao dan da jedan zajednički neprijatelj može da ih ujedini, ali jeste džojstik u mojim rukama. Stanija samo što mi nije sela u krilo sad. One su obe donje verbalno sa mnom. Ja moram da se branim kad me neko uvredi. Stanija pokazuje svoje pravo lice i sama sebi je skinula masku. Aneli je rekla da joj je Stanija uništila život, a sad sam im ja zajednički neprijatelj, došla sam na kraju cele tu priče. Meni su te provokacije presmešne.’
U nastavku razgovora, Bora je primetio da je sada aktuelan trio Maja, Stanija i Aneli, i da je Maja ta koja je postala glavna tema, umesto da to budu Stanija, Aneli i Asmin. Maja je potvrdila da je to tačno i objasnila: ‘Imali smo svađu, raspravu u Odabranima kad su bile nominacije, u dva meseca koliko su raspravljali su rekli sve, ali Stanija je sad provokator naše veze. Moji bivši partneri su čak sa njim u korektnim odnosima, a ja doživljavam ozbiljne provokacije, da me neko odjavi preko ekrana, to bi mi udarilo na kompleks doživotni, ne znam mogla da se oporavim, tako da Staniju razumem, ali je to klasičan vapaj za kadrom.’
Na kraju, voditelj je pokrenuo pitanje složenih odnosa među bivšim verenicima i partnerima, gde su svi na neki način povezani i opterećeni prošlim vezama. Maja je kroz komentare jasno stavila do znanja da dobro razume dinamiku odnosa i da, uprkos provokacijama, ostaje sigurna u svoju poziciju.
Elita 9: Maja oplela kao nikad po Aneli i Staniji,pa Ahmići dala krila da nastavi dalje- 24.06.2026.
Estrada
Terza prekinuo odnose sa Lukom i Anitom zbog uvreda na račun porodice
Gostujući u emisiji ‘Amnezija’, Terza je otvoreno govorio o raskidu prijateljstva sa Lukom i Anitom posle teških reči upućenih njegovoj bivšoj verenici i majci njegovog deteta.
Gostujući u emisiji ‘Amnezija’, Terza je otvoreno govorio o raskidu prijateljstva sa Lukom i Anitom posle teških reči upućenih njegovoj bivšoj verenici i majci njegovog deteta.
U emisiji ‘Amnezija’, prvi gost Bore i Filipa bio je Terza, koji je detaljno izneo razloge sukoba sa Lukom i Anitom. On je objasnio da je sve počelo nakon što je Aneli ušla u rijaliti, a Luka se sukobio sa njom i upleo Milicu, majku Terzine ćerke, u tu priču, iako je njihova ćerkica tada bila kod kuće. Milica je zbog toga tužila Luku. Terza je naveo da je više puta bilo pomena neprijatnih tema, uključujući i priču sa Anđelom, gde je Luka slao poruke dok je Milica bila trudna, što mu je bilo jako teško da sluša.
Dodao je da mu je bilo posebno neprijatno kada je Anita, nakon što je Milica spomenula da je želela dete sa Boškićem, izgovorila: “A šta je ona htela grupnjake” i nastavila sa sličnim uvredama. Terza je istakao da je očekivao da mu bar priđu i objasne situaciju, a ne da iznose takve stvari u javnosti. On je zamolio ostale učesnike da ne pominju priču sa Anđelom, naglasivši: “Ne branim ja Milicu, nego mi je neprijatno da slušam o tome jer imam dete s njom.”
Posebno ga je pogodilo što je, kako kaže, Luka vređao sve što ima – oca, majku i dete – što je za njega neprihvatljivo: “S njim sam završio”, poručio je Terza.
U nastavku razgovora osvrnuo se i na Anitu, navodeći da ne razume zašto joj smeta kada spomene “Bajaderu”, ako je već tamo potpisivala ugovor. Na pitanje Filipa zašto je Biljana tako izjavila o njemu, Terza je odgovorio da mu je Milan rekao kako ga njegova majka ogovara napolju, iako ne zna pravi razlog za to. On je naglasio da je upravo on bio jedini koji ih je branio u kući, posebno kada su saznali za trudnoću, i često je bio na njihovoj strani. Međutim, kako zaključuje, Anita i Luka su više puta vređali njegovu bivšu verenicu i majku njegovog deteta, zbog čega je odlučio da prekine svaki kontakt sa njima.
Elita 9: Terza priča o svojoj svađi sa Anitom i Lukom,pokušava da se iskupi kod Milice?- 24.06.2026.
-
Estrada24 hours agoJOKIĆ HTEO DA NAPUSTI KOŠARKU: Priznao zbog čega je pomišljao na kraj karijere
-
Estrada23 hours agoVeljko Ražnatović uložio 50.000 evra u svinjogojske farme, poslušao savet tasta
-
Estrada21 hours agoRMBAČI DO 4 UJUTRU: Koleginica otkrila kako Mirka Vasiljević balansira između porodičnih i poslovnih obaveza
-
Estrada23 hours agoFilip Đukić izabrao Lores umesto Aneli tokom Igre istine u Eliti
-
Estrada23 hours agoLuna Đogani iznenadila sestru Ninu tokom odmora na Fruškoj gori
-
Estrada23 hours agoĆANO, BRATE, ŠTA JE OVO? Pevačica otkrila kako je UHVAĆENA sa FALSIFIKOVANIM NOVCEM
-
Estrada24 hours agoŽIVELA KOD KOLEGINICE 7 GODINA: Ana Bekuta provela deo života u STANU POZNATE PEVAČICE
-
Estrada17 hours agoSandra Afrika otvoreno o bivšoj vezi i idealnom partneru: Evo šta je sve priznala

