Connect with us

Paparazzo

Pogled iz luksuznog kompleksa u Puli koji je oduševio Čolića: Koliko je poznati pevač izdvojio za nekretninu

Zdravko Čolić je 2023. godine postao vlasnik stana u ekskluzivnom stambenom projektu u marini Veruda, poznatom po impresivnom pogledu i luksuzu.

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Zdravko Čolić je 2023. godine postao vlasnik stana u ekskluzivnom stambenom projektu u marini Veruda, poznatom po impresivnom pogledu i luksuzu.

Poznati pevač Zdravko Čolić prošle godine je kupio stan u okviru luksuznog kompleksa koji se gradi na granici između marine Veruda i Peščane uvale u Puli. Ovaj ekskluzivni projekat sastoji se od pet modernih zgrada koje su smeštene na brdu iznad marine i nude spektakularan pogled na ceo zaliv. Čak i sa nižih spratova, stanari mogu uživati u panorami brodića, hotela, Veruda Porata, Verudele, Pješčane Uvale i Fratarskog ostrva. Kompleks se smatra jednim od najatraktivnijih i najskupljih projekata u tom delu Hrvatske, a Čolićev izbor stana upravo u ovom delu Pule dodatno potvrđuje njegovu ekskluzivnost. Iako tačan iznos koji je muzička zvezda izdvojila za ovu nekretninu nije naveden, poznato je da se radi o značajnom ulaganju s obzirom na luksuz i lokaciju kompleksa.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Paparazzo

Prve slike trudne Silvije Nedeljković: Posle 17 godina čekanja, pevačica i golman očekuju blizance

Silvija Nedeljković i Saša Stamenković uhvaćeni pred klinikom za vantelesnu oplodnju, budući roditelji konačno ostvaruju svoju želju za potomstvom.

Published

on

Silvija Nedeljković i Saša Stamenković uhvaćeni pred klinikom za vantelesnu oplodnju, budući roditelji konačno ostvaruju svoju želju za potomstvom.

Poznati srpski golman Saša Stamenković i njegova supruga, bivša pevačica Silvija Nedeljković, dočekali su radosne dane – nakon dugih 17 godina zajedničkog života i borbe za potomstvo, par očekuje blizance. Paparaco ekipa zabeležila je prve fotografije trudne Silvije dok je odlazila na redovan pregled kod ginekologa, u specijalizovanoj klinici za vantelesnu oplodnju. Na snimcima je u prvom planu njen trudnički stomak, što ukazuje da je Silvija trenutno u šestom mesecu trudnoće – ovo su ujedno i prve javne slike pevačice u drugom stanju.

Silvija je u ranijem intervjuu za “Blic” otvoreno govorila o svom iskustvu i izazovima na putu do potomstva: “Upravo te ta vera vodi napred. Ovo nije tužno i ne želim da se ovo gleda na tužan način zato što mnogo žena to prolazi, možda i duže nego ja. Teško je kada ideš na vantelesne, teško je kada izgubiš bebu, teško je da se vratiš iz toga. Meni se pre dve godine desilo da sam mislila dva, tri meseca nakon gubitka da ne može dalje, da više nema dalje i da je to to. Međutim, ta vera i to nešto me je vratilo na pravi put i opet mi dalo tu snagu. Želim da ženama kažem da ne treba odustajati. Dokle god smo mi sa dve noge na zemlji, žive, zdrave i prave to je moguće. I kada su prognoze lekara nikakve desi se čudo. Meni se konkretno desilo čudo. Mislim da je sve to nešto što nas još više ojača, šta treba da nas pogura napred. ne treba da se odustaje. Nažalost to je sastavni deo naših života. Svaki drugi par se bori sa sterilitetom i to je jedna tužna istina svih nas. Ne vidim ništa loše da se priča o tome, da podržavamo jedni druge da se apeluje da žene pričaju o tome. Jer možda bi dale savet nekome šta je ona prošla i možda bi nekom pomogle. Da li je to ishrana, način života, odnos prema sebi… Mnogo parova ulaze u krize, probleme kada im se dogodi gubitak, te negativne čuvene bete. Sve je to teško. Teško je nama ženama koje treba sve to da iznesemo. Ali teško je i muškarcima. Znam da i moj Saša sigurno na sebi težak način proživljava. Neće plakati, ali na muški način vidim da pati. Međusobna podrška je bitna. Tu je snaga, ta srž uspeha, ta povezanost, i sam šlag na torti je ta vera da ne treba odustajati. Treba verovati, samo pozitivno i to će doći. Samo je božja volja u pitanju,” naglasila je Silvija.

Ova vest oduševila je njihove prijatelje i fanove, a Silvijina poruka o istrajnosti i podršci odzvanja među mnogima koji se suočavaju sa sličnim izazovima.

Pročitaj još

Paparazzo

Luna i Sloba ponovo licem u lice: Neprijatan susret na promociji albuma Ivane Bum Nikolić

Posle dužeg vremena, Luna Đogani i Sloba Radanović našli su se na istom događaju, ali nisu razmenili ni pozdrav

Published

on

Luna Đogani, Sloba Radanović

Posle dužeg vremena, Luna Đogani i Sloba Radanović našli su se na istom događaju, ali nisu razmenili ni pozdrav

Sloba Radanović, Luna Đogani i Marko Miljković prvi put su se našli zajedno na javnom događaju posle dužeg perioda, i to na promociji albuma pevačice Ivane Bum Nikolić. Dok su Luna i Marko sedeli za jednim stolom, Sloba je bio smešten odmah za susednim stolom, na rastojanju od samo dva metra. Iako su se našli u neposrednoj blizini, nisu međusobno komunicirali niti su se pozdravili. U jednom trenutku, bilo je očigledno da se Luna oseća neprijatno zbog susreta, pa se diskretno povukla. Ovaj događaj je izazvao pažnju javnosti jer Sloba, Luna i Marko do sada nisu viđeni zajedno na sličnim okupljanjima.

Pročitaj još

Paparazzo

Poršelina uživa na hrvatskoj obali nadomak Filipa Cara, Maja Marinković u šoku

Bivša učesnica Elite 8, Slađa Lazić Poršelina, snimljena je kako se odmara sama u luksuznom hotelu u Opatiji, što izaziva nagađanja o mogućem susretu s Filipom Carom.

Published

on

Bivša učesnica Elite 8, Slađa Lazić Poršelina, snimljena je kako se odmara sama u luksuznom hotelu u Opatiji, što izaziva nagađanja o mogućem susretu s Filipom Carom.

Slađa Lazić Poršelina, poznata kao bivša učesnica Elite 8 i osoba koja je često pravila pometnju u Beloj kući svojim izjavama, nedavno je primećena kako se opušta na luksuznoj plaži u Opatiji, na hrvatskoj obali. Na fotografijama koje su zabeležili paparaci može se videti kako Poršelina uživa u izazovnom kupaćem kostimu, a društvo joj ovoga puta ne pravi niko.

Mnogi se pitaju da li je njen partner Sulejman zaslužan za ovakav provod, budući da je poznato da joj često ispunjava želje i priređuje luksuzne trenutke. Zanimljivo je što se Opatija nalazi veoma blizu Crikvenice, grada u kojem živi Filip Car, bivši dečko njene nekadašnje prijateljice Maje Marinković. Zbog toga su se pojavila pitanja hoće li Slađa nakon odmora možda svratiti kod Filipa, s obzirom na to da su njih dvoje u kontaktu putem video poziva.

Ova situacija sigurno neće ostaviti Maju Marinković ravnodušnom, posebno jer su odnosi između nje i Poršeline u prošlosti bili burni, a Filip Car je bio važna tema njihovih sukoba. Dok Poršelina uživa u raskošnom odmoru, javnost s nestrpljenjem prati dalji razvoj događaja i moguće susrete na hrvatskoj obali.

Pročitaj još

Estrada